Odnajdź swoją ścieżkę życiową

JEŚLI:

  • potrzebujesz pracy
  • chcesz zmienić pracę na dającą Ci więcej radości i satysfakcji
  • chcesz odnaleźć swój potencjał i życiową ścieżkę
  • chcesz wznieść swój biznes na wyżyny
  • chcesz więcej zarabiać,

to warto zasilić rejon KARIERY, czy to w domu, czy to w biurze. Znajduje się on na Północy.

Zasilenie tego zakątka spowoduje, że znajdziesz się na fali. Okazje i  nowe możliwości same będą pukać do Twych drzwi, co da Ci poczucie szczęścia i spełnienia. W końcu będziesz mógł robić to, do czego zostałeś stworzony. Jeśli nawet pracujesz dla kogoś, to praca ta stanie się o wiele przyjemniejsza i być może otrzymasz tak długo wyczekiwany awans.

W związku z tym, że tym kątem rządzi żywioł Wody, dobrze jest więc wykorzystać remedia z nim związane. Woda reprezentuje przepływ życiowej energii i wspiera ruch.

Załóżmy, że szukasz nowej pracy lub próbujesz odnaleźć swoją ścieżkę życiową. Umieść zatem w tym miejscu remedium, które ma coś wspólnego z wodą, np. akwarium, fontannę, szklany flakon z kwiatami. Możesz też użyć symbolu wody w postaci obrazu przedstawiającego rzekę lub kolekcję muszli przywiezionych znad morza. Możesz również w tym miejscu powiesić lustro, bądź po prostu użyć koloru czarnego, granatowego i błękitnego, a także białego, który powiązany jest z żywiołem Metalu, zasilającym żywioł Wody.

Pamiętaj, aby zawsze używać remediów z odpowiednią intencją, która pozwoli Ci na osiągnięcie nowego kierunku w sferze kariery. Będziesz zaskoczony efektami. Teraz jedyne, co Ci pozostaje, to obserwowanie tego, co się pojawia i wykorzystanie nowych płynących do Ciebie możliwości.

DRZWI WEJŚCIOWE

Drzwi wejściowe także są zaproszeniem dla sprzyjających okoliczności, nawet jeśli nie znajdują się dokładnie na Północy. Sprawdź więc, jak wyglądają Twoje drzwi wejściowe i ich pobliże. Jeśli są zaniedbane, może to powodować utknięcie w miejscu, w którym nie chcesz być. Jeśli są brudne, może to wiązać się z brakiem możliwości zabłyśnięcia w Twoim środowisku zawodowym. Wydaje się to zbyt proste? Cóż, nie zaszkodzi spróbować. A co, jeśli się okaże, że to działa i nagle w Twoim życiu pojawią się pozytywne zmiany?

U nas w pracowni drzwi wejściowe znajdują się akurat w rejonie Kariery. Obok nich umieściłyśmy szklany wazon z muszlami, a nad drzwiami wisi metalowy dzwonek, który przy każdym ruchu drzwi daje o sobie znać, poruszając w ten sposób wpływającą do wnętrza chi. Drzwi i ich sąsiedztwo zawsze utrzymane są w idealnym stanie. Mosiężna klamka, czysta wycieraczka, pomarańcze przy wejściu i oświetlenie, które pobudza chi. Niby drobne elementy, a jednak wnoszące tak wiele.

JEŚLI POWYŻSZY TEKST CIĘ ZAINTERESOWAŁ, ZOSTAW SWÓJ KOMENTARZ.

JEŻELI CHCIAŁ(A)BYŚ DOWIEDZIEĆ SIĘ WIĘCEJ NA TEMAT RÓŻNYCH ROZWIĄZAŃ, SUBSKRYBUJ MOJEGO BLOGA.

OTRZYMASZ WTEDY WPISY BEZPOŚREDNIO NA TWOJEGO E-MAILA.

Start the conversation

Let's start a personal, meaningful conversation.

Example: Practical philosopher, therapist and writer.

Link copied to your clipboard