ŻYCIE – dlaczego firmy tracą klientów?

Chcesz wiedzieć, dlaczego czasem dzieje się tak, że biznes traci klientów lub wcale ich nie przyciąga?

Chcesz się dowiedzieć, jak przyciągnąć klientów do swojego biznesu?

To, co prowadzi firmę do sukcesu, to nie tylko odpowiednia strategia, czy marketing, za który płacisz bajońskie sumy.

Zamknij na chwilę oczy i odsuń od siebie logiczne rozumowanie. Wybitne umysły często mówiły o wibracji. Einstein twierdził, że wszystko jest wibracją. Tesla powtarzał, że jeśli chcemy odkryć sekrety Wszechświata, warto przestawić się na myślenie i odczuwanie w kategoriach energii, częstotliwości i wibracji.

Takim nietypowym narzędziem, uczącym myślenia właśnie w kategoriach wibracji, jest Kompas Życia, zwany inaczej Kompasem Ki, który wziął swój początek w Feng Shui, starożytnej filozofii postrzegania przestrzeni i dostosowywania jej do człowieka w sposób dążący do zachowania harmonii.

Energia wpływa na wszystko. Nasze pola elektromagnetyczne wpływają na siebie nawzajem. Kompas Ki pokazuje zabarwienie kolorystyczne, jakim wibruje każdy z nas, jakim emanują przedmioty, formy i kształty. Nawet wibracje poszczególnych zachowań mają swoje zabarwienie kolorystyczne.

Co zatem jest najważniejsze w firmie? Otóż marka. A od czego należy rozpocząć jej tworzenie? Od prawidłowego wybrania kolorów, form i kształtów logo oraz całej identyfikacji wizualnej. Bo właśnie to będzie miało znaczący wpływ na to, czy firma odniesie sukces, czy poniesie porażkę.

Istnieje w Kompasie Ki wibracja zwana Życiem.

To ona pomoże Twojej firmie wznieść się na wyżyny. Spójrz na swój Kompas Osobisty Ki i sprawdź, w jakim kolorze masz Życie. Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś, zacznij stosować ten kolor, a pojawią się nowi klienci, większa ilość zleceń, a to z kolei będzie miało przełożenie na wzrost finansów w Twojej firmie.

Sprawdź również, w jakim kolorze występuje Życie w Kompasie Twojej firmy i zastosuj go w logo oraz identyfikacji wizualnej firmy. Pomocnymi kolorami będą tutaj także kolory Witalności i kolor Mocy Twojej firmy, czyli jej wibracja urodzeniowa (za urodziny firmy obiera się datę jej powstania, czyli wpisania do KRS-u).

To, że nie możesz czegoś zobaczyć, czy zrozumieć, nie znaczy, że nie istnieje. Najlepiej przekonaj się o tym sam.

Jeśli jeszcze nie posiadasz swojego Osobistego Kompasu Ki, napisz do nas, podając swoją datę urodzenia i adres mailowy, a otrzymasz bezpłatnie Kompas w Pigułce.

JEŚLI POWYŻSZY TEKST CIĘ ZAINTERESOWAŁ, ZOSTAW SWÓJ KOMENTARZ.

JEŻELI CHCIAŁ(A)BYŚ DOWIEDZIEĆ SIĘ WIĘCEJ NA TEMAT RÓŻNYCH ROZWIĄZAŃ, SUBSKRYBUJ MOJEGO BLOGA.

OTRZYMASZ WTEDY WPISY BEZPOŚREDNIO NA TWOJEGO E-MAILA.

Start the conversation

Let's start a personal, meaningful conversation.

Example: Practical philosopher, therapist and writer.

Link copied to your clipboard