Magia Feng Shui

Jak sprzedać lub wynająć nieruchomość lotem błyskawicy?

Z mojego doświadczenia wynika, że wielu inwestorów nieruchomości wierzy, iż szybka sprzedaż lub wynajem nieruchomości jest kwestią szczęścia. Niewiele osób wie, że odpowiednie przygotowanie domu do sprzedaży może spowodować, iż dom zyska na wartości, a nabywca znajdzie się znacznie szybciej. Większość wiąże to ze zbyt dużym nakładem pracy i wysokimi kosztami. Nic bardziej błędnego. Otóż według statystyk odpowiednio przygotowane i wystylizowane mieszkanie jest sprzedawane o 37 procent szybciej. Wcale nie musisz czekać kilka miesięcy lub nawet lat, aby sprzedać nieruchomość.

Chcesz dowiedzieć się jak?

Osiągniesz to z moją pomocą. Sprawię, że Twój klient będzie chciał wrócić do domu, który mu zaprezentujesz i zostanie tam na długo. A o to Ci właśnie chodzi, nieprawdaż?

Zainteresowany? Czytaj dalej.

Czy wiesz CO TO JEST FENG SHUI

To więcej niż szczęście. Więcej niż przesąd. Dziś wszystkie większe projekty architektoniczne realizowane w Hongkongu nadal przestrzegają zasad feng shui. Wiele z istniejących w Hongkongu hoteli stosuje feng shui, aby osiągnąć sukces.

Tej filozofii zawierzyły największe światowe marki, jak: Ford Motor Company, McDonald, Coca-Cola, Intel, Procter&Gamble, Nike, Disneyland, Virgin, Bill Gates, Richard Branson i wielu innych.

Donald Trump przy tworzeniu swoich największych projektów od lat współpracuje niezmiennie z tymi samymi mistrzami feng shui. Architekci na całym świecie poświęcają feng shui coraz więcej uwagi. Jeszcze nie tak dawno, mówiąc najoględniej, uważano by to za wyraz ekscentryczności. W dzisiejszych czasach wszystko, co uchodzi za przejaw zdrowego rozsądku, jest jednak akceptowane. Powiększa się świadomość ludzi na temat krążących we wszechświecie energii i życiu w zgodzie z nimi. 

Feng shui to sztuka i nauka. 

Dla tych, którzy nie wierzą w jego moc sprawczą i nigdy nie brali pod uwagę feng shui, pomysł skorzystania z niego wydaje się, szczerze mówiąc, zbyt dobry, aby był prawdziwy. W jaki sposób otoczenie domu, czy też właściwe jego rozplanowanie albo urządzenie samego wnętrza może naprawdę wpłynąć na szybszą jego sprzedaż lub wynajem i to w dodatku za wyższą cenę?

Czy Feng Shui może pomóc?

Czy Feng Shui MOŻE CI POMÓC

Moi klienci często mówią:

 • Nie mogę sprzedać lub wynająć nieruchomości przez długi czas.
 • Klienci przychodzą, wychodzą i więcej się nie pojawiają.
 • Oglądający nie mogą zdecydować się na zakup.
 • Trafiam na nieuczciwych najemców.
 • Mam problem z wypłacalnością najemcy.
 • W mieszkaniu, które wynajmuję, ciągle zmieniają się lokatorzy.
 • Przychodzą do mnie niewłaściwi klienci.
 • Zaskakują mnie sytuacje, które nie miały prawa się wydarzyć i wywracają mi moje plany do góry nogami.

To naprawdę działa!

Moim celem jest pomóc Ci podnieść wartość Twojej nieruchomości, a tym samym szybciej ją sprzedać lub wynająć. I wierzę, że to wszystko zaczyna się od właściwej analizy miejsca, w którym ktoś będzie zaczynał i kończył każdy dzień, być może przez całe swoje życie.

Dlatego stwórzmy Twojemu klientowi najlepsze warunki.

Dostaniesz proste chińskie klasyczne narzędzie, jakim jest feng shui, z mnóstwem praktycznych wskazówek i z zachowaniem zdrowego rozsądku, bez dziwacznych dekoracji lub robienia cudacznych rzeczy. Obiecuję.

Przejdźmy zatem do rzeczy.

Co ZYSKASZ

Korzyści

Nieruchomość zyska na wartości – analiza pod kątem energetycznym oraz odpowiednia stylizacja wnętrza podniesie standard domu.

Zdecydowanie szybsza sprzedaż lub wynajem nieruchomości – mieszkanie lub dom, które zaprasza, aby wejść do środka, nie wymaga przekonywania.

Konkurencyjność na rynku – dbasz o komfort klienta i dajesz od siebie wartość dodaną w formie rzadko spotykanej usługi.

Zapewnienie komfortu klientowi, a przez to większa lojalność klientów – sprawisz, że w Twojej nieruchomości najemca będzie czuł się wygodnie, a w dodatku pozytywna energia przestrzeni spowoduje pozytywne zmiany w jego życiu.

Oszczędność czasu – szybciej znajdziesz nabywcę nieruchomości

Zminimalizowanie strat – znacznie skrócony czas poszukiwań najemców lub chętnych na kupno nieruchomości sprawi, że zaoszczędzisz na finansach.

Lepszy wizerunek firmy – firma, która dba o swojego klienta zyskuje w jego oczach, a z tym wiążą się również rekomendacje.

Zwiększenie sprzedaży – szybciej wynajmiesz, szybciej otrzymasz swoje pieniądze. Szybciej sprzedaż, szybciej będziesz mógł zrobić kolejną inwestycję.

Szybsze pomnożenie kapitału – to chyba nie wymaga komentarza

Wzrost zysków – pieniądz robi pieniądz.

Odbierz 15-minutową darmową konsultację? >>>

Dlaczego JA

Jak pracuję i co jest ważne

Profesjonalna konsultacja Feng Shui jest analizą warunków otoczenia nieruchomości. Wyniki konsultacji pozwalają wykorzystać naturalne właściwości otoczenia w celu zapewnienia rezydentom możliwie najlepszych warunków pracy i wypoczynku, co z kolei przekłada się na powodzenie w każdej dziedzinie życia – prywatnego, rodzinnego, jak i zawodowego.

Każda przestrzeń wymaga takiego podziału i rozplanowania, aby swoją funkcjonalnością odpowiadać na potrzeby użytkowników, a tym samym ułatwić im korzystanie z niej, odpoczynku, kultywowaniu relacji towarzyskich, rodzinnych i intymnych. Taką przestrzeń nazywam wspierającą lub inaczej – przestrzeń z DOBRYM FENG SHUI.

Pierwszą czynnością jaką wykonuję, zanim przystąpię do analizy, jest rozmowa telefoniczna lub spotkanie z osobą zlecającą, podczas którego omawiamy szczegółowo powód konsultacji i potrzeby, które zgłasza osoba zlecająca, rodzaj i powierzchnię obiektu lub pomieszczenia stanowiącego przedmiot analizy.

W ustalonym terminie dokonuję oględzin, pomiarów i sprawdzenia planów lokalu / budynku, analizuję mapę terenu, sprawdzam warunki otoczenia zewnętrznego oraz zbieram wszelkie niezbędne informacje celem przygotowania późniejszych analiz.

Pracuję podobnie jak architekt wnętrz, jednak biorę pod uwagę o wiele więcej czynników składających się na daną sytuację osób i przestrzeni, której dotyczy analiza:

– podczas wizyty w obiekcie, analizujemy ze Zleceniodawcą wszystkie informacje i sygnały dotyczące wnętrza, które czujemy podświadomie, jak i te, które są widoczne, słyszalne,

– zbieram dane na temat historii obiektu, poprzednich właścicieli lub najemców, sąsiadów,

– ważne są dla mnie informacje odnośnie osób, które wcześniej zamieszkiwały daną nieruchomość,

– analizuję rozplanowanie mebli, ich dobór oraz ergonomię, zgodnie z funkcją, potrzebą oraz ilością osób na danej powierzchni,

– ważna jest informacja od klienta pod jakiego rodzaju najemcę pragnie dostosować nieruchomość,

– fotografuję oraz analizuję przestrzeń na zewnątrz obiektu, dokonuję pomiarów.

W trosceO CIEBIE

W zakres konsultacji i analizy feng shui wchodzi m. in.:

 • funkcjonalne rozplanowanie pomieszczeń;
 • wskazanie optymalnych miejsc dla poszczególnych elementów domu;
 • wskazanie układu zapewniającego odpowiedni przepływ pozytywnej energii;
 • wskazanie potencjalnych zagrożeń i sposobów ich niwelowania;
 • rozplanowanie umeblowania i oświetlenia;
 • wskazanie odpowiedniego charakteru poszczególnych części mieszkania / lokalu z uwzględnieniem Twoich stylistycznych preferencji;
 • wskazanie gamy odpowiednich kolorów;
 • dobór dodatków dekoracyjnych;

Podczas mojej pracy nad analizą i aranżacją mogą być konieczne dodatkowe kontakty z osobą zlecającą konsultację, a także dodatkowe wizyty na miejscu, którego konsultacja dotyczy. Proces powstawania projektu to czas, w którym niezbędna jest cierpliwość w przechodzeniu przez kolejne jego fazy, aby na każdym z etapów być gotowym na dokonanie właściwych zmian we wnętrzu, ze zrozumieniem dlaczego warto je zastosować. Dlatego, aby finalnie wprowadzić wszystkie zalecenia zgodnie z analizą, potrzebna jest obopólna współpraca i stosowanie metody „małych kroków”. Jest to proces.

Z doświadczenia zaobserwowałam, że nie każdy może być gotów od razu na wielkie zmiany, dlatego można dokonać o wiele więcej, wprowadzając jakiekolwiek modyfikacje PO KOLEI, aby były zgodne z Twoimi potrzebami, przekonaniami i wartościami.

Co mnie WYRÓŻNIA

Biorę pod uwagę także:

 • ustawienie mieszkania/domu/biura/budynku względem stron świata;
 • rok budowy domu;
 • rok założenia firmy;
 • cechy astrologiczne i numerologiczne budynku;
 • biorąc pod uwagę konkretny rodzaj najemcy lub kupującego, dostosowuję wystrój
  i energię wnętrza do preferencji – kolory i urządzenie, a także części dodane bądź
  odjęte wnętrza mają wspomagać;
 • istniejące elementy wnętrza – powinny być do siebie dopasowane.

Konsultacje nigdy nie są przeprowadzone wyłącznie drogą telefoniczną lub drogą
e-mail. Pełna konsultacja zawsze wymaga obecności konsultanta w analizowanym
miejscu.
Konsultacja, analiza i wnioski z niej płynące pozwalają często uświadomić sobie wpływ na nasze zdrowie i samopoczucie, a także na nasze zachowanie, postępowanie i skuteczność działania, pozornie niezauważalnych na co dzień elementów związanych z naszą przestrzenią.
Za tym idzie dalszy wpływ – na osiągane przez nas wyniki i relacje z ludźmi, które z kolei wpływają na nasze zdrowie i satysfakcję z życia, a w przypadku firm wzmocnienie lub osłabienie pozycji na rynku.

Warto pamiętać, że nie ma w tradycyjnym feng shui standaryzacji.
To oznacza, że każdą analizę przeprowadzam indywidualnie dla każdego człowieka, według jego potrzeb i dla jego dobra, w najlepszym dla niego czasie,
wspomagając się dodatkowo Kompasem Ki, który określa osobistą kolorystyczną wibrację konkretnej osoby bądź osób, a także domu, mieszkania lub firmy.

Jak MOGĘ CI POMÓC

Szczegółowa analiza feng shui wnętrza wraz z propozycją aranżacji

Wspólne zakupy elementów wyposażenia wnętrz

Dobór dodatków dekoracyjnych oraz elementów wyposażenia: podłóg, kafli, zasłon, zestawów wypoczynkowych, mebli do jadalni, itp.

Przygotowanie nieruchomości do sprzedaży lub wynajmu

 • cena ustalana indywidualnie w zależności od metrażu oraz przeznaczenia nieruchomości.
 • cena jest ustalana na podstawie oględzin wnętrza/obiektu.
 • mogę dostosować nieruchomość pod konkretnego klienta.

Doradztwo feng shui w istniejącym wnętrzu mieszkania/domu/firmy

Konsultacja feng shui dotycząca wyboru odpowiedniego miejsca oraz usytuowania domu/mieszkania

Konsultacja feng shui dotycząca wyboru odpowiedniego miejsca na firmę/biuro

Analiza on-line wnętrza

(na podstawie nadesłanych zdjęć, rzutów oraz innych danych)
– ustalana indywidualnie na podstawie wielkości wnętrza

Odbierz 15-minutową darmową konsultację? >>>