Najprostsza droga do szczęśliwego i harmonijnego związku

Bliskie relacje z drugim człowiekiem to coś niezwykle trudnego. Każdy z nas jest inny, każdy ma inne oczekiwania, każdy przeżył inne historie w życiu i w związku z tym ma również inny bagaż doświadczeń, który wpływa na niego w taki czy inny sposób.

Do miłości życia docieramy metodą „prób i błędów”. Czasem musimy przejść przez wiele związków, aby natrafić na tego jedynego bądź jedyną. I jeśli wyciągamy z nich właściwe wnioski, głębokie, to mamy szansę w końcu stworzyć kompletny, dojrzały związek.

Czasem w chodzimy w relację i próbujemy w niej wytrwać za wszelką cenę, bo boimy się samotności, bo wywodzimy się z rozbitej rodziny i marzy nam się rodzina pełna, kochająca i szanująca się.

Powody mogą być różne. Każdy kieruje się czym innym.

Często relacje są burzliwe i opierają się na wulkanie emocji, kłamstwach i manipulacjach, bo potrzebujemy adrenaliny i mocnych wrażeń.

Każdy jednak związek opiera się na nauce brania i dawania. I w większości z tych relacji tej równowagi brak. Najważniejsze jednak jest, aby pozostać w związku autentycznym.

Ale co, jeśli pragniesz autentyczności, a Twoja partnerka czy partner Cię nie rozumie lub też działasz na niego/na nią irytująco. A może nie zwraca na Ciebie uwagi, bądź nie poświęca wystarczającej ilości czasu?

Przykładów wszelkiego rodzaju nieporozumień można byłoby wymienić mnóstwo. Jednak jakiekolwiek by one nie były, Kompas Ki pomoże Ci w zbudowaniu harmonijnego związku.

A PRZECIEŻ WŁAŚNIE O TO CHODZI, NIEPRAWDAŻ?

Warto poznać siebie, swojego partnera i Wasze reakcje pozazmysłowe, aby stworzyć związek szczęśliwy i spróbować dopasować się na każdym polu.

Pierwszy krok, jaki warto zrobić, to wykonać analizę Kompasu Ki Twoją i Twojego partnera lub partnerki, a następnie analizę porównawczą Waszych Kompasów.

Posiadając już tę wiedzę, możecie świadomie dobierać wibracje, jakie są Wam potrzebne do uzyskania zamierzonego celu. Mogą to być kolory, jakie zastosujecie w ubiorze, bądź w Waszym otoczeniu lub też kierunki świata, w stronę których będziecie się zwracać w trakcie rozmowy z partnerem.

Znając praktyczne zastosowanie Kompasu Osobistego możliwe staje się takie stymulowanie wibracjami człowieka, aby osiągnięcie założonego celu było możliwe z uśmiechem na ustach.

Pamiętaj, że moc Twojego działania zależy od emocji. Natomiast Twoje emocje lub emocje Twojego partnera/Twojej partnerki zależą od świadomego wprowadzenia do Waszego stanu odpowiedniego rodzaju wibracji o odpowiednim kolorycie czy częstotliwości. Zgodnie z tym Twoje działanie lub działanie Twojego partnera/Twojej partnerki stanie się automatyczne i nie będziecie mogli temu zapobiec, bez względu na to, jak dobrymi życiowymi aktorami jesteście.

PRZYKŁAD:

Dajmy na to, że jesteś kobietą i wibracją 6/5, czyli kolorem srebrnym (kochasz wszystko, co błyszczy się i mieni, jesteś zadaniowcem, ale też i takim „żywym srebrem”, które nie potrafi usiedzieć na czterech literach). A Twój partner jest wibracją 7/7 (kolor czerwony, urodzony przywódca, lubi żyć w ramach regulaminów, przepisów i doktryn, a do tego straszny uparciuch).

CHCESZ COŚ OD NIEGO WYEGZEKWOWAĆ. JAK TO OSIĄGNĄĆ?

Twoja wibracja osobista działa na niego w taki sposób, iż przy Tobie nie jest w stanie realnie ocenić sytuacji, ani podjąć żadnej decyzji, bo za bardzo kieruje się emocjami. Ty natomiast w jego wibracji stajesz się egocentryczką.

Najlepszym rozwiązaniem dla Was będzie, gdy oboje ubierzecie się na biało, bowiem w bieli oboje macie wibrację WITALNOŚCI, czyli oboje będziecie na siebie otwarci, rozmowni, uaktywni się u Was żywotność. W tym kolorze wspaniale się dogadacie, tym bardziej, że u Ciebie dodatkowo wibracja WITALNOŚCI wspomagana jest przez KONCENTRACJĘ, czyli będziesz skupiona na tym, co ma Ci do przekazania partner, a jego wspiera wibracja TWÓRCZOŚCI, czyli będą mu przychodziły do głowy nowe pomysły i idee, stanie się twórczy i otwarty na wszelkie inicjatywy.

PROSTE? NAWET BARDZO!

Może tutaj brzmi to nieco zawile, ale uwierz mi, gdy weźmiesz Kompas do ręki i dokładnie go przeanalizujesz, znajdziesz w nim odpowiedzi na wszystkie pytania.

JEŚLI POWYŻSZY TEKST CIĘ ZAINTERESOWAŁ, ZOSTAW SWÓJ KOMENTARZ.

MOŻE MASZ PODOBNY PROBLEM I MOŻEMY GO WSPÓLNIE ROZWIĄZAĆ.

JEŻELI CHCIAŁ(A)BYŚ DOWIEDZIEĆ SIĘ WIĘCEJ NA TEMAT ROZWIĄZAŃ RÓŻNYCH PROBLEMÓW, SUBSKRYBUJ MOJEGO BLOGA.

OTRZYMASZ WTEDY WPISY BEZPOŚREDNIO NA TWOJEGO E-MAILA.

Start the conversation

Let's start a personal, meaningful conversation.

Example: Practical philosopher, therapist and writer.

Link copied to your clipboard