Pięć Duchów – zrządzenie losu czy wybór

Masz w życiu pecha?

Doświadczasz traumatycznych przeżyć?

Co chwila spotyka Cię coś negatywnego?

Nikt Cię nie rozumie, mimo, że usilnie starasz się przekazać swój punkt widzenia?

A co, jeśli miałbyś zdecydowany wpływ na to, co Cię spotyka, na tak zwane zrządzenia losu?

Istnieje w Kompasie Ki wibracja kolorystyczna, zwana Pięcioma Duchami. Według Feng Shui to kolory, bądź zachowania o pewnych zabarwieniach kolorystycznych, które powodują przyciąganie do życia poważnych pechowych zdarzeń i sytuacji, mających przełożenie głównie na biznes i zdrowie, a także niemożność znalezienia wspólnego języka z otoczeniem.

Jeśli więc zakładasz na siebie kolor, w którym w Twoim osobistym lub firmowym Kompasie Ki występuje Pięć Duchów, bądź masz ten kolor w swoim otoczeniu albo jesteś w relacji z osobą spod owej wibracji, to tak właśnie będzie się działo.

Nie zastanawiaj się więc dłużej, dlaczego wydarzają się w Twoim życiu sytuacje, które dotykają Cię na wielu poziomach i nie pozwalają na zrobienie kolejnego kroku. Sprawdź w Kompasie Ki, w jakim kolorze masz Pięć Duchów i wyeliminuj go ze swojej garderoby, przestrzeni i życia.

Świadomie doświadczamy zaledwie wycinka rzeczywistości. Cała reszta dzieje się na poziomie podświadomym. Mając tego świadomość, możesz sam dokonać wyboru, czy chcesz mieć w życiu więcej powodów do szczęścia i zachwytu, czy powodów do narzekania i frustracji.

To, co przeżywasz, jest kwestią Twojego wyboru. Zakładając na siebie wspierające Cię kolory lub otaczając się nimi, możesz zaprogramować swoją podświadomość na przyciąganie do swego życia piękna, a nie przeszkód. To nie oznacza, że bariery nie będą się w ogóle pojawiać, ale z pewnością zniwelujesz ich częstotliwość i wagę, a dodatkowo będzie Ci łatwiej sobie z nimi poradzić. W ten sposób przeszkody staną się jedynie wyzwaniami, z którymi poradzisz sobie z większą lekkością.

To Ci pomoże również w łatwiejszej i bardziej konkretnej komunikacji z innymi. Podczas ważnych dla Ciebie rozmów przestaniesz w końcu odnosić wrażenie, jakby Twój rozmówca pochodził z innej planety. Dostosowując się do jego wibracji, zyskasz jego przychylność i zrozumienie. A to niezwykle ważne w kontaktach z innymi, prawda?

Zacznij zmianę od zrobienia czystki w szafie. Najlepszy moment, aby rozwiązać problemy, z którymi się zmagasz, a których rozwiązanie odkładasz od długiego czasu, jest teraz.

Jeśli jeszcze nie posiadasz swojego Kompasu Ki, napisz do nas, podając swoją datę urodzenia oraz adres mailowy, a wyślemy Ci bezpłatnie Twój Kompas w Pigułce.

JEŚLI POWYŻSZY TEKST CIĘ ZAINTERESOWAŁ, ZOSTAW SWÓJ KOMENTARZ.

JEŻELI CHCIAŁ(A)BYŚ DOWIEDZIEĆ SIĘ WIĘCEJ NA TEMAT RÓŻNYCH ROZWIĄZAŃ, SUBSKRYBUJ MOJEGO BLOGA.

OTRZYMASZ WTEDY WPISY BEZPOŚREDNIO NA TWOJEGO E-MAILA.

https://bialymotyl.pl/category/kompas-ki/

Start the conversation

Let's start a personal, meaningful conversation.

Example: Practical philosopher, therapist and writer.

Link copied to your clipboard