Jak wzmocnić swoją pozycję na rynku?

Czy wiesz, że właściwe feng shui Twojej firmy może wzmocnić jej pozycję na rynku?

Podstawowe reguły feng shui mają ścisły związek z relacjami zachodzącymi pomiędzy ludźmi i otoczeniem. Owe reguły rządzą wszystkimi sferami ludzkiego życia, począwszy od życia prywatnego, poprzez relacje rodzinne, a skończywszy na karierze zawodowej. Wszystkie obszary mocno się zazębiają i oddziałują na siebie wzajemnie. Równowaga psychiczna i fizyczna przekłada się na harmonijne, a tym samym szczęśliwe życie.

Feng shui to sztuka rozpoznawania i wprowadzania ewentualnych korekt do otaczającej Cię przestrzeni. Szczególny wpływ na bieg Twojego życia ma Twoje miejsce zamieszkania oraz pracy.

Odpowiednia aranżacja otoczenia wpływa na poszczególne sfery życia, co korzystnie wesprze i pobudzi Ciebie i Twoje działania. Dzięki temu wzrosną Twoje szanse na sukces zarówno na polu zawodowym, jak i prywatnym.

Twoja firma to Twoje dziecko i tak, jak dba się o dziecko, tak i Ty powinieneś zadbać o swoją firmę.

Budynek, czy pomieszczenie, w którym przebywasz, a dokładniej ujmując jego wystrój, ma sprzyjać efektywności Twojej pracy, a nie jedynie odznaczać się walorami estetycznymi.

Odpowiedz sobie na kilka pytań.

  • Czy chciałbyś pracować w środowisku, w którym osiąga się lepsze rezultaty, a tym samym mniejszym wysiłkiem i bez niepotrzebnych stresów?
  • Czy chciałbyś utrzymać lub wzmocnić pozycję swojej firmy w stosunku do konkurencji?
  • Jeśli Twoja firma boryka się z konkretnym problemem, czy chciałbyś znaleźć rozwiązanie, aby wyciągnąć ją z impasu?

W każdym z powyższych przypadków konsultant feng shui może okazać się niezwykle pomocny, którym jestem ja.

Zaletą zastosowania feng shui będzie bardziej harmonijna atmosfera w pracy.

Zarówno Ty, jak i Twoi pracownicy staniecie się bardziej kreatywni. Twój zespół będzie lepiej zmotywowany, współpracujący ze sobą i godny zaufania, a w dodatku praca będzie przebiegać bez tarć i konfliktów. Poprawi się ich wydajność.

Dzięki efektywniejszemu wykorzystaniu przestrzeni i sprzętu, będziesz z większą inicjatywą i energią zarządzał swoją firmą, a to przełoży się na poprawę jej wizerunku, większą lojalność klientów, zwiększenie sprzedaży, a tym samym wzrost zysków.

Brzmi zachęcająco, prawda?

Dodatkowo możesz wykorzystać Kompas Ki, aby stworzyć korzystne relacje ze swoimi partnerami biznesowymi, czy też pracownikami dobierając ich bądź dostosowując zachowania na podstawie wibracji kolorystycznych.

Znając swój Kompas Ki będziesz wiedzieć, z jakimi osobami łatwo Ci będzie współpracować. Poznając ich wibracje, możesz się odpowiednio do nich dostosować tak, aby osiągnąć w prosty sposób to, czego oczekujesz i co jest Ci potrzebne w danym momencie.

TUTAJ wypełnij formularz wpisując swoją datę urodzenia lub datę urodzenia osoby, której Kompas chciałbyś sprawdzić, a w prezencie otrzymasz Kompas w Pigułce, który z pewnością rozświetli Ci wiele zagadnień.

JEŚLI POWYŻSZY TEKST CIĘ ZAINTERESOWAŁ, ZOSTAW SWÓJ KOMENTARZ.

MOŻE MASZ PODOBNY PROBLEM I MOŻEMY GO WSPÓLNIE ROZWIĄZAĆ.

JEŻELI CHCIAŁ(A)BYŚ DOWIEDZIEĆ SIĘ WIĘCEJ NA TEMAT ROZWIĄZAŃ RÓŻNYCH PROBLEMÓW, SUBSKRYBUJ MOJEGO BLOGA.

OTRZYMASZ WTEDY WPISY BEZPOŚREDNIO NA TWOJEGO E-MAILA.

Start the conversation

Let's start a personal, meaningful conversation.

Example: Practical philosopher, therapist and writer.

Link copied to your clipboard