Jak osiągnąć sukces w biznesie?

CZASEM SŁYSZĘ OD KLIENTÓW: „CHCIAŁBYM OSIĄGAĆ SUKCESY W PRACY, ALE WCIĄŻ MAM POD GÓRKĘ…”

Brzmi znajomo?

Przez wiele lat również w moim życiu sukces oraz powodzenie w finansach przypominało sinusoidę. I zastanawiałam się, dlaczego tak się dzieje.

Jedną z przyczyn był brak konsekwencji, który zawsze był moją piętą Achillesową. Jednak ze spadkami w finansach wiązało się coś jeszcze.

Próbowałam znaleźć drugie dno, ale nic nie przychodziło mi do głowy. Szukałam przyczyn na zewnątrz, a okazało się, że rozwiązanie mam na wyciągnięcie ręki.

Z POMOCĄ PRZYSZEDŁ MI KOMPAS KI

Kompas jest połączeniem aspektów fizycznych i im odpowiadających wibracji emocjonalnych człowieka.

Jest on kluczem do zachowań i reakcji często nieuświadomionych i niekontrolowanych.

I tak na przykład są dwie wibracje w Kompasie, które pobudzą Twój mózg do maksymalnej aktywności.

Pierwsza, najmocniejsza, to wibracja zwana WITALNOŚCIĄ.

Spowoduje u Ciebie żywotność, wyeliminuje tremę, skłoni Cię do przebojowości. Zapewni Ci również przychylność ludzi, bowiem wibracja ta wywołuje elokwencję. A co najważniejsze, ułatwi sukces i powodzenie finansowe.

Druga wibracja, która Cię wspomoże, to ŻYCIE.

Zaktywizuje Twoją chęć i upór w osiąganiu celów, poprawi zdolność myślenia i bystrość umysłu. Będzie także sprzyjać podejmowaniu właściwych decyzji, a więc jest szczególnie przydatna biznesmenom, dyrektorom i menadżerom.

Jakiś czas temu odbyłam rozmowę konsultacyjną z klientem, który jest finansistą. Zrobiliśmy analizę przebiegu jego życia zawodowego pod kątem ubioru, jaki nosił w różnych okresach i związanych z tym wzlotów i upadków w jego karierze. Wszystko idealnie pokryło się z tym, co mówił Kompas Ki o jego wibracjach kolorystycznych.

W przypadku owego klienta kolor szary był tym, który dodawał mu siły, zapewniał sukces i dobry poziom życia. Kiedy nosił szare garnitury, wszystko układało się doskonale.

Któregoś dnia pewna stylistka doradziła mu, aby zmienił kolor swoich garniturów na granatowy, bowiem takie są obecnie kanony w modzie. Poza tym kolor granatowy jest idealny dla biznesmenów i finansistów.

Nie miała pojęcia, iż pod względem energetycznym ten kolor kompletnie mu nie służył, a wręcz przeciwnie, powoli rujnował.

Przez prawie 20 lat pracowałam jako stylista dla świata mody i kina i wiem, że nie zawsze warto kierować się ogólnymi wytycznymi w modzie. Ważne, abyś dopasował do siebie kolory tak, aby energetycznie Ciebie wspierały. A do tego dołóż swój własny styl i możesz biec na podbój świata.

JEŚLI POWYŻSZY TEKST CIĘ ZAINTERESOWAŁ, ZOSTAW SWÓJ KOMENTARZ.

MOŻE MASZ PODOBNY PROBLEM I MOŻEMY GO WSPÓLNIE ROZWIĄZAĆ.

JEŻELI CHCIAŁ(A)BYŚ DOWIEDZIEĆ SIĘ WIĘCEJ NA TEMAT ROZWIĄZAŃ RÓŻNYCH PROBLEMÓW, SUBSKRYBUJ MOJEGO BLOGA.

OTRZYMASZ WTEDY WPISY BEZPOŚREDNIO NA TWOJEGO E-MAILA.

Start the conversation

Let's start a personal, meaningful conversation.

Example: Practical philosopher, therapist and writer.

Link copied to your clipboard