POWODZENIE – metoda na regenerację

Powiedz NIE zmęczeniu!

Powiedz NIE stresowi!

Powiedz NIE chorobie!

Popraw jakość swego życia i samopoczucia w prosty sposób. Nie musisz diametralnie zmieniać swoich nawyków. Wystarczy, że założysz na siebie lub otoczysz się swoim kolorem Powodzenia, zwanym inaczej „niebiańskim lekarzem”, który działa terapeutycznie (sprawdź w Kompasie Ki, który kolor jest Twoim).

Codzienne obowiązki domowe, praca zawodowa i coraz większa ilość stresujących sytuacji może sprawić, że poczujesz się zmęczony i przeciążony. Aby zatem najprostsze czynności nie sprawiały Ci trudności, skorzystaj z zasilającej Cię energii wibracji kolorystycznych Kompasu Życia.

Kolor Powodzenia możesz zastosować w różnych sytuacjach. Spowoduje on podniesienie Twoich wibracji oraz szybszą regenerację organizmu.

Chcesz się ochronić przed wpływem negatywnej energii lub podnieść swoje wibracje?

Przede wszystkim nie pozwól na to, by ktoś zakłócał Twoją przestrzeń, stosując właściwe BHP. Każdego ranka wyobraź sobie, że otaczasz się energetyczną bańką, otwartą u góry (aby zachować połączenie ze Źródłem) i od dołu (aby zachować połączenie z Matką Gayą). W ciągu dnia, kiedy poczujesz, że ktoś próbuje się pod Ciebie podłączyć, możesz zastosować metodę luster. Zwizualizuj, że otaczasz się tubą (również zachowaj otwarcie od dołu i od góry), która na zewnątrz jest pokryta lustrami. W ten sposób cokolwiek lub ktokolwiek się do Ciebie zbliży, zobaczy swoje odbicie, a Ty będziesz w pełni chroniony. Objawem ściągania energii może być uczucie zimna w ciele, zimne dłonie, dreszcze, ból głowy, nudności, ospałość itp. Jeśli już dojdzie do takiej sytuacji, kolor Powodzenia przywróci Ci równowagę energetyczną.

Chcesz pozbyć się stresu?

Przede wszystkim nie dopuszczaj do takich sytuacji, gdzie coś lub ktoś przejmuje nad Tobą kontrolę. Łatwo powiedzieć? Otóż nie, czasem wcale niełatwo. Wiem coś o tym. Jednak są sposoby na to, aby sobie pomóc i nie pozwolić stresowi na siebie oddziaływać. Jednym z takich sposobów jest właśnie użycie koloru Powodzenia. Kiedy w moim życiu pojawiają się takie sytuacje, otulam się moim kolorem Powodzenia i czuję się wtedy znacznie lepiej. Wyciszam swoje myśli i odsuwam wszelkie obce mi myślokształty. Zaufaj Wszechświatowi, że wszystko, co się dzieje, jest dla Ciebie dobre i służy Ci w jakimś procesie.

Chcesz pałać witalną energią?

Pragniesz, aby praca przebiegała w sposób lekki i przyjemny? Załóż kolor Powodzenia. On sprawi, że będziesz działać na pełnych obrotach. To samo możesz zrobić, kiedy uprawiasz jakąś aktywność fizyczną. Twoje ciało stanie się bardziej wytrzymałe na wysiłek fizyczny.

Chcesz szybko wyzdrowieć?

Da się załatwić. Otul się kocem w Twoim kolorze Powodzenia, a Twoje komórki okażą Ci wdzięczność za pomoc w przyspieszeniu regeneracji.

Dla mnie kolorem Powodzenia jest fiolet. A jaki jest Twój?

Jeśli jeszcze tego nie wiesz, napisz do nas podając swoją datę urodzenia i adres mailowy, a wyślemy Ci bezpłatnie Twój Kompas w Pigułce.

JEŚLI POWYŻSZY TEKST CIĘ ZAINTERESOWAŁ, ZOSTAW SWÓJ KOMENTARZ.

JEŻELI CHCIAŁ(A)BYŚ DOWIEDZIEĆ SIĘ WIĘCEJ NA TEMAT RÓŻNYCH ROZWIĄZAŃ, SUBSKRYBUJ MOJEGO BLOGA.

OTRZYMASZ WTEDY WPISY BEZPOŚREDNIO NA TWOJEGO E-MAILA.

Start the conversation

Let's start a personal, meaningful conversation.

Example: Practical philosopher, therapist and writer.

Link copied to your clipboard