Kryształowy żyrandol – symbol luksusu i pozytywnej chi

Kryształowe żyrandole to coś więcej niż źródło światła. Są odzwierciedleniem luksusu i elegancji. Ale nie tylko. Dla wnętrza, a tym bardziej dla przepływu chi są czymś więcej.

W większości chińskich restauracji natkniesz się na takie właśnie żyrandole, które mają bogatą symbolikę. Podnoszą one jakość doznań kulinarnych, a to właśnie przez to, iż zapraszają do wnętrza wspaniałe chi.

Co powoduje powieszenie kryształowego żyrandola w domu?

Oto 8 ważnych wskazówek.

Żyrandole poprawiają energię w jadalni

Jedzenie przy wspólnym stole to także budowanie relacji. Bo gdzież jest na to lepsze miejsce, jeśli nie właśnie przy wspólnym spożywaniu posiłków, czy biesiadowaniu, tak jak to jest chociażby w krajach południowych. Kryształowe żyrandole symbolizują właśnie ten symbiotyczny związek. Energia Ziemi i kryształu oraz stymulujące światło (energia Ognia) są doskonałymi wzmacniaczami w każdej jadalni, nie tylko w restauracji, ale także w domu.

Żyrandole podnoszą chi

Bez wątpienia światło jest jednym z najlepszych aktywatorów feng shui. Gdy światło odbija się w błyszczącym kryształowym żyrandolu, jego siła zostaje zwielokrotniona. Pryzmaty kryształów żyrandola rzucają tęczę, co przynosi szczególnie cudowne chi. Kryształy reprezentują najczystszą i najwyższą formę energii na ziemi, która jest również źródłem obfitości.

Żyrandole jako środki zaradcze

Ponieważ żyrandole są energią Ziemi, doskonale nadają się jako środki zaradcze na problemy, takie jak kuchenka i zlew, które stoją obok siebie. Kiedy tak się dzieje, dochodzi do konfliktu między mężczyzną i kobietą, reprezentowanego przez zderzenie ognia i wody. Jednak energia ziemska żyrandola może działać jako pośrednik, rozstrzygając kłótnię między dwiema energiami zderzającymi się.

Żyrandole witają chi

Wspaniałym sposobem na przyciągnięcie chi do Twojego domu jest umieszczenie żyrandola w pobliżu drzwi wejściowych. Powieszony w holu przyciąga piękną energię chi do wejścia do domu.

Żyrandole pomagają kobiecie z domu

Kobiety symbolizowane są przez element Ziemi, a „oświetlona ziemia”, taka jak żyrandol, przynosi cudowne szczęście kobiecie domu i związkowi małżeńskiemu. Poprawia również relacje i zwiększa szczęście miłosne wszystkich domowników.

Żyrandole podnoszą energię sypialni

Jeśli twój pokój jest ciemny lub nudny, żyrandol z łatwością podniesie chi pokoju. Nie wieszaj żyrandola nad łóżkiem, ponieważ nie jest to wskazane. Jeśli już, powieś baldachim nad łóżkiem lub użyj mniejszego żyrandola podtynkowego. Możesz też zastosować kryształowe kinkiety.

Unikaj chodzenia pod dużymi żyrandolami

Ze względu na ich napierającą energię Ziemi najlepiej jest używać żyrandoli, które nie są zbyt duże ani ciężkie, jeśli znajdują się w miejscu, w którym będziesz często przechodzić. Użyj wtedy mniejszego żyrandola.

Aktywuj istotne zakątki

Żyrandole są wspaniałe w dowolnym miejscu w domu, ale szczególnie pomocne są w niektórych zakątkach. Używaj żyrandoli w narożnikach Zachodnim i Północno-Zachodnim, gdzie ich światło i energia Ziemi przyniosą korzyści dzieciom i mężczyznom domu, Północno-Wschodnim i Południowo-Zachodnim, gdzie ich energia pomoże w relacjach i stworzy harmonię rodzinną, a na Południu przyniesie dobrobyt, sukces i materialne korzyści.

JEŚLI POWYŻSZY TEKST CIĘ ZAINTERESOWAŁ, ZOSTAW SWÓJ KOMENTARZ.

JEŻELI CHCIAŁ(A)BYŚ DOWIEDZIEĆ SIĘ WIĘCEJ NA TEMAT RÓŻNYCH ROZWIĄZAŃ, SUBSKRYBUJ MOJEGO BLOGA.

OTRZYMASZ WTEDY WPISY BEZPOŚREDNIO NA TWOJEGO E-MAILA.

Start the conversation

Let's start a personal, meaningful conversation.

Example: Practical philosopher, therapist and writer.

Link copied to your clipboard