Zasil swój dom elementem Wody

Jednym z elementów, którego najczęściej brakuje w Twoim domu jest element Wody. Woda jest elementem odpowiedzialnym za sukces zawodowy, rozwój biznesu i możliwości – i jest to bezpośrednio związane z Twoimi dochodami.

Tak więc, jeśli chcesz założyć firmę lub zarobić więcej pieniędzy, skoncentrowanie się na dekorowaniu za pomocą elementu Wody jest niezbędne.

Jednak w większości domów element Wody najczęściej znajduje się w łazienkach, kuchniach i pralniach. To jest źródło odprowadzania wody.

Przy dekorowaniu feng shui ważne jest, aby dodawać przedmioty reprezentujące przepływ lub wytwarzanie wody. Jest to rodzaj wody, który przynosi wzrost dochodów, promocje, podwyżki i nowe możliwości biznesowe.

Kolor niebieski, który od dawna nie cieszył się popularnością, odrodził się w dekoracji wnętrz i znów stał się szczególnie popularny.

Biorąc pod uwagę dzisiejszy świat, który kładzie nacisk na technologię i szybkie tempo życia, nic dziwnego, że uspokajająca i spokojna jakość niebieskiego odradza się.

Oczywiście nie każdy będzie się dobrze czuł w takim kolorze lub nie będzie on dla niego korzystny pod względem energetycznym (chodzi mi tu o wibrację osobistą w Kompasie Ki), dlatego warto sprawdzić, jaką masz wibrację w Kompasie, żeby czasem nie okazało się, że niebieski jest dla Ciebie kolorem destrukcyjnym.

Dekoracje z wykorzystaniem elementu Wody

Wykorzystaj wzór lub kształt  fali, aby wprowadzić energię elementu Wody do domu i jego wystroju. Kafelki, wzory dywanów, tapicerki lub draperii mogą ożywić element Wody w pokojach.

Woda jest również doskonałym źródłem energii dla kierunków wschodnich (wzrost, zdrowie) i południowo-wschodnich (zasoby, bogactwo).

Woda to sposób, w jaki karmimy lub produkujemy żywioł Drewna, więc dodanie kolorów wody, elementów lub przedmiotów związanych z wodą do tych dwóch sektorów pomoże zwiększyć wzrost, poprawić zdrowie, a także zwiększy zasoby i bogactwo, takie jak inwestycje lub oszczędności.

Gdzie nie należy stosować elementu Wody

Woda jest świetnym kolorem do zastosowania w sypialni, choć tu również należy sprawdzić wibrację tego koloru w Kompasie Ki. Sprawdź w jakim kolorze masz RELAX.

Natomiast jeśli chodzi o remedia, to z pewnością nie wolno stosować elementów związanych z wodą takich jak: fontanny czy akwarium, a nawet obrazów związanych z tym żywiołem.

Gdzie dodawać elementy wody: najlepiej na północy, wschodzie i południowym wschodzie.

Zastosuj kolor Wody

Od farb po akcesoria, dodawanie barwionych wodą elementów dekoracyjnych i kolorów ścian to świetny sposób na dodanie elementu Wody do domu.

Dodaj prawdziwe elementy Wody do domu

Baseny, fontanny wewnętrzne i zewnętrzne oraz akwaria wprowadzają żywioł Wody do Twojego domu i krajobrazu. Woda z przodu domu jest szczególnie korzystna, ponieważ pomaga przyciągnąć finanse i możliwości z nimi związane.

Kolory elementu Wody: kolory te zaczynają się od jasnego niebieskiego do głębokiego, atramentowego czarnego. Kolory elementów wodnych mogą również zawierać fioletowe odcienie.

Kształty elementu Wody: Kształt fali to kształt używany do reprezentowania i symbolizowania wody.

Wzmacniaj żywioł Wody za pomocą niebieskich akcesoriów i akcentów.

JEŚLI POWYŻSZY TEKST CIĘ ZAINTERESOWAŁ, ZOSTAW SWÓJ KOMENTARZ.

JEŻELI CHCIAŁ(A)BYŚ DOWIEDZIEĆ SIĘ WIĘCEJ NA TEMAT RÓŻNYCH ROZWIĄZAŃ, SUBSKRYBUJ MOJEGO BLOGA.

OTRZYMASZ WTEDY WPISY BEZPOŚREDNIO NA TWOJEGO E-MAILA.

Conversations 2 komentarze

Let's start a personal, meaningful conversation.

Example: Practical philosopher, therapist and writer.

“Natomiast jeśli chodzi o remedia, to z pewnością nie wolno stosować elementów związanych z wodą takich jak: fontanny czy akwarium, a nawet obrazów związanych z tym żywiołem” Gdzie ich nie można stosować? Bo nie rozumiem? Rodzice mają fontannę przed domem i obraz z fontanną w salonie. Jest to ok? Bo się pogubiłam w tym co napisane ?

Reply

Jest tam wyraźnie mowa o sypialni 🙂 Nie wolno stosować remediów związanych z żywiołem Wody w sypialni 🙂

Reply
Link copied to your clipboard