Kolory bogactwa / wybierz najlepszy kolor dla portfela

Ostatnio jedna z moich klientek zapragnęła sprawić swojej siostrze w prezencie portfel. Przyszła do mnie z zapytaniem, jaki kolor będzie dla niej najbardziej odpowiedni, aby przyciągnąć finanse.

I w tym momencie pojawił mi się temat na kolejny wpis, bo my kobiety chyba zwracamy większą uwagę na detale związane z galanterią lub ogólnie ubiorem. Poza tym mamy więcej możliwości i większą różnorodność, jeśli chodzi o zastosowanie kolorów w przypadku torebek czy portfeli. Bo raczej trudno jest mi sobie wyobrazić mężczyznę ganiającego po mieście ze złotą torebką.

To jest akurat jeden z bardziej zabawnych sposobów korzystania z Feng Shui. Ale ma sens. Potwierdzam. Sama sprawdziłam. Właściwy kolor torebki czy portfela pomoże osiągnąć większy dobrobyt, zwiększyć przychody, a nawet przyciągnąć nową pracę lub zyskać awans.

Jeśli pragniesz sukcesu, to po prostu wybierz portfel lub torebkę w odpowiednim kolorze.

Przede wszystkim zadbaj o to, aby były one dobrej jakości. Bogato wyglądający portfel czy elegancka torebka to same w sobie symbole dobrobytu. Niech będą zadbane i uporządkowane. Nie pozwól, aby cierpiały z powodu braku pozytywnej chi.

Daj sobie szansę na sukces dzięki kolorom, które przyciągną pieniądze i pomogą ci zamanifestować dostatek w każdej sferze Twojego życia.

KOLOR CZERWONY. MAGICZNY KOLOR BOGACTWA.

Jeśli chodzi o sukces, prestiż i kolor najbardziej kojarzony z awansem, to czerwony jest tym najbardziej właściwym. Piękna wyraźna czerwień posiada energię ognia i słońca.

W Chinach i Indiach czerwony jest kolorem szczęścia. Jest to także kolor kojarzony z miłością i romantycznością oraz kolor, który jest najbardziej korzystny dla kobiet. W Feng Shui czerwony jest kolorem prestiżu, sławy oraz materialnych zasobów sukcesu.

Czerwony jest kolorem życia (pomyśl o krwi w Twoich żyłach), bardzo energetycznym. Jeśli chcesz podnieść energię domu, dodaj czerwone kolory.

Czerwony to kolor szczęśliwej energii, a posiadanie czerwonego portfela to jeden z najlepszych sposobów na ożywienie swojego życia dla bogactwa i dochodów. Co więcej, posiadanie czerwonego portfela w torebce również ożywi Twoją torebkę. Jeśli nosisz portfel, który nie jest czerwony, dodaj do portfela coś czerwonego, aby pobudzić jego energię.

KOLOR CZARNY. KOLOR PRESTIŻU.

Dla osób pragnących przyciągnięcia konkretnych finansów i chcących zarabiać poważne pieniądze, najlepszy kolor to czarny, kolor maklera. Pomyśl o kolorze samochodów z napędem – to długi czarny Rolls Royce, Mercedes lub BMW – auta emanujące prestiżem. Kolor czarny daje obraz władzy, autorytetu i wyrafinowania, a w Feng Shui czerń reprezentuje szansę, bogactwo i dobrobyt.

KOLOR NIEBIESKI. POPROSZĘ O WIĘCEJ PIENIĘDZY.

Jeśli szukasz pracy i stałego źródła dochodu, kolor niebieski jest właśnie dla Ciebie. Granatowa lub niebieska torebka pomoże ci utrzymać nienaruszone źródła dochodów – i rosnąć im. Poszukaj bogato wyglądającej granatowej torby z ładnym dodatkiem, najlepiej w kolorze złotym. Ta kombinacja jest zarówno oszałamiająca, jak i klasyczna oraz idealna do stymulowania rosnącego dochodu, szczególnie podczas rozmów o pracę.

KOLOR RÓŻOWY. JASNY, SZCZĘŚLIWY DOBROBYT.

Chcesz, żeby pieniądze służyły Ci do spełniania swoich przyjemności? Pamiętasz czasy dzieciństwa, kiedy dostawałaś kieszonkowe i szczęśliwa biegłaś do najbliższego sklepiku, żeby kupić coś słodkiego? Właśnie o to chodzi w różowej torebce – o dobrą zabawę i radość z pieniędzy. Róż jest jaśniejszą wersją czerwieni, więc ma wszystkie cechy, które ma czerwony, ale posiada lżejszą, zabawniejszą energię. Kolor czerwony to kolor sukcesu, a kolor różowy to kolor radości z niego.

KOLOR BIAŁY. ​​SIŁA FINANSOWA.

Kolor biały jest często pomijany jako mocny kolor, ale tak być nie powinno, bowiem biel jest kolorem metalu, a metal tworzy wodę, która jest elementem pieniędzy, awansu zawodowego i dochodów. Jeśli chcesz zwrócić na siebie uwagę i przyciągnąć wodospady pieniędzy i wsparcie wpływowych ludzi, biała torebka jest magnesem, szczególnie taka ze złotymi dodatkami.

KOLOR ZŁOTY. IDŹ PO TO!

Torebki z metalowymi okuciami i akcentami to kolejne ulepszenie większości torebek. Ale czy powinieneś wybrać srebro czy złoto – czy srebrną czy złotą torebkę? Przyjrzyjmy się głębiej tym dwóm kolorom. Złoto i srebro reprezentują dwa różne rodzaje metalu.

Srebro to światło księżyca, nie światło generowane przez słońce, ale światło od niego odbite.

Ze względu na związek z małym metalem (żywioł) srebro nie aktywuje twojej torebki na bogactwo tak, jak byś tego chciała. Pamiętaj, że mały metal oznacza małe pieniądze.

Jeśli chcesz przyciągnąć duże pieniądze, zawsze wybieraj złoto, kolor dużego metalu.

Nawet jeśli wiemy, że platyna w kolorze srebrnym jest droższa niż złoto, to złoto bardziej kojarzy się z prestiżem. Nikt nie chce wygrać platynowego medalu na igrzyskach olimpijskich. To dlatego, że wiemy, że złoto stanowi szczyt osiągnięć, więc wybierz portfel i torebkę mając na uwadze te właśnie cechy.

Ja dodatkowo łączę Feng Shui z Kompasem Ki i dobieram kolor portfela do najbardziej pozytywnej wibracji kolorystycznej dla danej osoby. Wtedy sukces murowany!

Jeśli chcesz poznać swoją wibrację kolorystyczną, w tym miejscu możesz odebrać swój Darmowy Kompas w Pigułce >>>

Życzę Ci portfela wypełnionego po brzegi pieniędzmi!

JEŚLI POWYŻSZY TEKST CIĘ ZAINTERESOWAŁ, ZOSTAW SWÓJ KOMENTARZ.

JEŻELI CHCIAŁ(A)BYŚ DOWIEDZIEĆ SIĘ WIĘCEJ NA TEMAT RÓŻNYCH ROZWIĄZAŃ, SUBSKRYBUJ MOJEGO BLOGA.

OTRZYMASZ WTEDY WPISY BEZPOŚREDNIO NA TWOJEGO E-MAILA.

Start the conversation

Let's start a personal, meaningful conversation.

Example: Practical philosopher, therapist and writer.

Link copied to your clipboard