Kula – jak przyciągnąć bogactwo?

KULA – KSZTAŁT BOGACTWA

W feng shui każdy kierunek ma przypisaną liczbę, kolor, element i kształt. Każdy kształt ma wyraźne znaczenie. Na przykład wysoki, prostokątny kształt drewna wiąże się ze wzrostem i ze wschodem i południowym-wschodem. Kształt kwadratu to ziemia i przynależy do północnego-wschodu, centrum i południowego-zachodu. Kształt trójkąta to ogień i przypisany jest południu. Kierunek północny to woda i kształt fali. Kształt związany metalem lub północnym zachodem i zachodem jest okrągły. I jest to również kształt monet – lub „zmiany” – i bogactwa.

Okrągły kształt to kształt postrzegany jako bardzo silny i aktywny. Okrągła piłka lub moneta wymaga bardzo niewielkiego wysiłku, aby puścić ją w ruch i aby kontynuowała swój ruch. Spróbuj przetoczyć klocek z drewna. Natychmiast się zatrzyma. Ale okrągłe i kuliste kształty łatwo wprowadzić w ruch i to właśnie czyni je Yang.

Jednak w wielu domach często brakuje okrągłego kształtu. Elementy wystroju mają w większości tendencję do bycia kwadratowymi i prostokątnymi.

Ale co okrągły kształt ma do bogactwa?

Po pierwsze, bogactwo pochodzi z ruchu i energii. Zarabiamy najwięcej wtedy, kiedy wkładamy w to dużo energii i ruchu. Doskonałym przykładem są również monety. Ich okrągły kształt sprawia, że ​​przemieszczają się, opuszczają i zapełniają nasze portfele i kieszenie od tysięcy lat.

Okrągły kształt wiąże się również z metalem, a metal w feng shui wspomaga wodę. Tym samym więc woda jest bogactwem. Dlatego dodawanie metalu do środowiska zwiększa ilość wody w oparciu o cykl produkcyjny. To samo tyczy się Ciebie.

Jeśli interesuje Cię zwiększenie bogactwa i dobrobytu, upewnij się, że w swoim otoczeniu domowym masz więcej okrągłych kształtów i okręgów. Poniższe wskazówki pomogą Ci w tworzeniu większej ilości energii wytwarzającej wodę (czytaj: wytwarzanie bogactwa) w Twoim domu – i w Twoim portfelu!

Używaj okrągłych kształtów w dekoracjach

Wzór na sofie, zasłonach i dywanach może być okrągły. Wybierz jednak kojące i wyciszone wzory, ponieważ wyraźne koła i kropki mogą tworzyć niespokojną energię, która utrudnia relaks. Z pewnością nie stosuj takiej energii w sypialni.

Zastosuj koła w krajobrazie

Dodanie kręgów do krajobrazu również zwiększy Twoje bogactwo, bowiem wygeneruje energię wody, która „nakarmi” Twojego ogrodowego smoka. Umieść w ogrodzie okrągłą fontannę, okrągłe kamienie. Zastosuj także kręte kształty, które również wywołują energię wody w ogrodzie, a to oznacza dobrobyt chi!

Wybierz okrągłe akcesoria

Wspaniałym wyborem dla zwiększenia bogactwa jest metalowa miska bogactwa. Wypełniona sztucznymi klejnotami lub kamieniami półszlachetnymi, które ją „zasilą”, misa bogactwa będzie jeszcze bardziej skuteczna w generowaniu energii bogactwa. Okrągłe akcesoria metalowe najlepiej generują ruch i energię w domu. Okrągłe talerze na stojakach to kolejny doskonały dodatek, aby przyciągnąć bogactwo – zwłaszcza te, które są złote lub srebrne.

Wybierz okrągłe meble

Zbyt często meble są kwadratowe lub prostokątne, masywne i zatrzymują energię. Aby dostarczyć więcej energii do domu, wybierz krzesła okrągłe i zakrzywione. Ale unikaj wybierania okrągłych łóżeczek dziecięcych lub łóżek. Są one zbyt energetyczne i utrudnią ci sen oraz zdolność do pełnego odpoczynku.

Okrągła biżuteria

Możesz używać okrągłych kształtów również w odniesieniu do siebie. Aby wygenerować więcej wody i energii bogactwa, wybierz okrągłe lub kuliste elementy biżuterii. Są one szczególnie wspaniałe, jeśli mają dołączone kamienie szlachetne, które dodatkowo je aktywują. Okrągłe złote koraliki symbolizują niebo i doskonale nadają się do stymulowania nowych możliwości. Jeden z najlepszych klejnotów? Perły! Ich biały, okrągły kształt idealnie nadaje się do wprowadzenia zmian, możliwości i przyciągnięcia bogactwa i dobrobytu. Mówi się, że to „łzy oceanu”, bo tworzą się w cierpieniu. Ale czyż prawdziwe dzieło sztuki nie jest tworzone w pocie czoła?

Uwaga!

Nie noś kulistej biżuterii zbyt długo. Unikaj także kulistych lamp w pomieszczeniach. Kulisty kształt przyciąga bogactwo, ale z drugiej strony ściąga nasza energię do swego wnętrza i tym samym nas osłabia energetycznie. Dużo lepsze i bezpieczniejsze będzie zastosowanie koła, bowiem koło dodatkowo nas doenergetyzowuje. Nawet w pomieszczeniach, gdzie wiemy, iż są słabe wibracje, stosuje się dekoracje ścienne w postaci kół, które mają za zadanie dodać energii danemu pomieszczeniu, a tym samym i nam.

JEŚLI POWYŻSZY TEKST CIĘ ZAINTERESOWAŁ, ZOSTAW SWÓJ KOMENTARZ.

MOŻE MASZ PODOBNY PROBLEM I MOŻEMY GO WSPÓLNIE ROZWIĄZAĆ.

JEŻELI CHCIAŁ(A)BYŚ DOWIEDZIEĆ SIĘ WIĘCEJ NA TEMAT ROZWIĄZAŃ RÓŻNYCH PROBLEMÓW, SUBSKRYBUJ MOJEGO BLOGA.

OTRZYMASZ WTEDY WPISY BEZPOŚREDNIO NA TWOJEGO E-MAILA.

Start the conversation

Let's start a personal, meaningful conversation.

Example: Practical philosopher, therapist and writer.

Link copied to your clipboard