KREACJA – zadbaj o to, co ważne

Chcesz poprawić i ochronić szczęście swojej rodziny?

Nosisz się z zamiarem wprowadzenia i rozwinięcia nowych projektów?

Pragniesz potomstwa?

Zasil zakątek Dzieci, Kreacji i Ochrony, który znajduje się na Zachodzie Twojego domu, mieszkania lub biura.

Jest on najbardziej związany z dziećmi, ale także zasila i chroni rodzinę, a to z tego względu, że znajduje się dokładnie pomiędzy rodzicami: matką (na Południowym-Zachodzie) i ojcem (na Północnym-Zachodzie).

Ten narożnik chroniony jest również przez niebiańskie stworzenie zwane Białym Tygrysem. To miejsce, które oprócz dzieci i rodziny, ma za zadanie także ochronę Twojego mienia i wszystkiego, na co pracowałeś.

Kierunek zachodni powiązany jest z żywiołem Metalu i wspiera też wszystko, co kojarzy się z kreacją i twórczością. Najlepiej zasilić go poprzez metalowe elementy, takie jak komputery, dzwonki, dzwonki wietrzne, okrągłe, bądź kuliste elementy i inne przedmioty połączone z tym żywiołem.

Ten sektor wspiera żywioł Ziemi, warto więc umieścić tu kryształowe przedmioty, kamienie naturalne, wazony, które tworzą bogactwo i harmonijne relacje w rodzinie.

Zwróć szczególną uwagę na to, jaką formę ma Twój dom i jego otoczenie. To, co znajduje się po prawej jego stronie (patrząc od wejścia w stronę ulicy), powinno być niższe, niż lewa strona, bowiem po lewej stronie ma swoje miejsce Zielony Smok, będący przejawem wzrostu i dobrobytu. Strefa Białego Tygrysa chroni przed tymi, którzy chcieliby cię okraść, odebrać Twoją własność, mają w stosunku do Ciebie złe zamiary lub chcieliby Cię skrzywdzić. Jeśli prawa strona przeważa, bądź jest nadmiernie aktywowana, może to mieć poważne konsekwencje w postaci nieszczęść padających na rodzinę.

Zachodni zakątek to także zakątek potomstwa. Jeśli pragniesz je posiąść, powieś tu dzwonki wietrzne lub ustaw wazon, przypominający swym wyglądem czarę (łono). Jeśli już masz dzieci, powieść tu ich zdjęcia i umieść również owoce, np. granaty.

Zwróć uwagę, aby ta część domu nie była zbyt nasłoneczniona, gdyż może to spowodować niepokój, złość i napięcie pomiędzy domownikami. Jeśli jest za dużo światła, wspomóż się zasłonami, roletami lub okiennicami. Możesz również pięknie rozproszyć światło i energię słońca, zawieszając w oknie fasetowany kryształ.

Kolory właściwe dla tego narożnika to kolory Metalu, czyli biele i szarości, a także kolory Ziemi, czyli brązy, beże, terakota, ochra i żółć. Jeżeli chcesz pobudzić swoją kreatywność lub jesteś osobą, która pracuje z głosem (np. aktorzy, reporterzy, mówcy, podcasterzy), umieść w tym zakątku elementy związane z Ziemią, takie jak: kryształy, obrazy, globusy, mapy, dzieła sztuki i tym podobne.

Zwróć uwagę, czy występują w tym sektorze elementy związane z żywiołem Ognia lub Wody, bowiem w tym obszarze działają one destrukcyjnie. Woda (kolory niebieski i czarny) – spowoduje problemy z oddychaniem lub zębami, a Ogień może wpłynąć na niemożność posiadania potomstwa lub brak komunikacji z dziećmi (szczególnie, gdy w tym miejscu znajduje się kuchnia, łazienka lub kominek).

Jeśli potrzebujesz porady dotyczącej Feng Shui Twojego mieszkania, domu, biura, hotelu, czy restauracji, zapisz się na bezpłatną 15-minutową konsultację lub po prostu napisz do nas maila, opisując w czym leży problem.

A może znasz kogoś, kto takiej porady potrzebuje? Podziel się z nim tym wpisem.

JEŚLI POWYŻSZY TEKST CIĘ ZAINTERESOWAŁ, ZOSTAW SWÓJ KOMENTARZ.

JEŻELI CHCIAŁ(A)BYŚ DOWIEDZIEĆ SIĘ WIĘCEJ NA TEMAT RÓŻNYCH ROZWIĄZAŃ, SUBSKRYBUJ MOJEGO BLOGA.

OTRZYMASZ WTEDY WPISY BEZPOŚREDNIO NA TWOJEGO E-MAILA.

Start the conversation

Let's start a personal, meaningful conversation.

Example: Practical philosopher, therapist and writer.

Link copied to your clipboard