Postrzeganie Twojej
Osoby

Przyciągnij sukces

O tym, że jak Cię widzą, tak Cię piszą, powinien pamiętać każdy biznesmen prowadzący własną firmę lub pracujący na odpowiedzialnym stanowisku. Wygląd zewnętrzny i wizerunek świadczą bowiem także w pewnym stopniu o wysokich kompetencjach. Partnerzy biznesowi czy kontrahenci zawsze bowiem darzą większym zaufaniem osoby, które odpowiednio się prezentują.

My pójdziemy o krok dalej.

Czy wiesz, że oprócz wyglądu zewnętrznego liczy się również wibracja, jaką emanujemy?
Postrzeganie Twojej osoby nie odbywa się jedynie na poziomie fizycznym, ale także na podświadomym oraz energetycznym. Czy zastanawiałeś się kiedykolwiek, dlaczego tak się dzieje, że spotykając kogoś, natychmiast wzbudza w Tobie niechęć, a inną osobę obdarzasz momentalnie zaufaniem? Otóż jest to właśnie Twoja reakcja pozazmysłowa na wibracje, które ktoś wytwarza nieświadomie.

Czym jest KOMPAS KI

Kompas osobisty Ki to odmiana kompasu osobistego “Pa Che”, który jest z kolei częścią kompasu geomanty “Lo Pan”, podstawowego przyrządu znawcy starożytnej chińskiej sztuki geomancji, Feng Shui.

Według tej wiedzy, w momencie przyjścia na świat posiadasz swoją indywidualną wrażliwość na kolory, otrzymaną przez emanację miejsca i czasu narodzin w czasie pierwszego samodzielnego oddechu, co ma decydujący wpływ na Twoje dalsze życie.
Każdy Twój krok, przemieszczanie się, każda czynność przez Ciebie wykonana, każde spotkanie z inną indywidualnością powoduje przepływ pomiędzy energiami.

Następuje wymiana myśli, czynów, a przez to każda z indywidualności w wyniku tego spotkania zostaje zabarwiona kolorystycznie. Pod wpływem tego spotkania zmieniasz się bezpowrotnie. Owo spotkanie zostało zapisane w Twojej pamięci. Zmieniło Cię. Wywarło na Ciebie wpływ.

Kompas Ki pokaże Ci, jaki jest Twój kolor osobisty. Nauczy Cię, jak zmieniać zachowania pod wpływem wibracji, która będzie do Ciebie docierać, a określona będzie kolorem.

Kompas osobisty Ki pozwoli Ci poznać siebie, Twoje reakcje pozazmysłowe na otoczenie odbierane zmysłami. Podpowie, jak świadomie wytwarzać albo dobierać wibracje potrzebne Ci do życia w harmonii w taki sposób, abyś mógł spełniać swoje zamierzenia. Będziesz mógł określić, jakie kolory będą dla Ciebie wspierające, a jakich nie powinieneś używać. Zdobędziesz wiedzę, jak wykorzystywać te informacje w relacjach z ludźmi. Zmieni Twoje postrzeganie świata i wprowadzi harmonię do Twojego życia.

W czym Mogę Ci Pomóc

Jeśli:

– zależy Ci na lepszym wizerunku firmy?
– chcesz, aby zyski w Twojej firmie wzrosły?
– twoja firma poszukuje nowych obszarów działania?
– przechodzisz kryzys lub zmagasz się z problemami?
– pragniesz zwiększyć sprzedaż?
– masz problem z ludźmi w Twoim zespole?
– nie możesz się dogadać ze swoim wspólnikiem?
– chcesz, aby Twoi pracownicy byli bardziej kreatywni i przejawiali większą pewność siebie?
– chcesz, żeby między Twoimi pracownikami istniało mniej napięć i konfliktów?
– planujesz strategię na przyszłość?

to Kompas jest dla Ciebie doskonałym narzędziem.

Jeśli któreś z potrzeb, celów lub problemów brzmią znajomo, to jesteś gotowy na wprowadzenie Kompasu Ki do swojego życia.

Chińskiej filozofii, która ma już kilka tysięcy lat, zawierzyły największe światowe marki, jak: Ford Motor Company, McDonald, Coca-Cola, Intel, Procter&Gamble, Nike, Virgin, Disneyland, Bill Gates, Richard Branson i wielu innych.

Teraz kolej na Ciebie.

Odbierz swój bezpłatny osobisty Kompas Ki i sprawdź, jakim jesteś kolorem.

O Kompasie KiRekomendacje

“Na początku nie do końca byłem przekonany, czy potrzebny jest mi Kompas Ki. Jednak ze względu na korzystną ofertę zdecydowałem się na analizę. Dowiedziałem się, jakie są korzystne dla mnie kolory, a jakich powinienem unikać. Bardzo mnie zaskoczyło, że gdy odniosłem się do mojego życia i przypomniałem sobie, w jakie kolory się ubierałem i w jakich kolorach były mojego auta, to gdy otaczałem się swoimi kolorami, rezultaty były znacząco wyższe, niż w okresach, kiedy otaczały mnie niepomyślne dla mnie kolory. Od chwili, gdy zacząłem stosować Kompas Ki, zmieniłem kolory na sobie właściwe i pojawiają się coraz lepsze rezultaty. Dziękuję PS. Pamiętam jednak o działaniu, bo aby pojawiły się rezultaty w życiu zawodowym i prywatnym, potrzebne jest też działanie. “

Krzysztof Pilch – Trener i Planista Finansowy