Dokonaj Rezerwacji

Rozmowa konsultacyjna to Twój pierwszy krok na drodze ku szczęściu

Jeśli jesteś zainteresowany/a wstępną konsultacją pod kątem analizy Kompasu Ki lub analizy Feng Shui swojego mieszkania/domu/biura, bądź też pragniesz mieć w swojej przestrzeni Obraz Głosu Twojej Duszy albo chcesz poddać się Regresji Hipnotycznej lub dzięki Portretowi Duszy dowiedzieć się, na jakim poziomie znajduje się energia Twoich centrów energetycznych, dokonaj rezerwacji na 20-minutową wstępną rozmowę konsultacyjną.

Poniżej znajdziesz kalendarz Rezerwacji. Wybierz odpowiadającą Ci datę i godzinę oraz rodzaj konsultacji. Następnie wejdź w podany pod kalendarzem link i dokonaj wpłaty w wysokości 50 zł, podając również swoje imię i nazwisko. Twoja rezerwacja zostanie zaakceptowana po dokonaniu wpłaty.

Zanim porozmawiamy przez telefon, przygotuj się do tej rozmowy (jeśli konsultacja dotyczy Kompasu Ki, miej go przed sobą)

Następnie pamiętaj o kilku rzeczach:

a) nasza rozmowa potrwa 20 minut. Postaraj się znaleźć w miarę ciche pomieszczenie. Żadnej rozmowy w czasie jazdy samochodem. Obiecuję to samo ze swojej strony. Szanujmy swój czas.

b) podczas rozmowy zadam Ci kilka pytań, aby lepiej zrozumieć, co chcesz osiągnąć i jak możemy Ci w tym pomóc.

c) jeśli nie możesz rozmawiać to przełóż rozmowę. Jeśli nie obierzesz telefonu, nie zadzwonię ponownie. Czas to najcenniejsze aktywo, jakie mamy.

Wierzę, że czeka nas owocna rozmowa.

Loading...

Analiza Kompasu Ki

Znajdź właściwe dla siebie kolory, takie, które Cię wzmocnią, poprawią relacje i doprowadzą do sukcesu i wyeliminuj te, które Cię osłabiają lub przynoszą pecha.

Analiza Feng Shui

Harmonia w domu czy miejscu pracy to harmonia w życiu. Zmień negatyw na pozytyw lub utrzymaj właściwy tor.

Stworzenie Obrazu Głosu Twojej Duszy

Rozmowa konsultacyjna jest wstępem do głębokiego procesu tworzenia Twojego nowego życia i naprowadzenia Cię na właściwą ścieżkę.

Sesja Regresingu

Rozmowa konsultacyjna ma posłużyć temu, aby wzajemnie się poznać, poczuć i podjąć decyzję, czy jestem właściwą osobą, aby przeprowadzić Cię przez proces pozbycia się blokad i traum z przeszłości, co spowoduje, że Twoje życie stanie się pasmem szczęścia, radości i spełnienia.

Wsparcie Duszy

To sesje indywidualne, gdzie razem, krok po kroku, z moją pomocą, dochodzimy do źródła Twoich blokad i obciążeń.

Portret Duszy

Jest to szkic Twojej energii, która ma za zadanie pokazać Ci, gdzie wciąż tkwią blokady, w którym miejscu swojego życia jesteś i jakie są Twoje potencjały. Podczas tego procesu będziemy dążyć do tego byś odzyskał życie w pełni.

Masaż Energetyczny

To proces uzdrawiania zarówno na poziomie ciała, umsyłu, jak i ducha, bez ingerencji w Twoje pole energetyczne, bezdotykowy i całkowicie bezpieczny. Wprowadza harmonię na każdym poziomie.