WITALNOŚĆ – rośnij w siłę!

„Możesz mieć więcej, niż masz, gdyż możesz stać się kimś więcej, niż jesteś.”

 Jim Rohn

Czy potrafisz czerpać z możliwości, jakie stwarza Ci życie?

Sukcesy można odnosić w różnych sferach i dziedzinach. Sukces to świadomość korzystania z narzędzi, jakie podsuwa nam Wszechświat i nasza własna intuicja.

Jednym z takich narzędzi jest Kompas Ki, zwany inaczej Kompasem Życia, który pozwala nam na odczytywanie sygnałów płynących z zewnątrz oraz przyciąganie do życia tego, co jest nam potrzebne.

W jaki sposób?

Otóż każdy z nas w momencie urodzenia nabywa indywidualną dla siebie wibrację kolorystyczną. Skoro wszystko wokół jest energią, to dostrajając swoje wibracje do wibracji otaczających nas ludzi i przestrzeni, możemy wstąpić na drogę zmiany i rozwoju. A dzięki temu możemy sprawić, aby nasze życie było takie, jakim chcemy, aby było.

Kompas określi cechy charakterystyczne Twojej osobowości oraz Twoje potencjały, a to pomoże Ci w sprecyzowaniu właściwej strategii.

Istnieje w Kompasie Ki wibracja, zwana Witalnością. Dla każdej osoby będzie to inny kolor. Nie jest to czarodziejski sposób na to, aby zagwarantować Ci sukces, ale dzięki zasilaniu się kolorem, w którym masz Witalność, zwiększysz swoje szanse na sukces w życiu, w miłości, w pracy, czy w każdej dziedzinie, która jest dla Ciebie ważna.

To również, a może przede wszystkim, wibracja, która zmieni Twoje nastawienie do samego siebie. Pomoże ci w zyskaniu większej pewności siebie, pozwoli otworzyć się na siebie, na świat, pozbawi tremy, sprawi, że wstąpi w Ciebie witalna energia.

Sukces polega nie tylko na wygrywaniu, ale także na właściwym podejściu do pojawiających się barier lub przeciwności. Kompas Ki pomoże Ci wytrwale dążyć do obranego celu. Wibracja Witalności ułatwi Ci uwierzenie w samego siebie. Lepiej zrozumiesz własne emocje i emocje innych, staniesz się bardziej zmotywowany, zaczniesz być aktywny w działaniach i w środowisku.

Dzięki zastosowaniu koloru Witalności będziesz miał większą zdolność do zmierzenia się z trudnościami. Łatwiej będzie Ci podejmować wyzwania.

Czy podoba ci się takie wsparcie? Mi osobiście, bardzo. Doświadczam go każdego dnia.

Jeśli jeszcze nie posiadasz swojego osobistego Kompasu Ki, napisz do nas, podając swoją datę urodzenia i adres mailowy, a my wyślemy Ci bezpłatnie Kompas w Pigułce.

JEŚLI POWYŻSZY TEKST CIĘ ZAINTERESOWAŁ, ZOSTAW SWÓJ KOMENTARZ.

JEŻELI CHCIAŁ(A)BYŚ DOWIEDZIEĆ SIĘ WIĘCEJ NA TEMAT RÓŻNYCH ROZWIĄZAŃ, SUBSKRYBUJ MOJEGO BLOGA.

OTRZYMASZ WTEDY WPISY BEZPOŚREDNIO NA TWOJEGO E-MAILA.

Start the conversation

Let's start a personal, meaningful conversation.

Example: Practical philosopher, therapist and writer.

Link copied to your clipboard