ObrazyGłosu Twojej Duszy

Daj się poprowadzić

Czym są Obrazy Duszy

Mniej więcej do 9 roku życia miałeś doskonały kontakt ze swoją Duszą. Potem Jej głos został zagłuszony przez wzorce, które zostały Ci narzucone przez rodzinę, szkołę, społeczeństwo, media itd.

Przez całe życie doświadczasz.

Chodzisz po ślepych uliczkach, jak niewidomy, po omacku. Badasz, analizujesz, przyglądasz się z różnych stron swoim procesom. Rozgryzasz problemy i badasz możliwości. Często rezygnujesz z tego, co dla Ciebie ważne. Często działasz bez zastanowienia. Oczekujesz konkretów, a życie rzuca Ci pod nogi błahe rozwiązania. Ciągle zmieniasz strategię, bo nie potrafisz odnaleźć Prawdy.

A może czas wejść wgłąb siebie?

Powiedzieć sobie wprost czego chcesz i ruszyć do przodu. Poczuć całym sercem, całym ciałem czego Ci potrzeba i co przyniesie Ci zadowolenie. Spożytkować podpowiedzi głosu Twojej Duszy i dojść tam, gdzie dotąd miałeś zakaz wstępu. Wykreować swoją własną rzeczywistość.

Pomoże Ci w tym Obraz Głosu Twojej Duszy.

Pozwól się poprowadzić. Idź za głosem Intuicji. Niech wskaże Ci drogę Twój własny wewnętrzny szept. A może już KRZYK?…

Nasze obrazy mają w sobie ogromną MOC.

Czasem najpierw wywracają życie właściciela do góry nogami po to, aby w końcu naprowadzić go na właściwą dla niego DROGĘ. Wyobraź sobie, że masz szklankę wypełnioną po brzegi nieczystościami. Zaczynasz powoli dolewać czystej wody, która wypiera owe brudy po to, aby w efekcie pozostała jedynie czysta woda.

To niesamowite móc obserwować cały ten proces, a potem dzielić owo SZCZĘŚCIE. A jak wiadomo dzielone się mnoży.

Przelewanie Waszych INTENCJI i PRAGNIEŃ na płótna, bez względu na to, czy małe, czy też duże, to ogromna PRZYJEMNOŚĆ i ZASZCZYT.

Połącz się ponownie z czymś, co jest esencją Twojej wewnętrznej istoty. Twoje życie nie stanie się sielanką z chwili na chwilę, bo to proces, który trwa, krócej lub dłużej, u każdego inaczej. Lecz Obraz Głosu Twojej Duszy przyspieszy ten proces i zmiany, które mają nastąpić.

Stań się Twórcą własnego życia. Stań się Pełnią. Tak, abyś mógł stać się nauczycielem dla ludzi, którzy wybiorą ścieżkę, którą Ty idziesz obecnie.

Przypomnij sobie kim jesteś i skąd pochodzisz. Otwórz drzwi, które kiedyś przed Tobą zatrzaśnięto. Przesuń zewnętrzne granice, poszukaj nowych doświadczeń. Wytycz nowy szlak.

Jak sprawić, abyś miał lepszy kontakt ze swoją intuicją?

My to wiemy.

Nasze obrazy zmieniają energię, przywracają chęć twórczego myślenia, odwagę, przypominają o tym, kim jesteś i podpowiadają, czego potrzebuje Twoja Dusza.

Myślisz: to niemożliwe!

Masz prawo tak myśleć. Ale co, jeśli to rzeczywiście działa i gdybyś powiesił taki obraz w swoim domu czy biurze, a on zmieniłby Twoje życie na lepsze i poprowadził Cię właściwą drogą, to co by się stało? Czy chciałbyś tego?

Jak to działa?

Mózg wysyła falę magnetyczną, jaką jest myśl, która ma wpływ zarówno na Ciebie, jak i na otoczenie. Kiedy pojawia się myśl, jest to początek całego ciągu zdarzeń.

My, oprócz tego, że odbieramy Twoje fale mózgowe, dodatkowo, a może przede wszystkim odbieramy fale, jakie wysyła Twoje pole serca, będące głosem Twojej Duszy. Odbieramy sygnał, a następnie go materializujemy.

Twoja myśl ma wielką MOC, ale MOC Twego serca jest jeszcze większa.

Przyciągniesz do swego życia dokładnie to, czego potrzebujesz.

Czy jesteś gotowy na taki przełom?

Dusza, Twoje Istnienie, Pełnia. Jej głos prowadzi Cię, choć nie zawsze go słyszysz. Czasem odrzucasz go celowo, bo to, co słyszysz jest dla Ciebie niewygodne, bądź boisz się ryzyka i pomyłek. A przecież nie ma Ci nic bliższego ponad to, co w Tobie.

Jesteśmy tu po to, aby przypomnieć Ci głos Twojej Duszy i przekazać Ci, co ma do powiedzenia.

Jeśli zastanawiasz się, czy Obraz Duszy jest dla Ciebie, możesz przekonać się o tym sam.

Umów się na 15-minutową darmową konsultację i zobacz, co dzięki niemu zmieni się w Twoim życiu.