Cielesno-duchowy zawrót głowy

INDYWIDUALNY 3-DNIOWY PROCES

Otwórz się na nowe ścieżki rozwoju

Zapraszamy Cię do naszej przestrzeni, gdzie otworzymy przed Tobą nowe ścieżki rozwoju. Poznasz swoje możliwości.

Jeśli zdecydujesz się podjąć to wyzwanie, pokażemy Ci, jak zastąpić stare nawyki nowymi.

Twoje myśli i plany mogą stać się rzeczywistością. Przypomnisz sobie, jaką mocą dysponujesz i co możesz dzięki niej osiągnąć. Pomożemy Ci odsunąć strach i negatywne energie. Odnajdziesz równowagę w sobie i swoich działaniach. Poczujesz, co znaczy kierować się intuicją, zobaczysz, jak iść za znakami i słuchać swojego ciała. Odzyskasz wiarę, zaufanie i odwagę, do siebie i do Wszechświata. Krok po kroku, z cierpliwością i bez wątpliwości, będziesz wprowadzać do swego wnętrza spokój i błogostan. Przypomnisz sobie o swojej kreacji, przypomnisz sobie, jak manifestować z lekkością w połączeniu z umysłem, sercem i duchem.

Pokażemy Ci, jakie aspekty są ważne w pracy ze sobą.

Będziemy pracować z energią, z mocą żywiołów, z oddechem, z ciałem, z przestrzenią. Bo wszystko się łączy. Wszystko jest jednią. Ty jesteś jednią z całym Wszechświatem, a cały Wszechświat z Tobą.

Cała ta wiedza jest ukryta w Twoim wnętrzu. Wiedza poprzednich pokoleń, wcieleń, wiedza Wszechświata i wiedza Źródła. Zadbamy nie tylko o Twego Ducha, ale też o Twoje ciało. Otulimy miłością. Pokażemy, w jaki sposób możesz samodzielnie otulić się miłością.

Czego jeszcze doświadczysz podczas spotkania 1 NA 1 z nami?

♦ ROZMOWY I ANALIZY

Podczas tych rozmów będziemy wspólnie analizować zdarzenia z Twojego życia, które utrudniają Ci osiągnięcie spełnienia. Będziemy dochodzić do sedna problemów lub traum będących przyczyną Twojego zablokowania lub unieruchomienia na poziomie fizycznym lub mentalnym. Otrzymasz proste zadania lub ćwiczenia, które możesz wykorzystywać każdego dnia, a które pozwolą Ci ruszyć z miejsca i cieszyć się każdą chwilą. Pokażemy Ci, jak pracować z emocjami, jak pozbywać się negatywnych myśli, w jaki sposób uwolnić się od schematów i kodów, jak wyrwać się z rutyny codziennego życia i wznieść się ponad banalność. I w końcu jak żyć ponad przeciętność, przypomnieć sobie o swojej mocy, żyć bez strachu i stać się człowiekiem szczęśliwym, który tworzy swoją najpiękniejszą rzeczywistość.

♦ JOGA I ĆWICZENIA INTUICYJNE

Joga:
– dotlenia i rozciąga mięśnie
– zmniejsza napięcia i blokady
– poprawia wytrzymałość i stabilność
– zwiększa ruchomość stawów
– zwiększa mobilność
– poprawia koordynację i koncentrację
– uelastycznia ciało
– reguluje gospodarkę hormonalną oraz ciśnienie krwi
– niweluje stres oraz zmniejsza poczucie zmęczenia oraz odpręża

Ćwiczenia intuicyjne to poruszanie się za głosem swojego ciała – gdzie Cię prowadzi, co Ci pokazuje, co uświadamia. To ćwiczenia, dzięki którym poznasz swoje ciało. Dzięki nim nastąpi większe zaufanie do swojej Istoty i do Wszechświata.

♦ PRACA Z ENERGIĄ

Pokażemy Ci, w jaki sposób pracować ze swoją energią, by poukładać i uzdrowić swój Wszechświat. Odkryjesz swoje potencjały, dzięki którym będziesz tworzyć swoją rzeczywistość na własnych zasadach, w zgodzie ze sobą i bez krzywdy dla siebie, kogokolwiek i czegokolwiek.

♦ MEDYTACJE

Nasze medytacje prowadzone są w taki sposób, by dojść do najgłębszych stanów podświadomości, a następnie wyzwolić to, co blokowało i nie pozwalało ruszyć do przodu i w pełni korzystać z życia.

Czego jeszcze możesz doświadczyć podczas medytacji i po niej❓

– odnajdziesz wewnętrzny spokój i harmonię
– opanujesz i uwolnisz swoje emocje
– zaakceptujesz wydarzające się sytuacje i otulisz je miłością
– rozjaśnisz swój umysł, dzięki czemu Twoje myśli będą bardziej klarowne
– rozluźnisz swoje ciało
– uspokoisz swojego ducha

♦ MASAŻ RELAKSACYJNO-ROZLUŹNIAJĄCY JOINT RELEASE

To szczególny rodzaj masażu, który pozwala na uwolnienie blokad w postaci skumulowanych emocji, co w ciele objawia się bólem, spięciami i dyskomfortem, szczególnie w stawach. Podczas masażu zachowywany jest stały kontakt masującego z ciałem masowanego. Ciało zostaje wprowadzane w wibrację, w falę, która powoduje wypuszczenie na wolność emocji, tak więc reakcje mogą być różne: może pojawić się histeryczny śmiech, a nawet płacz lub popadniesz w swoisty błogostan. Wszystko zależy od tego, na ile sobie pozwolisz.

♦ MASAŻ ENERGETYCZNY

Ustawi i zrównoważy Twoją energię. Podczas Masażu Energetycznego ściągane są informacje z pola energetycznego człowieka, dzięki którym dokładnie wiadomo, gdzie występuje klin energetyczny, który jest powodem różnych schorzeń, zaniżonych wibracji, natrętnych myśli lub kumulujących się emocji. Podczas masażu nie wchodzimy w Twoją energię, lecz działamy jak magnes ściągający dane blokady, bądź stajemy się przewodnikiem energii Źródła. Nie ma przeciwwskazań dotyczących wieku, czy przyjmowanej medycyny, a także dla kobiet w ciąży i karmiących matek.

♦ KĄPIELE REGENERUJĄCE

Uzdrowią każdą komórkę w Twoim ciele. Dobierane są indywidualnie dla danej osoby. Są one dopełnieniem procesów, które zadziewają się podczas pracy z nami, ale także wspomagają pracę ciała i ducha. Kąpiel regenerująca jest balsamem dla Duszy. Jest ona przygotowywana z poszanowaniem dla oczyszczającej wody, naturalnych energetyzatorów, a także dla Istoty, która doświadczy tej energetycznej odnowy. Owe kąpiele nie są takimi, które można spotkać w uzdrowiskach. Tworzymy je w zgodzie z intuicją i głosem serca.

♦ POKARM DLA CIAŁA I DUCHA

Zaspokoi zmysły i rozpieści. Jedzenie jest ogólnie pojętym zaspokajaczem głodu. Okazuje się jednak, że nie jest to głód jedynie fizyczny, ale bardzo często bywa tak, że jedzeniem zaspokaja się pewne sfery życiowe, które mogą wydawać się nieoczywiste: bezsenność, zagłuszanie emocji, poczucie bezpieczeństwa, kontrola, schron, agresja, potrzeba miłości, poczucie tożsamości, twórczość, poczucie braku, a także zmysłowość i seksualność. Przygotujemy dla Ciebie jedzenie, które ujarzmi Twój apetyt na więcej, a także pokażemy Ci w jaki sposób jeść, by się nie przejeść, zrównoważyć wszystkie podane powyżej sfery w życiu, a przede wszystkim pozwolić sobie na rozkoszowanie się życiem poprzez uruchomienie wszystkich zmysłów.

♦ NOCLEG W WHITEROOM’IE

Co to jest Whiteroom? Jest to dosłownie biały pokój, biały kokon, stworzony na planie subtelnym, który wygląda jak jajo w poziomie. Od góry i od dołu jest stworzony przepływ od Ojca Nieba i Matki Gai. Jest to bardzo mocna ochrona, dzięki której jesteś niewidoczny dla niskowibracyjnych Istot, które żerują na energii. Przebywają w nim tylko Istoty, które emanują bezwarunkową, czystą miłością, ale też mogą pojawić się takie, które potrzebują pomocy. Takim Whiteroom’em jest miejsce, w którym będzie odbywać się praca 1 NA 1, czyli „CIELESNO-DUCHOWY ZAWRÓT GŁOWY”. Komfortowy sen pomoże w uzdrowieniu Twojej energii. Przestrzeń ochroni Cię przed wpływami zewnętrznymi.

Jeżeli jesteś gotów na proces z samym sobą, na poszerzenie swojej świadomości i wzrost, napisz do nas, a udzielimy Ci wszelkich wskazówek i prześlemy wszystkie niezbędne informacje.