Warsztaty Podróż Wgłąb Siebie

NIEPOWSTRZYMANI

Odnajdź SIEBIE w SOBIE

15-18 grudnia

KARPACZ

Jak by to było żyć bez ograniczeń?

Jak by to było, gdyby rozpuściły się w Tobie wszystkie blokady?

Jak by to było poczuć SIEBIE w pełni i zobaczyć prawdziwy obraz SIEBIE i swoich kreacji?

Zapraszamy Cię do przestrzeni, gdzie wszystko jest MOŻLIWE!

Gdzie zobaczysz, poczujesz i usłyszysz SIEBIE, jako Kreatora swojego własnego Wszechświata, jako Istoty Świetlistej, Potężnej i Absolutnej. Gdzie doświadczysz SIEBIE z poziomu energii.

Doznania Jakich jeszcze
nie doświadczyłeś

…i już nic nie będzie takie samo

Będziemy Ci towarzyszyć w całym procesie. Pójdziemy z Tobą ramię w ramię.

Przełamiemy wszelkie stare schematy, kody i bariery. Odepniemy wszystko to, co już Ci nie służy, co spełniło swoje zadanie.

Wszystko, co stare, odejdzie. Wszystko, co nie Twoje odejdzie. Wymażesz wszelkie “nie mogę”, “muszę”, “powinienem”, “zawsze” i “nigdy”.

Staniesz oko w oko ze swoim strachem, bólem i traumami. Staniesz oko w oko ze swoim wewnętrznym chaosem.

Dotrzesz do swego wnętrza. Do ciszy. Do Punktu Zero. Do esencji swego Istnienia jako Boskiej Istoty, potężnej, absolutnej i wiecznej.

Odzyskasz swoją MOC!

Przypomnisz sobie o swoich potencjałach i dotrzesz do wiedzy, którą nosisz w sobie. Nauczysz się, jak wykorzystać ją w TU i TERAZ, jak to, co zobaczysz, usłyszysz i poczujesz, przełożyć na rzeczywistość.

Połączysz serce z umysłem. Twoja Dusza stanie się w pełni Twoim Przewodnikiem.

WRÓĆ DO SIEBIE! Zacznij od POCZĄTKU!

Menu Warsztatów

Pobudzimy każdą cząstkę Twojej Istoty

·       ROZMOWY I ANALIZY

Podczas tych rozmów będziemy wspólnie analizować zdarzenia z Twojego życia, które utrudniają Ci osiągnięcie spełnienia. Będziemy dochodzić do sedna problemów lub traum będących przyczyną Twojego zablokowania lub unieruchomienia na poziomie fizycznym lub mentalnym. Otrzymasz proste zadania lub ćwiczenia, które możesz wykorzystywać każdego dnia, a które pozwolą Ci ruszyć z miejsca i cieszyć się każdą chwilą. Pokażemy Ci, jak pracować z emocjami, jak pozbywać się negatywnych myśli, w jaki sposób uwolnić się od schematów i kodów, jak wyrwać się z rutyny codziennego życia i wznieść się ponad banalność. I w końcu, jak żyć ponad przeciętność, przypomnieć sobie o swojej mocy, żyć bez strachu i stać się człowiekiem szczęśliwym, który tworzy swoją najpiękniejszą rzeczywistość.

·       JOGA I ĆWICZENIA INTUICYJNE

Joga:
– dotlenia i rozciąga mięśnie
– zmniejsza napięcia i blokady
– poprawia wytrzymałość i stabilność
– zwiększa ruchomość stawów
– zwiększa mobilność
– poprawia koordynację i koncentrację
– uelastycznia ciało
– reguluje gospodarkę hormonalną oraz ciśnienie krwi
– niweluje stres oraz zmniejsza poczucie zmęczenia oraz odpręża

Ćwiczenia intuicyjne to poruszanie się za głosem swojego ciała – gdzie Cię prowadzi, co Ci pokazuje, co uświadamia. To ćwiczenia, dzięki którym poznasz swoje ciało. Dzięki nim nastąpi większe zaufanie do swojej Istoty i do Wszechświata.

·       PRACA Z ENERGIĄ

Pokażemy Ci, w jaki sposób pracować ze swoją energią, by poukładać i uzdrowić swój Wszechświat. Odkryjesz swoje potencjały, dzięki którym będziesz tworzyć swoją rzeczywistość na własnych zasadach, w zgodzie ze sobą i bez krzywdy dla siebie, kogokolwiek i czegokolwiek.

·       PRACA Z EMOCJAMI

Poczujesz, jak emocje wpływają na Ciebie i Twoje życie i na odwrót, a także, w jaki sposób pracować z nimi tak, by przestały Cię kontrolować. Poczujesz te emocje, które były najbardziej ukryte i uzdrowisz je.

·       WYZWOLENIE RODU

Poczujesz prawdziwą historię swojego Rodu. Zobaczysz, skąd się wywodzisz. Dasz wyjść emocjom na plan pierwszy. Zauważysz je. Zrozumiesz. Zaakceptujesz. Gdyby nie Twój Ród, nie byłoby Cię tu teraz. Gdyby nie wybory i decyzje Twojego Rodu, nie byłbyś tym, kim jesteś. Twój Ród przeszedł dla Ciebie pewną ścieżkę, byś Ty mógł podążać swoją w lekkości, bez cierpienia, bez powielania historii. Dojdź do tajemnic, dojdź do głębin i prawdy.

To, czego doświadczysz, poczujesz, usłyszysz i zobaczysz, to nie tylko ustawienie Rodu, ale także połączenie się z każdą pierwotną emocją, esencją i przyczyną blokady, która powoduje, że nie możesz wykonać kolejnego kroku. Dzięki temu rozpuścisz obciążenia, które zostały nałożone na Ciebie i Twój Ród, a tym samym uwolnisz swój potencjał.

·       MEDYTACJE

Nasze medytacje prowadzone są w taki sposób, by dojść do najgłębszych stanów podświadomości, a następnie wyzwolić to, co blokowało i nie pozwalało ruszyć do przodu i w pełni korzystać z życia.

Czego jeszcze możesz doświadczyć podczas medytacji i po niej?

– odnajdziesz wewnętrzny spokój i harmonię
– opanujesz i uwolnisz swoje emocje
– zaakceptujesz wydarzające się sytuacje i otulisz je miłością
– rozjaśnisz swój umysł, dzięki czemu Twoje myśli będą bardziej klarowne
– rozluźnisz swoje ciało
– uspokoisz swojego ducha

·       CEREMONIA CAŁONOCNA

Podczas jej trwania, gdzie będziemy pracować w bardzo głębokiej medytacji, doświadczysz połączenia każdej cząstki Ciebie: umysłu, emocji, ciała, ducha. Odkryjesz swój potencjał nie tylko, jako człowieka, ale przede wszystkim jako istoty świetlistej, nieskończonej, nieograniczonej i potężnej. Absolutnej. Połączysz się ze Źródłem wszystkiego, co istnieje i dostaniesz odpowiedzi na nurtujące Cię pytania. Zaczniesz czuć siebie i przestrzeń całą swoją istotą.

·       CEREMONIA RAPÉ

Rapé, to święta tabaka szamańska, używana w Amazonii do rytuałów od tysięcy lat. Jest uważana za jeden ze świętych leków, służących przezwyciężaniu blokad fizycznych, psychicznych, jak i emocjonalnych. Pozwala też na wgląd w inne, subtelniejsze przestrzenie. Pomaga w ponownym dostosowaniu się do swoich kanałów energetycznych, połączeniu ze swoim wyższym JA i pogłębieniu połączenia ze światem natury. Rapé wyostrza umysł, oczyszcza pole energetyczne człowieka i przestrzeń wokół niego z rozpraszających, niskowibracyjnych energii oraz wzmacnia intencję. Uspokaja i ugruntowuje emocje. Odtoksycznia organizm i oczyszcza z nadmiaru śluzu i bakterii. Rapé stosowana jest też przy niektórych chorobach i ma również na celu przeciwdziałanie niektórym z nich. Skutki oddziaływania Rapé są szybkie i intensywne, gdyż wdmuchiwane jest przez nos. Rapé wytwarzane jest z różnych roślin leczniczych, a ich skład jest często strzeżony przez plemiona.

·       CEREMONIA KAKAO

Na początek, czym Ceremonialne Kakao różni się od Kakao Sklepowego?

Zwykłe Kakao to najczęściej produkt o dużym stopniu przetworzony, odtłuszczony, z dużo niższą zawartością cennych składników, a Kakao Ceremonialne pochodzi tylko i wyłącznie z oryginalnych, pierwotnych rodzajów kakaowca.

Podczas Ceremonii Kakao będziemy celebrować w miłości, radości, uważności na siebie, innych, a także otaczającą przestrzeń.

Co daje owa niezwykła roślina?

– stymuluje pracę mózgu

– uspokaja ośrodkowy układ nerwowy, dzięki czemu w pełni się zrelaksujesz i odprężysz; dlatego też jest pomocna w medytacji

– daje odczucie radości, zadowolenia, dobrobytu, błogostanu

– zwiększa kreatywność i twórczość

– łatwiej Ci “łączyć kropki”, dzięki czemu szybciej dochodzisz do pewnych odpowiedzi

– pobudza krążenie krwi, zwiększa natlenienie organizmu o 30%

– reguluje ciśnienie krwi,

– pobudza trawienie,

– wspiera pracę układu pokarmowego,

– zdejmuje różnego rodzaju blokady emocjonalne, dzięki czemu możesz wyrażać emocje z lekkością

– pomaga w osiągnięciu lepszej koncentracji, a jednocześnie łagodnie pobudza

– dostarcza spore dawki żelaza

– dzięki niej otworzysz się na odczuwanie, a Twoje serce będzie przyjmować czystą miłość

– jest afrodyzjakiem, dzięki któremu odkryjesz wypływające z Ciebie i otaczające Cię piękno

·       NOCLEG W WHITEROOM’IE

Co to jest Whiteroom? Jest to dosłownie biały pokój, biały kokon, stworzony na planie subtelnym, który wygląda jak jajo w poziomie. Od góry i od dołu jest stworzony przepływ od Ojca Nieba i Matki Gai. Jest to bardzo mocna ochrona, dzięki której jesteś niewidoczny dla niskowibracyjnych Istot, które żerują na energii. Przebywają w nim tylko Istoty, które emanują bezwarunkową, czystą miłością, ale też mogą pojawić się takie, które potrzebują pomocy. Takim Whiteroom’em jest miejsce, w którym będzie odbywać się nasza praca. Komfortowy sen pomoże w uzdrowieniu Twojej energii. Przestrzeń ochroni Cię przed wpływami zewnętrznymi.

Pokarm Dla Ciała i Ducha

Zaspokoi ciało, zmysły i rozpieści.

Zadba o Ciebie KUCHARZ NIE-ZWYKŁY

Jedzenie jest ogólnie pojętym zaspokajaczem głodu. Okazuje się jednak, że nie jest to głód jedynie fizyczny, ale bardzo często bywa tak, że jedzeniem zaspokaja się pewne sfery życiowe, które mogą wydawać się nieoczywiste: bezsenność, zagłuszanie emocji, poczucie bezpieczeństwa, kontrola, schron, agresja, potrzeba miłości, poczucie tożsamości, twórczość, poczucie braku, a także zmysłowość i seksualność. Przygotujemy dla Ciebie jedzenie, które ujarzmi Twój apetyt na więcej, a także pokażemy Ci w jaki sposób jeść, by się nie przejeść, zrównoważyć wszystkie podane powyżej sfery w życiu, a przede wszystkim pozwolić sobie na rozkoszowanie się życiem poprzez uruchomienie wszystkich zmysłów. Oprócz tego, że poprzez jedzenie zostanie zaspokojonych wiele Twoich deficytów, przejdziesz również detoks ciała i ducha.

Czekamy na Ciebie z radością


Jeśli jesteś gotowy na to, aby wyruszyć z nami w PODRÓŻ WGŁĄB SIEBIE – NIEPOWSTRZYMANI, napisz do nas, a odpowiemy na wszelkie Twoje pytania i udzielimy niezbędnych informacji.

ZAPISY na WARSZTATY trwają do 28 LISTOPADA 2022r.

I PULA – 2200 zł – do 11 LISTOPADA 2022r.

II PULA – 2700 zł – do 28 LISTOPADA 2022r.

KLIKNIJ TUTAJ, aby dokonać zapisu.