WsparcieDuszy

Sesje indywidualne

Jak by to było, gdybyś odważył się przekroczyć wszelkie granice strachu? Jak by to było narodzić się na nowo?

Poza naukową wiedzą i pięcioma zmysłami, jakie posiadasz, jest coś więcej, co znajduje się wewnątrz Ciebie. Masz uczucia i emocje, które również są bardzo ważne.

Zacznij od pytania: Kim jestem?

Przez tyle lat kazano Ci nakładać różne maski, że w końcu utraciłeś kontakt ze swoją Duszą i zatraciłeś siebie. Narzucane wzorce sprawiły, że zapomniałeś jak w rzeczywistości wygląda Twoja prawdziwa twarz.

Idziesz przez życie jak ślepiec, błądząc po omacku, doświadczając, przechodząc przez różne sytuacje, spotykając różnych ludzi i koniec końców popełniając te same błędy. Żyjesz jak w pętli, która coraz bardziej zaciska się na Twojej szyi. Kręcisz się w kółko i jesteś coraz bardziej zmęczony poszukiwaniem celu i sensu swojej egzystencji.

Nieudane związki, straty, rozstania, ból, łzy, tęsknota i obojętność.

Dlaczego jest w Tobie tyle lęku? Dlaczego czujesz się wypalony i nic Cię nie cieszy? Dlaczego nie widzisz wyjścia z pewnych sytuacji? Czemu w Twoim życiu nie zachodzą konkretne zmiany, nie ma ruchu? Dlaczego wciąż jesteś zaszufladkowany w starych schematach i zachowaniach?

Dlaczego tak się dzieje? Bo utraciłeś kontakt ze swoją Duszą.

Przyjrzyjmy się więc razem Tobie i poszukajmy właściwych wskazówek.

Czego Ci brakuje? Czego pragniesz? Co by sprawiło, że czułbyś się szczęśliwy?

Odpowiedzi na wszystkie te pytania ukryte są w Tobie.  Jeśli wyrazisz taką wolę, mogę krok po kroku pokazać Ci drogę ku Twojemu wnętrzu, nakierować Cię na właściwy kierunek i odzyskać utracone JA.

Mogę pomóc Ci odbudować Twoją relację z Duszą i znów cieszyć się życiem.