Nieszczęścia

Los rzuca ci pod nogi kłody?

Ciągle spotykają Cię przykre doświadczenia?

Prześladuje cię pech?

A może czasem zdarzają ci się jakieś losowe wypadki, z poboru z pozoru niewinne, ale przez nie twój plan bierze w łeb?

Nieszczęścia mogą być mniejsze, bądź większe i dla każdego z nas mogą mieć inne znaczenie. Ale czy są one nam potrzebne? Czasem tak, bo powodują zatrzymanie i przyjrzenie się bliżej danej sytuacji, a czasem i całemu życiu. Jednak mając świadomość, że w dużym stopniu mamy wpływ na to, co się dzieje w naszym życiu, możemy tak pokierować naszą podświadomością, że żadne przykre sytuacje nie będą nas dotykać.

To właśnie pomoże Ci osiągnąć Kompas Ki, który jest narzędziem pokazującym Ci skąd się biorą się Twoje reakcje pozazmysłowe na pewne okoliczności.

Mimo, iż trudne doświadczenia sprawiają, że paradoksalnie stajemy się silniejsi i bardziej świadomi, to jednak warto nadać swemu życiu jakość i pokierować nim tak, aby było przyjemniejsze i lżejsze.

Osobiście wiele razy w swoim życiu wchodziłam świadomie w pewne sytuacje, aby móc doświadczyć czegoś, co wzniesie mnie na nowy, lepszy poziom. Dzięki temu jestem, kim jestem.

Jednak gdybym kiedyś miała do dyspozycji takie narzędzie, jakim jest Kompas Ki, uniknęłabym wielu traumatycznych sytuacji.

Sprawdź, jaką wibracją jesteś w Kompasie Ki i jaki kolor przyciąga do Twego życia nieszczęścia. Może właśnie dzięki tej wiedzy unikniesz ich.

Jeśli jeszcze nie posiadasz swojego Kompasu Ki, napisz do nas podając swoją datę urodzenia i adres mailowy, a otrzymasz od nas Kompas w Pigułce.

JEŚLI POWYŻSZY TEKST CIĘ ZAINTERESOWAŁ, ZOSTAW SWÓJ KOMENTARZ.

JEŻELI CHCIAŁ(A)BYŚ DOWIEDZIEĆ SIĘ WIĘCEJ NA TEMAT RÓŻNYCH ROZWIĄZAŃ, SUBSKRYBUJ MOJEGO BLOGA.

OTRZYMASZ WTEDY WPISY BEZPOŚREDNIO NA TWOJEGO E-MAILA.

Start the conversation

Let's start a personal, meaningful conversation.

Example: Practical philosopher, therapist and writer.

Link copied to your clipboard