Nigdy więcej bałaganu!

Jest takie powiedzenie, że „czysty dom to szczęśliwy dom”. Dzisiejszy wpis mówi o tym, jak bałagan, problemy z utrzymaniem porządku i brud zaburzają chi dobrobytu.

Bałagan w domu to bałagan w życiu.

Czasem samo uprzątnięcie przestrzeni i pozbycie się niepotrzebnych rzeczy, zrobienie miejsca na nowe wystarczy, aby spowodować ruch energii.

Czego chcesz od życia? Sprawdź poniżej listę przyczyn, w jaki sposób bałagan zatrzymuje przepływ w Twoim życiu.

MIŁOŚĆ

Oczyść zakątek POŁUDNIOWEGO ZACHODU w domu, sypialni, salonie i biurze. Zaśmiecenie może objawiać się jako problemy w relacjach lub może powodować problemy zdrowotne, takie jak problemy z układem trawiennym, układem rozrodczym, układem wydalania czy wybrzuszeniem centrum.

PIENIĄDZE

Oczyść zakątek POŁUDNIOWO-WSCHODNI domu, sypialni, salonu i biura. Bałagan może powodować problemy z brakiem oszczędności (zgromadzonego bogactwa) i problemy z biodrami, nogami i kolanami. Uruchom program oszczędnościowy – bez względu na to, nawet mały.

PRZYJACIELE, SŁAWA, REPUTACJA

Oczyść kąt POŁUDNIOWY domu, sypialni, salonu i biura. Zaśmiecenie tutaj może powodować problemy z przyjaciółmi, kontaktami społecznymi, a także problemy zdrowotne ze wzrokiem i sercem. Rozjaśnij ten obszar i stwórz otwartą przestrzeń (powietrze podsyca ogień!) I obserwuj, jak stres opada, a życie staje się przyjemniejsze.

ZDROWIE, WZROST RODZINY

Oczyść kącik WSCHODU domu, sypialni, salonu i biura. Zastoje tutaj powodują trudności w relacjach z członkami rodziny, napięcie w domu, problemy ze skórą, płucami i stopami. Upiększaj to miejsce obrazami wody, aby zasilić energię Drzewa tego sektora i poprawić zdrowie i relacje rodzinne.

KARIERA, BIZNESOWE MOŻLIWOŚCI

Oczyść PÓŁNOCNY kąt domu, sypialni, salonu, biurka i biura. Problemy i bałagan w tym obszarze stwarzają problemy z nerkami i uszami. Rozjaśnij ten obszar, otwórz przestrzeń, aby stworzyć przepływ energii WODY, który zapewnia wzrost kariery i możliwości biznesowe.

DZIECI, KREATYWNOŚĆ, PROJEKTY I NOWE IDEE

Oczyść ZACHODNI kąt domu, sypialni, salonu i biura, aby doprowadzić do realizacji projektów. Bałagan w tym obszarze stwarza problemy z dziećmi, ustami i zębami. Dodaj METAL do tego obszaru, aby stworzyć ruch w projektach i wzmocnić relacje z dziećmi.

EDUKACJA, WZROST OSOBISTY, DUCHOWOŚĆ, TWÓRCZOŚĆ

Oczyść zakątek PÓŁNOCNO-WSCHODNI domu, sypialni, salonu i biura. Zaśmiecenie w tej części powstrzymuje Cię od jasnego myślenia, podejmowania dobrych decyzji oraz niepokoju i niepewności co do swojego życia. Wpływa również na twoje dłonie. Utrzymuj ręce w dobrym stanie dzięki balsamom, manicure i obserwuj, jak zmienia się Twoje myślenie.

PODRÓŻE, MENTORZY, POMOCNI LUDZIE

Oczyść PÓŁNOCNO-ZACHODNI narożnik domu, sypialni, salonu i biura. Zaśmiecenie w tym obszarze stwarza problemy z mężczyznami, głową rodziny i ze znalezieniem ludzi Ci pomocnych. Nadmiar bałaganu może również powodować problemy z głową, takie jak wysokie ciśnienie krwi i bóle głowy. Otwórz tę przestrzeń, a świat otworzy się dla Ciebie!

Teraz gotów? Idź po kosz na śmieci i przechodź z pokoju do pokoju i zacznij wyrzucać niepotrzebne rzeczy. Poczujesz się o wiele lepiej – a co najważniejsze – AKTYWUJESZ swój dom i energię w nim.

JEŚLI POWYŻSZY TEKST CIĘ ZAINTERESOWAŁ, ZOSTAW SWÓJ KOMENTARZ.

JEŻELI CHCIAŁ(A)BYŚ DOWIEDZIEĆ SIĘ WIĘCEJ NA TEMAT RÓŻNYCH ROZWIĄZAŃ, SUBSKRYBUJ MOJEGO BLOGA.

OTRZYMASZ WTEDY WPISY BEZPOŚREDNIO NA TWOJEGO E-MAILA.

Start the conversation

Let's start a personal, meaningful conversation.

Example: Practical philosopher, therapist and writer.

Link copied to your clipboard