W jaki sposób Kompas Ki doprowadzi Cię do celu?

KOMPAS OSOBISTY KI – CZYM JEST I CO DZIĘKI NIEMU ZYSKASZ?

Kompas osobisty KI jest odmianą kompasu osobistego „Pa Che”, który jest z kolei częścią kompasu geomanty ”Lo Pan” – podstawowego przyrządu znawcy starożytnej chińskiej sztuki geomancji, Feng Shui. Według tej wiedzy, miejsce i czas narodzin ma decydujący wpływ na dalsze życie.

Każdy człowiek w momencie przyjścia na świat otrzymuje swoją indywidualną wrażliwość na kolory.  Ten indywidualizm charakteryzuje Cię w całym Twoim dalszym życiu. 

Również każde miejsce na ziemi posiada swój potencjał energetyczny, ma specyficzny i niepowtarzalny rodzaj wibracji spowodowany działaniem magnetyzmu ziemi, sprecyzowany długością i szerokością geograficzną oraz rodzajem promieniowania kosmosu zależnym od planet i gwiazd znajdujących się na nieboskłonie w danym momencie.

Wraz z każdym Twoim krokiem, przemieszczeniem się w inne miejsce zmienia się rodzaj tego subtelnego oddziaływania. Każda wykonywana przez Ciebie czynność, zamierzenie myślowe, ma swoją wibrację czynu lub myśli, a więc wpływa na Ciebie. Każde spotkanie z inną osobą to wzajemna wymiana myśli, uczuć i wrażeń. Pod wpływem tego spotkania zmieniasz się bezpowrotnie.

WSZELKIE DECYZJE I WYBORY POWINIENEŚ ZACZĄĆ OD POZNANIA SIEBIE.

Kompas jest narzędziem, które w prosty sposób ułatwia Ci zrozumienie zarówno siebie, jak i innych. Ponadto za pomocą kompasu możesz określać najkorzystniejsze momenty i najwłaściwsze dla siebie miejsca.  

Kiedy działasz świadomie i świadomie kierujemy swoimi myślami,  wpływamy na nasz ziemski byt. Dlatego kompas Ki nazwany został osobistym kompasem bytu. Możemy też dobrać go dla każdej rzeczy zrobionej na ziemi, znając datę jej stworzenia.

Jeden rok  jest dla nas pod pewnymi względami szczęśliwy,  inny zaś będzie mniej udany. Wszelkie realizacje swoich życiowych długoterminowych celów powinniśmy zaczynać w roku o takim samym kolorze jak nasz kolor osobisty.  

Znając swój kompas osobisty będziemy mogli znaleźć drogę do swojego wnętrza. Znając siebie, będziemy mogli ubierać się i przebywać w otoczeniu takich kolorów–wibracji, które dadzą nam siłę, witalność, przyniosą nam powodzenie, dostarczą energii do osiągania wytyczonych życiowych celów i pokażą właściwe ścieżki.

Dowiemy się, jakich kolorów powinniśmy unikać, bo powodują u nas nieszczęścia, brak zrozumienia wśród osób z którymi jesteśmy, w których kolorach czujemy się całkowicie zagubieni, a które przyczyniają się do naszej irytacji.

JEŚLI POWYŻSZY TEKST CIĘ ZAINTERESOWAŁ, ZOSTAW SWÓJ KOMENTARZ.

MOŻE MASZ PODOBNY PROBLEM I MOŻEMY GO WSPÓLNIE ROZWIĄZAĆ.

JEŻELI CHCIAŁ(A)BYŚ DOWIEDZIEĆ SIĘ WIĘCEJ NA TEMAT ROZWIĄZAŃ RÓŻNYCH PROBLEMÓW, SUBSKRYBUJ MOJEGO BLOGA.

OTRZYMASZ WTEDY WPISY BEZPOŚREDNIO NA TWOJEGO E-MAILA.

Start the conversation

Let's start a personal, meaningful conversation.

Example: Practical philosopher, therapist and writer.

Link copied to your clipboard