Regresja Hipnotyczna

Uwolnij się od traum z przeszłości.

Odnajdź siebie na nowo.

Chcesz odnaleźć sens swego istnienia?

Dzięki regresji hipnotycznej inaczej spojrzysz na swoje życie i na siebie. Odnajdziesz w nim harmonię. Odkryjesz swój potencjał i zdolności, jakie posiadasz, a jakie możesz w pełni wykorzystać do tego, aby być szczęśliwym i spełnionym człowiekiem. Przetransformujesz słabości w siłę. Ujrzysz życie z innej strony, bowiem będziesz mieć okazję zobaczyć swoją prawdziwą, indywidualną ścieżkę życiową w pełnym porozumieniu ze swoją Duszą.

Pragniesz zrozumieć siebie?

Dzięki sesji regresji uwolnisz wewnętrzny konflikt i walkę z samym sobą oraz pozbędziesz się lęku. Zwiększysz ilość energii witalnej, czujność, świadomość, aktywujesz kreatywność, odzyskasz wewnętrzny głęboki spokój i radość. To głębokie doświadczenie duchowe, które oprócz usunięcia blokad z Twojego pola regeneruje i harmonizuje Twoje DNA. To proces, który potrafi również wpłynąć na Twoją relację z samym sobą oraz na relacje z innymi ludźmi. Spojrzysz na zdarzenia z przeszłości w innym świetle. To sprawi, że chociażby przebaczenie, zarówno sobie, jak i innym, stanie się prostsze.

Chcesz uwolnić się od przeszłości?

Zmęczyło Cię życie w cieniu? Chcesz odsunąć od siebie negatywne myśli, bądź przetransformować traumatyczne przeżycia? Wewnętrzny ból? Rozdzierającą rozpacz? Niepojęte słabości? Sesja regresji pozwoli Ci to wszystko przytulić, oswoić, opanować, oczyścić. Pewne zdarzenia możesz energetycznie anulować tak, aby już więcej nie miały wpływu na Twoje ciało i ducha. To doskonały sposób na to, aby ukoić wiele aspektów różnego rodzaju problemów.

Tutaj możesz posłuchać nagrań z naszych sesji

Jeśli jesteś gotowy wprowadzić zmiany do swojego życia, napisz do nas >>>

Czym jest Regresja Hipnotyczna

Regresja to rodzaj terapii hipnotycznej, podczas której możesz sięgnąć do źródła problemu. Cofając się w przeszłość, czasem nawet bardzo odległą, uwalniasz się od wzorców w umyśle, które zostały tam zakodowane i zakorzenione.

U podstaw Twojego bytu materialnego leży energia myśli i emocji. Podczas regresji zmienia się Twoja świadomość, wzrastają wibracje Twoich uczuć, zaczyna wypełniać Cię spokój i pojawia się mądrość, która została zebrana przez Ciebie przez wieki, a do której dostęp często masz zablokowany na planie fizycznym. Te wszystkie czynniki mają wpływ na stan materii. W miejscu wszelkich anomalii pojawia się harmonia, a to ma przełożenie na Twoje zdrowie psychiczne i fizyczne, a tym samym na Twoje życie. Pojawia się stan szczęśliwości, który jest Twoim stanem naturalnym.

W czasie sesji regresji pracujemy z Twoim umysłem nieświadomym, który pomaga nam w ujawnieniu zdarzeń odpowiedzialnych za różne dolegliwości i zaburzenia w Twoim ciele, takie jak bóle głowy, brzucha, serca, kręgosłupa, lęk, nowotwory, otyłość, bezpłodność, zaburzenia widzenia, problemy seksualne, zaburzenia snu, nerwice, a nawet depresję i zahamowania psychiczne. Kiedy poznasz ich przyczynę, możesz wpłynąć na ich zmianę, a także odzyskać pewność siebie. To spowoduje, że zaczniesz żyć pełnią życia.

Dzięki możliwości cofnięcia się do poprzednich wcieleń możesz przyjrzeć się relacjom z osobami, które pojawiły się dawniej lub są obecne w Twoim życiu. Możesz się bliżej przyjrzeć emocjom, jakie towarzyszyły, bądź towarzyszą tym relacjom. Jeśli panował albo panuje w nich konflikt, możesz dojść do sedna sprawy i poznać przyczyny owych konfliktów. Możesz dojść nawet do rodowych tajemnic. Dzięki ustawieniom rodowym oraz wybaczaniu, które stosujemy podczas takiej sesji, możesz oczyścić się całkowicie z negatywnych uczuć, długu karmicznego nałożonego na Ciebie przez Twoich przodków oraz traum z tym związanych.

To klucz do wolności, do życia bez lęku. To droga do zdrowia, szczęścia i życia w zgodzie z samym sobą. Nabierasz do wszystkiego dystansu, przychodzi zrozumienie i akceptacja zadziewających się w Twoim życiu procesów. Odblokowujesz strumień energii, która dotychczas była więziona, a która teraz może płynąć swobodnie.

Mądrość przychodząca od samego Źródła pozwala na odkrycie w sobie głębokich pokładów miłości, empatii i szacunku do siebie i innych istot.

I wszystko nagle staje się takie proste. Logika schodzi na dalszy plan i do głosu dochodzi w pełni serce. Wtedy przestajesz uciekać; przed sobą, przed prawdą, przed życiem. Wychodzisz z uśpienia.

Stanowisz nierozerwalną całość z Wszechświatem. Dzięki regresji możesz dostosować swoje wibracje do wibracji Wszechświata, odzyskać harmonię, spokój i przede wszystkim odnaleźć siebie.

Tutaj możesz posłuchać nagrań z naszych sesji

Jeśli jesteś gotowy wprowadzić zmiany do swojego życia, napisz do nas >>>

Nie oferujemy diagnoz prawnych, medycznych, psychologicznych i przez to nie jesteśmy odpowiedzialne za jakiekolwiek roszczenia z tego tytułu. Nie obowiązuje  nas również zwrot pieniędzy za przeprowadzoną sesję w przypadku niezadowolenia klienta. Regresja hipnotyczna to początek na drodze rozwoju i wzrastania, za dalszy ciąg to już Ty bierzesz pełną odpowiedzialność.