Jak zwiększyć szanse na rozwój w firmie?

Wznieś swoją firmę na wyżyny.

Kiedy masz stabilne dochody i możliwości finansowe z tym związane, jesteś w stanie żyć komfortowo i zapewnić sobie bezpieczeństwo finansowe. Czyż to nie jest przyjemne uczucie? Jak sprawić więc, aby to przyciągnąć i utrzymać?

Ten rodzaj energii wiąże się z dobrze zagospodarowanym i zrównoważonym kątem północy. W feng shui północ to róg związany z długowiecznością, karierą, dochodami  i szansami.

Wiele osób chcąc zarabiać pieniądze, skupia swoją uwagę na kącie bogactwa. Jednak południowo-wschodni róg bogactwa związany jest z zarabianiem dzięki inwestycjom, np. w akcje tak, aby Twoje oszczędności rosły i gromadziły więcej aktywów.

Ale jeśli odpowiednio zadbasz o rozwój kariery, stworzy Ci ona szansę na rozwój Twojej pozycji lub firmy, a za tym przyjdą i pieniądze. Zatem w tym przypadku lepiej zadbać o kąt północy.

„Pieniądze muszą swobodnie przepływać, aby mogły być pomnożone.”

Mark Fisher

Jednak w północnym rogu nie chodzi tylko o pieniądze. Jest jeszcze kilka innych ważnych aspektów, o których powinieneś również wiedzieć.

Żółw to zwierzę związane z północą.

Żółwie są stworzeniami lądowymi, ale zawsze wiedzą, jak znaleźć wodę. Żółw jest jednak czymś więcej niż tylko symbolem wody. To symbol długowieczności i wsparcia. Te długowieczne stworzenia mogą żyć 80-100 lat, a niektórzy podejrzewają, że w odpowiednim stanie mogą dożyć nawet 200 lat.

Żółw w północnym rogu da Ci wsparcie w Twoim życiu.

Żółw, symbolizujący północ, reprezentuje duże wzgórze wsparcia w krajobrazie, które idealnie kiedy znajduje się z tyłu domu. Wsparcie jest niezbędne do pomyślnego życia i biznesu. Ważne jest, aby ogólnie posiadać wsparcie w życiu osobistym, nie tylko w biznesowym.

Jednym ze sposobów, aby to osiągnąć, jest umieszczenie łóżka w sypialni pod ścianą, skąd można łatwo zobaczyć drzwi. W biurze, siedząc za biurkiem, również powinieneś mieć za sobą ścianę. Te ściany reprezentują wsparcie żółwia i są niezbędne, abyś poczuł się uziemiony i miał kontrolę nad swoim życiem.

Gdy nie masz tego rodzaju wsparcia, będziesz się czuł, jakby Twoje życie nie posiadało solidnych podstaw i będą Ci się przytrafiać rzeczy nieprzyjemne, nieoczekiwane i takie, których nie chcesz. Żółw jest zwierzęciem, który oprócz tego, że daje wsparcie, to w dodatku zapewnia ochronę przed nieszczęściem.

 Północ reprezentuje długowieczność.

Posiadanie żółwia jest uważane za pomyślne również dla dobrego zdrowia, nie tylko jako symbol ochrony i bogactwa. Jeśli twoje zdrowie słabnie lub nie jesteś w szczytowej formie, wprowadź do swojego domu figurkę żółwia.

Nigdy nie umieszczaj w swoim domu pustej skorupy żółwia. Czasem w czasopismach poświęconych projektowaniu wnętrz zamieszcza się zdjęcia z owym dodatkiem. Sama osobiście widziałam taką popielniczkę. Puste skorupy mogą przynieść pecha Twojemu domowi, bowiem symbolizują one utratę życia lub dochodów.

Północny róg odnosi się do liczby 1.

Jeśli chcesz zarobić więcej pieniędzy lub poprawić sytuację związaną z Twoją karierą, zazwyczaj jest jedna ścieżka, która Cię tam zaprowadzi. Może to być więcej szkoleń, więcej edukacji, szukanie nowej pracy lub awansu. Co możesz jednak zrobić dla swojej pracy lub firmy, co pomoże Ci ruszyć naprzód finansowo?

Aktywuj bogactwo, dochody i zdrowie za pomocą wody.

Niezależnie od tego, czy lubisz akwaria, fontanny czy stawy, posiadanie wody w północnym rogu domu jest zawsze pomyślne. Może pomóc poprawić twoją reputację w pracy, poprawić biznes, podnieść pensję lub przynieść nowe źródła dochodu. Obrazy wody lub symboli wody, takich jak ryby, żółwie lub muszle, przynoszą szczęście, zwiększają szczęście oraz stymulują chi i energię północnego rogu.

Możesz także aktywować energię wody z północy, dodając metal w tym rogu, ponieważ metal wytwarza wodę w Teorii 5 Elementów. Kształt fali jest kształtem północnego rogu, a dodanie go tutaj może pomóc ci przyciągnąć szczęście i pieniądze.

Północ jest symbolizowana przez wodę.

Element wody reprezentuje bogactwo i zdolność do tworzenia przepływu w Twoim życiu. Woda to element, który symbolizuje ten przepływ, a zdolność do zarabiania większej ilości pieniędzy zapewnia możliwości w karierze lub biznesie. Wieszanie zdjęcia wody w północnym rogu domu może pomóc poprawić twoje finanse, karierę lub biznes. Unikaj jednak obrazów wody w sypialni.

Ostrzeżenia dotyczące obrazu wody.

Nigdy nie umieszczaj obrazu wody za plecami albo w sypialni. Jest to szczególnie ważne tym bardziej, jeśli na obrazie jest wodospad. Wybieraj zdjęcia, które nie wydają się przytłaczające, jak Niagara lub Angel Falls. Upewnij się także, aby na obrazie woda płynęła w Twoim kierunku, nigdy odpływała.


Powyższe wskazówki są ogólne. Najlepiej posłużyć się Kompasem Ki, aby dopasować do siebie indywidualnie pewne remedia oraz kolory.

JEŚLI POWYŻSZY TEKST CIĘ ZAINTERESOWAŁ, ZOSTAW SWÓJ KOMENTARZ.

MOŻE MASZ PODOBNY PROBLEM I MOŻEMY GO WSPÓLNIE ROZWIĄZAĆ.

JEŻELI CHCIAŁ(A)BYŚ DOWIEDZIEĆ SIĘ WIĘCEJ NA TEMAT ROZWIĄZAŃ RÓŻNYCH PROBLEMÓW, SUBSKRYBUJ MOJEGO BLOGA.

OTRZYMASZ WTEDY WPISY BEZPOŚREDNIO NA TWOJEGO E-MAILA.

Start the conversation

Let's start a personal, meaningful conversation.

Example: Practical philosopher, therapist and writer.

Link copied to your clipboard