KOMPAS ŻYCIA – stań się pilotem własnego losu

Czy można zamienić pecha na szczęście?

Jak to jest, że jedni przyciągają do swego życia szczęście i pomyślność, a innym towarzyszy ciągły pech?

Otóż szczęściarze nie urodzili się z umiejętnością przekształcania pecha w szczęście. Oni po prostu znają i wykorzystują właściwe narzędzia. To ludzie, którzy biorą pełną odpowiedzialność za siebie i swoje życie.

Jednym z takich narzędzi jest Kompas Ki, zwany Kompasem Życia, dzięki któremu możesz poznać dogłębnie siebie, a także swoje pozazmysłowe reakcje na bodźce przychodzące z zewnątrz. Dzięki tej wiedzy możesz również świadomie kreować swoją rzeczywistość tak, aby spełniać swoje zamierzenia, a Twoje życie wypełniło się harmonią w każdej jego sferze.

Z pomocą tego narzędzia uzyskasz zdolność przyciągnięcia do siebie szczęścia i zniwelujesz pecha lub jeśli już się pojawi, obrócisz go w sytuację dla Ciebie korzystną.

To się nazywa konstruktywnym działaniem. Życiowy fart to stan umysłu, sposób myślenia i działania. Aby powyższe działały w harmonii, muszą być zasilone przez wibracje/częstotliwości o odpowiednim i indywidualnym dla Ciebie zabarwieniu.

Dzięki tym wspomagającym Cię wibracjom będziesz mógł sam tworzyć, zauważać i wykorzystywać okazje oraz podejmować właściwe, najlepsze dla Ciebie decyzje.

Jeśli zatem doskwiera Ci pech lub wszystko idzie jak po grudzie, może nadszedł czas, aby to zmienić.

Zacznij stosować kolory, które wzmocnią Cię i wesprą Twoje działania, a zobaczysz jak wszystko, krok po kroku, ulega przemianie.

Jeśli jeszcze nie posiadasz swojego Kompasu Ki, napisz do nas, podając swoją datę urodzenia oraz adres mailowy, a wyślemy Ci bezpłatnie Twój Kompas w Pigułce.

JEŚLI POWYŻSZY TEKST CIĘ ZAINTERESOWAŁ, ZOSTAW SWÓJ KOMENTARZ.

JEŻELI CHCIAŁ(A)BYŚ DOWIEDZIEĆ SIĘ WIĘCEJ NA TEMAT RÓŻNYCH ROZWIĄZAŃ, SUBSKRYBUJ MOJEGO BLOGA.

OTRZYMASZ WTEDY WPISY BEZPOŚREDNIO NA TWOJEGO E-MAILA.

Start the conversation

Let's start a personal, meaningful conversation.

Example: Practical philosopher, therapist and writer.

Link copied to your clipboard