Domz Twoich snów

Komfortowe warunki życia – komfortowe życie

Z czym kojarzy Ci się słowo DOM?

Czym jest dla Ciebie DOM?

Albo czym i jaki powinien być?

Azyl? Schronienie? Ciepłe gniazdko? Gniazdo rodzinne? A może jedynie przestrzeń mieszkalna?

Jakkolwiek by nie było idealny dom powinien być przede wszystkim funkcjonalny, przytulny, spajać ze sobą wszystkich domowników, spełniać Twoje oczekiwania, cieszyć, być Twoją dumą i miejscem, w którym chcesz spędzać jak najwięcej czasu.

A przede wszystkim energia powinna w nim i wokół niego płynąć w sposób niezaburzony, jak meandry rzeki. Bo to, nie wiem, czy zdajesz sobie z tego sprawę, będzie miało ogromny wpływ na Twoje życie.

Każda strefa, każdy kąt w Twoim domu odpowiada za inną sferę życia. Jeśli nie będzie tam harmonii, Twoje życie również stanie się bałaganem.

Praktykuję i wdrażam Feng Shui u moich klientów już od wielu lat i z moich obserwacji wynika, że pewne aspekty w układzie domu mogą utrudnić stworzenie dobrego przepływu energii. Większość dotyczy podstawowych problemów z rozmieszczeniem na planie domu.

Jeśli zatem chcesz kupić nowy dom, staraj się unikać domu z tymi negatywnymi cechami Feng Shui.

Kupno domu to ważna decyzja, bowiem będziesz tam mieszkać przez długi czas. Zadbaj więc o to, aby ten dom miał pozytywny wpływ na Ciebie, domowników, a tym samym na Wasze życie.

Mam dla Ciebie prezent. Stworzyłam PDF, który zawiera wiele wskazówek dla osób takich jak Ty, czyli pragnących kupić dom swoich marzeń.

Zanim zdecydujesz się na kupno, przeczytaj go uważnie. To uchroni Cię od pewnych wpadek, których być może w późniejszym czasie nie da się już naprawić.

Wystarczy wypełnić formularz i nacisnąć przycisk “Odbieram”, a na Twoim e-mailu pojawi się PDF “Zanim kupisz dom swoich marzeń”

Dlaczego ja?

Jestem specjalistą Feng Shui i Kompasu Ki. Przez wiele lat pracowałam poza granicami Polski i pomagałam swoim klientom tworzyć szczęśliwe domy i szczęśliwe rodziny.

Jeśli marzy Ci się życie w pełni zharmonizowane, wypełnione szczęściem i miłością, to zadbaj o właściwy przepływ energii w swoim domu.

Dzieli Cię od tego zaledwie jeden krok.

Wypełnij formularz powyżej, a otrzymasz ode mnie w prezencie PDF “Zanim kupisz dom swoich marzeń”, który podpowie Ci, na co zwracać szczególną uwagę przy zakupie domu.

Marta Z. Kowalska

Specjalista Feng Shui i Kompasu Ki