Postrzeganie Twojej
Osoby

Przyciągnij do życia wszystko to, czego pragniesz.

O tym, że jak Cię widzą, tak Cię piszą, powinien pamiętać każdy. Wygląd zewnętrzny i Twój wizerunek świadczą o Tobie. Świat został tak skonstruowany, że ludzie zawsze bowiem darzą większym zaufaniem tych, którzy odpowiednio się prezentują.

My pójdziemy o krok dalej.

Czy wiesz, że oprócz wyglądu zewnętrznego liczy się również wibracja, jaką emanujesz?
Postrzeganie Twojej osoby nie odbywa się jedynie na poziomie fizycznym, ale także na podświadomym oraz energetycznym. Czy zastanawiałeś się kiedykolwiek, dlaczego tak się dzieje, że spotykając kogoś, natychmiast wzbudza w Tobie niechęć, a inną osobę obdarzasz momentalnie zaufaniem? Otóż jest to właśnie Twoja reakcja pozazmysłowa na wibracje, które ktoś wytwarza nieświadomie.

Czym jest KOMPAS KI

Kompas osobisty Ki to odmiana kompasu osobistego “Pa Che”, który jest z kolei częścią kompasu geomanty “Lo Pan”, podstawowego przyrządu znawcy starożytnej chińskiej sztuki geomancji, Feng Shui.

Według tej wiedzy, w momencie przyjścia na świat posiadasz swoją indywidualną wrażliwość na kolory, otrzymaną przez emanację miejsca i czasu narodzin w czasie pierwszego samodzielnego oddechu, co ma decydujący wpływ na Twoje dalsze życie.
Każdy Twój krok, przemieszczanie się, każda czynność przez Ciebie wykonana, każde spotkanie z inną indywidualnością powoduje przepływ pomiędzy energiami.

Następuje wymiana myśli, czynów, a przez to każda z indywidualności w wyniku tego spotkania zostaje zabarwiona kolorystycznie. Pod wpływem tego spotkania zmieniasz się bezpowrotnie. Owo spotkanie zostało zapisane w Twojej pamięci. Zmieniło Cię. Wywarło na Ciebie wpływ.

Kompas Ki pokaże Ci, jaki jest Twój kolor osobisty. Nauczy Cię, jak zmieniać zachowania pod wpływem wibracji, która będzie do Ciebie docierać, a określona będzie kolorem.

Kompas osobisty Ki pozwoli Ci poznać siebie, Twoje reakcje pozazmysłowe na otoczenie odbierane zmysłami. Podpowie, jak świadomie wytwarzać albo dobierać wibracje potrzebne Ci do życia w harmonii w taki sposób, abyś mógł spełniać swoje zamierzenia. Będziesz mógł określić, jakie kolory są dla Ciebie wspierające, a jakich nie powinieneś używać. Zdobędziesz wiedzę, jak wykorzystywać te informacje w relacjach z ludźmi. Zmieni Twoje postrzeganie świata i wprowadzi harmonię do Twojego życia.

W czym Mogę Ci Pomóc

Jeśli:

 • pragniesz zmian
 • chcesz siebie lepiej poznać
 • chcesz poprawić relacje ze swoim partnerem lub członkiem w rodzinie
 • planujesz poczęcie dziecka
 • Twoje dziecko ma problemy psychologiczne lub z nauką
 • chcesz znaleźć sposób na radzenie sobie z konkretnymi przeciwnościami i trudnościami w życiu
 • chcesz urządzić swoje otoczenie, mieszkanie, dom, biuro, ogród w sposób najbardziej odpowiadający Twoim indywidualnym cechom, potrzebom i zdrowiu
 • planujesz budowę domu lub kupno mieszkania
 • planujesz przeprowadzkę
 • zależy Ci na lepszym wizerunku firmy
 • chcesz, aby zyski w Twojej firmie wzrosły
 • Twoja firma poszukuje nowych obszarów działania
 • pragniesz zwiększyć sprzedaż
 • masz problem z ludźmi w Twoim zespole
 • nie możesz się dogadać ze swoim wspólnikiem
 • chcesz, aby Twoi pracownicy byli bardziej kreatywni i przejawiali większą pewność siebie
 • chcesz, żeby między Twoimi pracownikami istniało mniej napięć i konfliktów
 • chcesz dobrać idealnego partnera do pracy lub wspólnego prowadzenia działalności gospodarczej
 • planujesz strategię na przyszłość

to Kompas jest dla Ciebie doskonałym narzędziem.

Jeśli któreś z potrzeb, celów lub problemów brzmią znajomo, to jesteś gotowy na wprowadzenie Kompasu Ki do swojego życia.

Chińskiej filozofii, która ma już kilka tysięcy lat, zawierzyły największe światowe marki, jak: Ford Motor Company, McDonald, Coca-Cola, Intel, Procter&Gamble, Nike, Virgin, Disneyland, Bill Gates, Richard Branson i wielu innych.

Teraz kolej na Ciebie.

WYJĄTKOWA OKAZJA!

MAJ I CZERWIEC MIESIĄCAMI PODNOSZENIA ŚWIADOMOŚCI

Odbierz swój bezpłatny osobisty Kompas Ki i sprawdź, jakim jesteś kolorem.

O Kompasie KiRekomendacje

“Na początku nie do końca byłem przekonany, czy potrzebny jest mi Kompas Ki. Jednak ze względu na korzystną ofertę zdecydowałem się na analizę. Dowiedziałem się, jakie są korzystne dla mnie kolory, a jakich powinienem unikać. Bardzo mnie zaskoczyło, że gdy odniosłem się do mojego życia i przypomniałem sobie, w jakie kolory się ubierałem i w jakich kolorach były mojego auta, to gdy otaczałem się swoimi kolorami, rezultaty były znacząco wyższe, niż w okresach, kiedy otaczały mnie niepomyślne dla mnie kolory. Od chwili, gdy zacząłem stosować Kompas Ki, zmieniłem kolory na sobie właściwe i pojawiają się coraz lepsze rezultaty. Dziękuję PS. Pamiętam jednak o działaniu, bo aby pojawiły się rezultaty w życiu zawodowym i prywatnym, potrzebne jest też działanie. “

Krzysztof Pilch – Trener i Planista Finansowy

“Trudno nazwać to zwykłą konsultacją  To połączenie wiedzy, energii, partnerskiej relacji i wsparcia. Otrzymałam informacje, które potwierdziły kierunek, w którym zmierzałam intuicyjnie – – i teraz idę szybciej i pewniejszym krokiem.”

Swietłana Listopadska – Trener Międzykulturowy i FRIS®, Trener Zmiany SPOCO®,
Storyteller, Trener Dramy

“Dwie cudowne Dusze, o ogromnej samoświadomości.”

Weronika Socha – Przedsiębiorca, Coach, Terapeuta

“Wspaniałe dziewczyny, fachowa wiedza, ogromne serce i chęć wsparcia. Cudowny kontakt – materiały profesjonalne. Wiedza ogromna. Talent, energia, miłość i PASJA!!!! Uwielbiam ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️”

Agnieszka Sasin – Chief Executive Officer (CEO) & Founder w ToTrain.pl

“Biały Motyl to nie tylko firma, lecz ludzie, którzy ją tworzą, a są to wspaniałe osoby, profesjonalne, z fachową wiedzą na wysokim poziomie i co najważniejsze, wszystko wynika z pasji do zawodu i z miłości do drugiego człowieka . Polecam szczerze.”

Aleksandra Kwiecień – artysta, terapeuta

“- Życie jest do bani, nic się nie układa. Gdybym tylko wygrała w lotka lub spotkała mnicha, który odmieni mój świat…
Każdego dnia wstajesz i zastanawiasz się po co? Czekasz na cud?
Czas na zmiany! Nie musisz wyjeżdżać do Tybetu, zacznij od spotkania z Białym Motylem. Te dwie cudowne kobiety pokażą, co Ty sam możesz zrobić, by zmienić życie na lepsze. By wstawać i zasypiać z myślą: Mam dobre życie.”

Izabela Stokłosa – Właścicielka Biura Nieruchomości “IZYDA”

“W tym przesyconym gonitwą świecie dni często znikają za zakrętami kolejnych powtarzalnych i do znudzenia przewidywalnych zdarzeń… Jeśli czujesz podświadomie, że coś Tu nie gra, coś jest nie Takie, jakim powinno być, to Kompas wskaże ci drogę. Będzie Twoim drogowskazem. Ale pamiętaj, że to Ty jesteś nawigatorem okrętu życie, a Biały Motyl, no cóż, delikatnie muśnie cię skrzydełkami miękko lądując na ramieniu, by szepnąć ci do ucha to co ważne……..”

Piotr Pawłowicz – Dyrektor Oddziału Zachód Nieruchomości

“Spotkanie z Białym Motylem to fantastyczne przeżycie! Polecam serdecznie każdemu, kto chce świadomie kreować swoje życie tak, by cieszyć się nim w pełni. Warsztat Kompasu Ki Wam w tym pomoże, a Dziewczyny przeprowadzą Was przez cudowną podróż, gdzie odkryjecie drogę do harmonii. Tak – byłam, sprawdziłam, jest Moc 💪”

Paulina Figurska – Doradca Klienta w Vorwerk Polska Thermomix

“Marta ma ogromną wiedzę na temat feng shui i pięknie o tym opowiada na warsztatach. Wiem, że praktykuje te zasady w swoim życiu i chętnie dzieli się swoim doświadczeniem. Byłam u niej na warsztatach z Kompasu Ki i polecam go wszystkim, którzy potrzebują namacalnych narzędzi do harmonizowania swojego życia.”

Ela Wilk – aktorka, instruktorka teatralna i taneczna, choreoterapeutka, masażystka, poetka, ilustratorka książek, grafik, blogerka

“Warsztaty z Kompasu Ki były kolejnym krokiem w procesie mojego rozwoju osobistego. 💗Koniecznym💗 Otrzymałam zarówno narzędzie jak i wiedzę potrzebną do tego, by czując Energię, móc nią świadomie zarządzać, w przestrzeni mojego życia osobistego i zawodowego. Dziękuję🙏 ❤Z serca polecam❤”

Bożena Kuriata – Pedagog Opiekuńczy i Resocjalizacyjny, Psycholog, Terapeuta

“Świetne zagadnienia, świetnie wyłożone, poparte przykładami z życia…. Cały dzień warsztatów wypełniony energetyczną wiedzą w temacie Kompasu bazującym w części na feng shui. Polecam.”

Rafał Woźny – Właściciel Firmy Hossa Konsultacje Kredytowe