Analiza energetyczna

Pozbądź się blokad i odkryj swój potencjał.

DUSZA

Jakże wielu mistyków i filozofów próbowało usłyszeć jej głos i jakże dużej części z nich się to nie udało. Dlaczego? Dlatego, że próbowali udowodnić jej istnienie za pomocą rozumu.

To nie Ty masz Duszę, ani Ona nie ma Ciebie. Ty jesteś Duszą! Jesteś pełnią. Jesteś ciałem i energią, które są połączone w jedność. To jesteś Ty!

Gdy jesteś świadom siebie i tego wszystkiego, co jest w Tobie, gdy przepełnia Cię miłość, która jest wszystkimi stanami skupionymi w jednym, wówczas Twoja energia wchodzi na coraz wyższe wibracje. Gdy kierujesz się w życiu miłością do siebie i do innych ludzi, wtedy przyciągasz wszelkie dobra tego Wszechświata. Przyciągasz to, czym emanujesz.

Dusza, gdy schodzi na Ziemię, okrywa się fizyczną powłoką, która ma rozum i serce. Jako dzieci często mamy bliski kontakt ze swoją Duszą. Dorośli myślą, że to rozmowy z wyimaginowanym przyjacielem, a tak naprawdę dzieci rozmawiają ze swoją Duszą. Wtedy jeszcze wiedzą, że są jednością i nie wyobrażają sobie stracić z nią kontaktu. Jednak z dnia na dzień ich relacja słabnie, ponieważ dorośli tego nie rozumieją i nie akceptują takiego zachowania. Dusza cichnie, a ludzie zaczynają żyć w poczuciu odrzucenia i pustki w sobie. A co najbardziej bolesne, odrzucają samych siebie.

Dusza jednak wciąż jest obecna w Tobie, doświadcza razem z Tobą, ponieważ Dusza i człowiek zawsze będą jednością i zawsze mogą odzyskać kontakt.

Obserwując współczesny świat, zauważyłam, że ludzie szukają szczęścia na zewnątrz siebie – w bliskiej relacji z drugą osobą, w podróżach, pracy, bogactwie, w byciu najlepszym rodzicem, pracownikiem, partnerem…

Może na pewien czas daje to poczucie szczęścia, bo wszak Dusza wcieliła się po to, by doświadczać. Jednak nadal odczuwają w sobie BRAK – pewnego rodzaju pustkę.

Pełnia, to stan, kiedy wiesz, że To Ty jesteś najważniejszą istotą w swoim życiu i nie ograniczają Cię żadne bariery, normy społeczne, presje, czy lęk przed nieznanym. Na tym poziomie już wiesz, co robić, wiesz, czego chcesz i dążysz do dokonania tego.

Każdą decyzję podejmujemy nie rozumem, ale sercem, nawet jeśli wydaje Ci się, że wszystko masz dokładnie przemyślane. Ukryte w podświadomości traumy i doświadczenia narzucają Ci fałszywy obraz świata, lecz jeśli wystawisz je na światło świadomości, tracą swoją moc i masz szansę przejąć stery.

Teraz masz wybór: czy dalej chcesz spierać się z przeciwnościami losu, płynąć pod prąd i mieć ciągle pod górkę, czy wybierasz szczęśliwe życie w harmonii?

Jeśli pragniesz odzyskać kontakt ze swoją Duszą, jesteś w dobrym miejscu.

Analiza energetyczna pokaże Ci wszystko to, co jest ukryte w podświadomości, czego nie rozumiesz, co jeszcze Cię blokuje. Pokaże także to, co jest Twoją siłą napędową, co pozwala Ci na rozpalenie wewnętrznego ognia.

Kim ja jestem w tym wszystkim?

Wolną Istotą, która jak każda inna, wyszła ze Źródła, a która zeszła na Ziemię, by doświadczać, by wyrażać siebie, by być sobą, by ŻYĆ. Jestem tu, by Ci powiedzieć, że każde ziarenko w końcu wykiełkuje. Jestem Suwerenną Boską Istotą, która nie ma granic, a gdy się pojawiają, robi tak, żeby wyjść poza nie. Jestem Istotą świadomą MOCY wszystkiego. Jestem Istotą wolną od nienawiści, co nie oznacza porzucenia swojego cienia. Jestem Istotą wykraczającą ponad dualizm i to, co dobre, a co “złe”. JESTEM, KTÓRA JESTEM.

Co robię?

Żyję i działam w zgodzie ze sobą i swoim wewnętrznym głosem, instynktem, intuicją. Urodziłam się nie po to, by przejść przez życie, ale po to, żeby je przeżyć całą sobą. Zarażam dobrą passą, uczę kreacji zarówno siebie, jak i pomagam ją wykształcić u innych. Ona jest, tylko głęboko ukryta. Jestem tu, żeby pokazać sobie i Tobie, że życie jest czymś więcej niż oddychaniem, jedzeniem, spaniem i ciężką pracą. Jest czerpaniem z chwil, upajaniem się szczęściem, pozytywnym zawrotem głowy, tańcem w deszczu, śpiewem w słońcu, dotykiem Boga.

Czasem pojawia się gorycz, ale bez tego nie docenilibyśmy cudownej, oblewającej słodyczy. Jeśli to czytasz, to znaczy, że jesteś gotów na tą słodycz. Jestem tu, by Ci pomóc poczuć to, co niewyjaśnione badaniami naukowymi. “Najważniejsze jest to, co niewidoczne dla oczu”. Wszystko jest tak samo ważne, ale nie wszystko musi być namacalne. Jeśli tylko chcesz, poczujesz to. Poczujesz te energie, ich smak i zapach, zobaczysz ich kolory i dotkniesz ich jakże różnorodnej powierzchni. Masz w sobie coś więcej niż organy, które są odpowiedzialne za funkcje życiowe. Masz w sobie życie, z którym się łączysz. Spójrz na życie, jak na teatr, jak na malunek, który możesz zmienić, zrekonstruować, namalować nowy, jeśli tylko chcesz, zrób to.

Czym jest ANALIZA ENERGETYCZNA?

Jest to szkic Twojej energii, na bazie którego powiem Ci, co jest w Tobie jeszcze zablokowane, co Ci nie służy, jakie są uwarunkowania rodowe, co jeszcze Ci ciąży na barkach, a także, dzięki niemu, wskażę Ci Twoje ukryte potencjały, które warto wykorzystać, w którą stronę warto pójść i co pomoże Ci w podążaniu tą drogą.

Co otrzymasz?

Zobaczysz, w którym miejscu swojego życia jesteś, jak polepszyć efekty, jak zauważyć sens. Dostaniesz kilkadziesiąt stron opisu Twojej energii, jak z nią pracować, a także jak uwolnić się od negatywnych wzorców, przekonań, podczepów oraz wampirów energetycznych.

Ten opis będzie Ci wysyłany w częściach przez dwa tygodnie, ponieważ całość mogłaby Cię przytłoczyć. W tym również masz 1-godzinną rozmowę zakańczającą proces wchodzenia w nową energię. Masz ze mną kontakt w każdej chwili tego procesu. Pamiętaj, że cała rekonwalescencja może potrwać tyle czasu, na ile sobie pozwolisz. Przestań się bać i pozwól sobie na to.

Dlaczego nie maluję Portretu Duszy i nie wysyłam Ci go?

Ponieważ rysuję energię, która kieruje Tobą na ten czas. Ona się zmienia pod wpływem podejmowanych przez Ciebie decyzji i tego, jak się z nią komunikujesz. Obraz sprawiłby, że zakodowywałby się w Tobie stan, w którym jesteś teraz, a to nie zawsze jest dobre.

Dlaczego akurat w tym miejscu i w tym czasie?

Wszystko jest tylko albo aż TU I TERAZ. Nie ma przeszłości, nie ma i przyszłości. Żyjemy w teraźniejszości, a ona jest wiecznością, dlatego i my nią jesteśmy.

Dlaczego pojawiłam się w Twoim życiu?

Na to pytanie już musisz sobie odpowiedzieć sam…

Dojdź do esencji swojego istnienia. Podziękuj przeszłości, zaakceptuj teraźniejszość i stwórz swoją przyszłość.

Jeśli nie jesteś jeszcze gotów na pełen opis Portretu Duszy, możesz skorzystać z opisu Portretu Duszy w Pigułce i umówić się na 15-minutową bezpłatną konsultację.

Jeśli jesteś gotowy wprowadzić zmiany do swojego życia, napisz do nas >>>