Jak przywołać Erosa do sypialni?

Miłość jest magią. Z pewnością każdy z Was tego doświadczył. Nawet samo uczucie zakochania jest niezwykłe. Za każdym razem, gdy się zakochujecie, zaczynacie inaczej postrzegać świat i cali promieniejecie.

Czy chcecie znów poczuć mocniejsze bicie serca? Pragniecie mieć przy sobie osobę, która stanie się oparciem i przy której znów zatrzepoczą skrzydłami motyle? Czytajcie dalej, aby znaleźć mężczyznę lub kobietę swojego życia lub wzniecić ogień w relacji, w której już jesteście.

W tym, czego potrzebujecie, pomoże Wam feng shui, a także Kompas Ki.

Feng shui to nic innego jak starożytna chińska sztuka, która pomoże Wam stworzyć przestrzeń domu, dzięki czemu będziecie mogli żyć tak, jak chcecie, w różnych obszarach. Kluczem jest stworzenie płynnego przepływu chi (dodatniej energii) w Waszej przestrzeni! Jeśli uda Wam się przepuścić chi przez dom bez blokowania lub zatrzymywania jej przepływu, szczególnie w sypialni, wyniki będą spektakularne i znów ożywicie swoje życie erotyczne.

Uporządkujcie swoją sypialnię

Zapomnijcie o bałaganie! Pamiętajcie, że jeśli jesteście nieuporządkowani i macie swoje rzeczy porozrzucane po wszystkich kątach, blokujecie przepływ energii, więc jedyne, co Wam pozostaje, aby odświeżyć przepływ chi, to klaskanie. Zatem wprowadźcie ład i porządek do miejsca, w którym śpicie, wypoczywacie i stajecie się pełnią z osobą, którą kochacie.

Miłość Was wzywa

Wszystko zaczyna się od drzwi wejściowych i drzwi Waszej sypialni! Aby otworzyć drzwi miłości, pozbądźcie się wszelkich blokad, na które napotykają Wasze drzwi. Niech energia popłynie swobodnie. Otwórzcie drzwi szeroko!

Materac double lub king size

To Alfa i Omega dla miłości. Nigdy nie śpijcie na oddzielnych materacach. Jeśli chcecie utrzymać swoją relację, zawsze wybierajcie materac podwójny. Rozdzielone materace to rozdzieleni Wy. Wybierzcie do sypialni kolory, które oddziałują pozytywnie na Was obojga. Niech ściany i pościel mają barwy, w których będzie Wam się dobrze spało, ale także takie, które wzbudzą w Was ogień pożądania.

Jeśli chcecie pozbyć się monotonii w swojej sypialni, sprawdźcie w Kompasie Ki, jakimi jesteście kolorami i dostosujcie wnętrze do Waszych potrzeb. Ożywcie swoje życie seksualne!

Jeśli jeszcze tego nie wiecie, to chcę Wam jedynie powiedzieć, iż udane życie seksualne, to wzmocniona czakra podstawy, a co za tym idzie również pomyślność w finansach.

Położenie łóżka i kierunek do spania

Położenie łóżka i kierunek, w jakim jesteście zwróceni podczas snu przekłada się także na Wasze życie. Zatem sprawdźcie na Kompasie Ki, w jakim kierunku powinniście być zwróceni, aby zapewnić sobie szczęśliwe i harmonijne życie. Dobierzcie ustawienie łóżka tak, aby było korzystne dla Was obojga.

Zwróćcie też uwagę, czy aby żadna krawędź nie godzi w Was swą tnącą energią, bowiem to spowoduje niespokojny sen i sprzeczki w łóżku. A tego raczej byście chcieli uniknąć.

Zróbcie miejsce

Jeśli chcecie, aby w Waszym życiu pojawiła się miłość, nie zapełniajcie wszystkich półek swoimi rzeczami. Zostawcie odrobinę przestrzeni na ubrania i drobiazgi tego, kogo chcecie przyciągnąć. Pamiętajcie, że kreujecie swoją przyszłość!

Zostawcie przeszłość za sobą

Czy wciąż posiadacie stare pamiątki z poprzednich związków? Misie, listy, zasuszone kwiaty? Jeszcze nie wiecie, że chcąc przyciągnąć coś nowego, najpierw musicie pozbyć się przeszłości? Przestańcie rozkminiać, co było albo co mogłoby być. Zacznijcie żyć! Otwórzcie okno, wyrzućcie duchy przeszłości i wpuśćcie do niej świeże powietrze.

Obrazy

Usuńcie samotne zdjęcia, które wprowadzają Was w stan melancholii. Zawieście obraz szczęśliwej pary, obróconej do Was przodem, nie plecami lub obraz pięknych, kwitnących piwonii.

Zapomnijcie o rodzinie i religii

W sypialni jest przestrzeń tylko dla Was. Nie umieszczajcie zdjęć mamy i taty w pobliżu łóżka, a także krzyżyków i obrazków czy ikon z Matką Boską. Ikonostasio powinno mieć swoje odrębne miejsce, tak samo jak zdjęcia rodzinne powinny znajdować się w salonie. Będziecie dzięki temu czuć się bardziej komfortowo i przestaniecie odnosić wrażenie, że ktoś Was obserwuje.

Aktywujcie obszar związków swojego domu

To nic innego jak południowy zachód Waszego domu czy mieszkania. Wzmocnijcie więc ten zakątek przedmiotami w formie par, figurką zakochanych, zapalcie świece, wprowadźcie element czerwieni bądź różu. Możecie tam również umieścić różowy kwarc, który przyciągnie miłość lub wzmocni już istniejącą.

Kolor Witalności

Jeśli istnieje już ktoś w Waszym życiu, wprowadźcie do łóżka jakiś element w kolorze Witalności swojego partnera, bądź partnerki (sprawdźcie w Kompasie Ki). Może to być bielizna, poszewka na poduszkę. To z pewnością pomoże.

Niech miłość płynie!

JEŚLI POWYŻSZY TEKST CIĘ ZAINTERESOWAŁ, ZOSTAW SWÓJ KOMENTARZ.

JEŻELI CHCIAŁ(A)BYŚ DOWIEDZIEĆ SIĘ WIĘCEJ NA TEMAT RÓŻNYCH ROZWIĄZAŃ, SUBSKRYBUJ MOJEGO BLOGA.

OTRZYMASZ WTEDY WPISY BEZPOŚREDNIO NA TWOJEGO E-MAILA.

Start the conversation

Let's start a personal, meaningful conversation.

Example: Practical philosopher, therapist and writer.

Link copied to your clipboard