Jak pozbyć się blokad?

Znasz to uczucie, kiedy próbujesz coś robić i wciąż masz pod górkę? Chcesz coś osiągnąć, a los rzuca Ci pod nogi same kłody. Patrzysz w niebo i pytasz: „Dlaczego? Dlaczego nic mi nie idzie? Dlaczego nic mi nie wychodzi pomimo tylu starań?”

Też kiedyś zadawałam sobie podobne pytania i zastanawiałam się, co może być tego przyczyną.

Przyczyn może być wiele.

Ale wiesz, co? Zgadzam się z jednym zdaniem, które niedawno przeczytałam, a które uświadomiło mi to, co odkryłam tak naprawdę wiele lat temu. A mianowicie, że „wszystko, co jest dla mnie dobre, przychodzi mi bez trudu”.

Jeśli się nad tym głębiej zastanowić, to osoba, która napisała te słowa, ma zupełną rację. Bo przecież na wszystko przychodzi odpowiedni czas. Jeśli nie jesteś na pewne rzeczy gotowy, to chociażbyś stawał na rzęsach, one nie przyjdą. Najpierw musisz zacząć od siebie (nie znoszę słowa „musieć”, bo to oznacza przymus, a my przecież nic nie musimy; to my dokonujemy wyborów, czy czegoś chcemy, czy nie).

Nie oczekuj więc od losu, że ześle Ci mannę z nieba.

Zacznij działać. Poszukaj rozwiązań. Zagłęb się w siebie i poszukaj odpowiedzi. One są w Tobie. Tam znajdziesz wszystkie. Czasem trzeba nieco poczekać, ale jeśli będziesz cierpliwy i uważnie posłuchasz, głos Twojej intuicji przemówi do Ciebie wcześniej, czy później.

Przyczyny blokad mogą tkwić w wielu sferach.

Mogą to być obciążenia rodowe. Mogą to być schematy zakodowane Ci w dzieciństwie, a które teraz wciąż powtarzasz wierząc, że są prawdziwe i Twoje. Może brakować Ci pewności siebie i siły przebicia. Mi osobiście przez wiele lat jej brakowało. Dopiero kiedy nauczyłam się kochać siebie i doceniać, kiedy zaczęłam otwierać się na świat i ludzi, kiedy wyszłam ze strefy komfortu, tupnęłam nóżką i powiedziałam „dość!”, a co najważniejsze poprosiłam o pomoc (co kiedyś było dla mnie trudne, bo nikt mnie tego nie nauczył i nie powiedział, że można), wszystko zaczęło się zmieniać. Wszechświat otworzył przede mną swoje wrota i zasypał mnie możliwościami, zesłał pomocnych ludzi i zdarzenia.

Zaufaj więc swojej intuicji, zwróć uwagę na znaki i przede wszystkim wykorzystaj szanse, jakie daje Ci los, a nie, jak co niektórzy, odrzucaj jedną po drugiej.

Jeśli do tego dołożysz pewne „narzędzia”, które pomogą Ci w dotarciu do celu, to sukces masz murowany.

Jednym z takich narzędzi jest chociażby Kompas Ki, który ma ogromną moc, a z której ludzie nie do końca zdają sobie sprawę. To nie żadne czary-mary, to wiedza, która liczy sobie kilka tysięcy lat, a którą dawno dawno temu wykorzystywali już władcy tego świata. Kiedyś była ona dostępna jedynie dla nich. Teraz możesz korzystać z niej i Ty. Spróbuj więc. Niczego nie tracisz, a wręcz przeciwnie, możesz bardzo wiele dzięki niej zyskać.

Jeśli poznasz swoją wibrację kolorystyczną, dowiesz się, jakie kolory będą działać na Twoją korzyść, wspierać i pchać do przodu, a które przyniosą Ci nieszczęścia, niepowodzenie lub też będą działać wręcz destrukcyjnie.

Kompas Ki daje bardzo wiele możliwości.

Dzięki niemu możesz wiele rzeczy zmienić i dopasować do siebie. Możesz przyciągnąć sukces, zapewnić sobie przychylność ludzi wokół, utworzyć harmonijne stosunki w rodzinie i biznesie, dodać pewności siebie, aktywizować chęć i upór w osiąganiu celów, zdobędziesz powodzenie w każdej sferze życia.

Dzięki niemu poznasz również sposoby, jak uniknąć nieszczęść, przykrych zdarzeń, kłótni i nieporozumień, a także szkód na zdrowiu i w interesach.

Tych zalet jest dużo więcej, tutaj jedynie nadmieniam kilka. Ale wiedz jedno, kiedy poznasz to narzędzie, ujmie Cię swoją prostotą i niezwykłością zarazem.

JEŚLI POWYŻSZY TEKST CIĘ ZAINTERESOWAŁ, ZOSTAW SWÓJ KOMENTARZ.

MOŻE MASZ PODOBNY PROBLEM I MOŻEMY GO WSPÓLNIE ROZWIĄZAĆ.

JEŻELI CHCIAŁ(A)BYŚ DOWIEDZIEĆ SIĘ WIĘCEJ NA TEMAT ROZWIĄZAŃ RÓŻNYCH PROBLEMÓW, SUBSKRYBUJ MOJEGO BLOGA.

OTRZYMASZ WTEDY WPISY BEZPOŚREDNIO NA TWOJEGO E-MAILA.

Start the conversation

Let's start a personal, meaningful conversation.

Example: Practical philosopher, therapist and writer.

Link copied to your clipboard