SŁAWA – jak postrzegają Cię inni

Czy zastanawiałeś się kiedykolwiek, jak postrzegają Cię inni i czy możesz mieć na to wpływ? Albo jak postrzegają Twoją firmę i co możesz zrobić, aby wznieść ją na wyżyny?

To temat rzeka i można by się było nad nim rozwodzić godzinami, bo przecież na nasz obraz w społeczeństwie, tak naprawdę, ma wpływ wiele czynników. Przede wszystkim to, jak my sami siebie postrzegamy i jaki mamy do siebie stosunek. A to z kolei ma przełożenie na całe nasze życie, na nasze relacje, na nasz sposób działania, na to, czy czujemy się szczęśliwi i spełnieni.

Jeśli chcesz, aby inni docenili twoje atuty, możesz wspomóc się Feng Shui i zadbać o kąt Sławy i Reputacji, który znajduje się na Południu Twojego domu, mieszkania lub biura.

Tej strefie w Feng Shui nadano niezwykle ciekawe znaczenie. W języku chińskim brzmi ono: „światło z wnętrza”. Zatem, oprócz pracy nad sobą, zastosuj odpowiednie remedia, które wzmocnią Twoją pewność siebie i pomogą uwierzyć w swój potencjał, w swoje wewnętrzne światło.

Żywiołem przypisanym do strefy Sławy jest Ogień, tak więc elementy, które warto w niej zastosować, również powinny należeć do żywiołu Ognia lub do żywiołu Drzewa, który zasila Ogień. Kolory połączone z żywiołem Ognia to czerwony, purpurowy, fioletowy i różowy. Kolor żywiołu Drzewa to zielony. Użyj dekoracji lub pomaluj ściany w tych kolorach.

Formy, które zasilają ten kąt, to trójkąty i gwiazdy oraz prostokąty.

Możesz wykorzystać świece, kominek i różnego rodzaju oświetlenie, aby wzmocnić ten zakątek. Wysoka, podłużna lampa lub kominek, w którym pali się drewno, połączą w sobie symbolicznie elementy Ognia i Drzewa.

Wspaniałym dodatkiem dekoracyjnym może stać się abstrakcyjny obraz, który rozbłyśnie feerią barw w odcieniach żywiołów Ognia i Drzewa. Albo obrazy, które będą fizycznie przedstawiać te elementy. Skoro kąt Sławy ma zasilać Twoje wewnętrzne światło, znajdź obraz, który naprawdę będzie z Tobą rezonował (na przykład Obraz Głosu Twojej Duszy https://bialymotyl.pl/galeria-obrazow-duszy/  )

Doskonałym remedium będzie też symbol Słońca. Mamy takie w naszej pracowni i wygląda imponująco.

Na południowej ścianie salonu lub biura możesz stworzyć swój prywatny kąt Sławy, umieszczając tam dyplomy, certyfikaty, trofea, nagrody, czy zdjęcia ze sławnymi ludźmi. Jeśli nie posiadasz żadnych dyplomów, ani nagród, zawieś na ścianie w tym miejscu Mapę Marzeń. Możesz ją dodatkowo osadzić w dużej drewnianej ramie.

Unikaj w tym miejscu przedmiotów związanych z żywiołem Wody, ponieważ woda osłabia żywioł Ognia. Zatem cokolwiek związane z wodą lub kolorami czarnym i niebieskim, jest nie do przyjęcia w tej sferze. Tak samo, jak faliste formy.

Zacznij aktywować tą sferę i obserwuj zmiany, jakie następują.

Jeśli potrzebujesz porady dotyczącej Feng Shui Twojego mieszkania, domu, biura, hotelu, czy restauracji, zapisz się na bezpłatną 15-minutową konsultację lub po prostu napisz do nas maila, opisując w czym leży problem.

A może znasz kogoś, kto takiej porady potrzebuje? Podziel się z nim tym wpisem.

JEŚLI POWYŻSZY TEKST CIĘ ZAINTERESOWAŁ, ZOSTAW SWÓJ KOMENTARZ.

JEŻELI CHCIAŁ(A)BYŚ DOWIEDZIEĆ SIĘ WIĘCEJ NA TEMAT RÓŻNYCH ROZWIĄZAŃ, SUBSKRYBUJ MOJEGO BLOGA.

OTRZYMASZ WTEDY WPISY BEZPOŚREDNIO NA TWOJEGO E-MAILA.

Start the conversation

Let's start a personal, meaningful conversation.

Example: Practical philosopher, therapist and writer.

Link copied to your clipboard