NIELOGICZNOŚĆ

Spoglądając wstecz na minione lata utwierdzasz się w przekonaniu, że zdobyte doświadczenia miały swoją wartość. Niemniej jednak czujesz potrzebę zmiany. I wtedy zadziewa się w Twoim życiu coś, co Cię do tej zmiany napędza. Pojawiają się ludzie, sytuacje, które pokazują Ci, w którym kierunku pójść.

Na konsultacjach połączonych z Kompasem Ki zauważam, że osoby, które się pojawiają, często wybierają podświadomie kolor związany z Nielogicznością.

Czym jest Nielogiczność w Kompasie Ki?

Otóż to działanie wbrew sobie. Czy wiesz, dlaczego tak często działasz wbrew sobie? Ponieważ wyniosłeś takie schematy głównie z dzieciństwa. Najpierw z domu, potem ze szkoły. A czasem nawet już w dorosłym życiu wciąż się im poddajesz i pozwalasz innym decydować o sobie. To, co zostało zakorzenione głęboko w naszej podświadomości, jest trudne do usunięcia. Ale kto powiedział, że niemożliwe?

Oczywiście, że jest to możliwe. Bo to Ty podejmujesz decyzje, jak chcesz, żeby wyglądało Twoje życie. Bo to Twoje życie, Twoje decyzje i Twoja kreacja. Zatem jeśli pragniesz zmian, nie wchodź w interakcje z kolorami, które Ci nie służą, bądź wręcz działają na Ciebie destrukcyjnie. Zamiast tego wykorzystaj kolory, które Cię wspierają energetycznie, wzmacniają, są Twoją siłą i podnoszą Twoje wibracje.

Działając wbrew sobie krzywdzisz samego siebie. Nie kieruj się tym, co kto uważa, co kto powiedział, co kto wykreował, kto czego pragnie. Nie bój się pokazać swojego prawdziwego oblicza. Taki jaki jesteś, jesteś doskonały. Ktoś kiedyś ustalił jakieś normy, stworzył schematy, wbił Ci do głowy kody, które może działają dla niego lub dla niej, ale nie dla Ciebie.

Nie chcesz komuś zrobić przykrości, dlatego robisz coś nie po swojej myśli? Ktoś kiedyś ustalił, że coś jest dobre lub złe? Ale dobre lub złe dla kogo? Wszystko jest dobre w całym stworzeniu. Wszystko jest po coś. Wszystko coś pokazuje, coś uświadamia, czegoś uczy. A Ty po prostu bądź sobą. Bo zakładając maskę, działając wbrew sobie, tworzysz iluzję. I z tą iluzją idziesz przez życie.

A dlaczego by nie pokazać swojego prawdziwego oblicza? Jeśli je pokażesz światu, to co się stanie? Ktoś Cię skrytykuje? Komuś to się nie spodoba? No i co z tego? Jeśli ktoś Cię nie akceptuje takim, jakim jesteś, to tak naprawdę nie akceptuje samego siebie. A to już jest jego problem, nie Twój.

Akceptując siebie w pełni, działając w zgodzie ze sobą sprawiasz, że jesteś prawdziwy. Wtedy płyniesz w energii miłości, dobrobytu, zdrowia, szczęścia i obfitości. Jesteś w harmonii z samym sobą. To jest największa tajemnica Prawa Przyciągania.

JEŚLI POWYŻSZY TEKST CIĘ ZAINTERESOWAŁ, ZOSTAW SWÓJ KOMENTARZ.

JEŻELI CHCIAŁ(A)BYŚ DOWIEDZIEĆ SIĘ WIĘCEJ NA TEMAT RÓŻNYCH ROZWIĄZAŃ, SUBSKRYBUJ MOJEGO BLOGA.

OTRZYMASZ WTEDY WPISY BEZPOŚREDNIO NA TWOJEGO E-MAILA.

Conversations 2 komentarze

Let's start a personal, meaningful conversation.

Example: Practical philosopher, therapist and writer.

Piotr Stasiowskisays:
Relevant commenter background or experience:philosopher sounds about right, I am a real estate agent working with different people every day

Nigdy wczesniej nie interesowalem sie tego typu zagadnieniami. Zauwazylem posty na Linkedin i tak natrafilem na ta strone. Bardzo ciekawa tematyka, zwlaszcza ze czuje ze dotyczy mnie. Ja wlasnie zmienilem moje zycie, wydaje mi sie dzisiaj ze o 180 stopni ale wciaz to weryfikuje 🙂 ciekawy jestem jakich kolorow mialbym unikac. jak moge sie tego dowiedziec? dziekuje, Piotr

Reply
Marta Kowalskasays:
Relevant commenter background or experience:Feng Shui and Qi Compas specialist
Tak, Kompas Ki to bardzo ciekawe narzędzie i daje wiele możliwości i rozwiązań. Napisz do nas na maila bialymotyl.pl@gmail.com, podając swoją datę urodzenia, a my prześłemy Ci Twój Kompas w Pigułce. Możesz też zamówić pełną analizę, zarówno dla siebie, jak i dla firmy.

Reply
Link copied to your clipboard