FENG SHUI I KOMPAS ŻYCIA, narzędzia stosowane w biznesie

FENG SHUI

Istnieje kilka sposobów wykorzystania Feng Shui i Kompasu Ki jako narzędzi stosowanych do zwiększania sukcesu w biznesie.

Korzysta się z nich mając na celu zwiększenie obrotów w placówkach handlowych, takich jak butiki i restauracje, sklepy franczyzowe i oddziały banków, a także w firmach i korporacjach, łącznie z ustalaniem aranżacji pomieszczeń biurowych, które poprawiają dobrobyt (lub generują bogactwo).

Funkcje Feng Shui po wprowadzeniu do fabryk i firm często poprawiają wydajność pracowników i płynność pracy.

Przedsiębiorcy z Hongkongu, Singapuru, Malezji i Tajwanu regularnie wprowadzają Feng Shui w swoich placówkach biznesowych, a wielu nie wprowadzałoby poważnych zmian konstrukcyjnych ani projektowych bez konsultacji ze specjalistą Feng Shui.

Być może właśnie dlatego przedsiębiorstwa komercyjne odnoszą takie sukcesy w tych krajach! W Hongkongu zarówno taksówkarz, jak i potentat mają podobne podejście i szacunek dla Feng Shui.

To samo dotyczy Chińczyków z Tajwanu, a coraz częściej w ostatnich latach, także z Singapuru i Malezji.

Ożywienie zainteresowania tą starożytną nauką objęło nawet wykształconych na Zachodzie potomków nowej generacji, którzy zarządzają odziedziczonymi przedsiębiorstwami.

Aby upewnić się, że Twój budynek biurowy ma dobre Feng Shui, sprawdź okoliczne drogi i sąsiednie budynki, aby upewnić się, że Twoja firma nie ucierpi przez jakąkolwiek Zatrutą Strzałę.

Wypatruj zbiorników wodnych, które często przynoszą szczęście (muszą się znajdować z przodu budynku, aby wspierać przepływ).

Feng Shui można również zastosować do wystroju wnętrz biur. Dodatkowo dla pewności możesz zbadać swoje osobiste pomyślne kierunki (w oparciu o formuły Kompasu Ki), a następnie aktywować je za pomocą odpowiedniego ustawienia głównych drzwi, pozycji siedzącej w trakcie rozmów biznesowych, a także pozycji snu, która ma przełożenie na Twoje życie i sukces w pomyślnym dla Ciebie kierunku. Możesz sprawdzić w Kompasie także kolory, których powinieneś używać i się otaczać, aby przyciągnąć do swego życia pomyślność, zwiększyć szanse na sukces lub przyciągnąć pomocnych ludzi.

Życzę Ci, aby spadł na Ciebie deszcz obfitości, a sukces gonił sukces!

JEŚLI POWYŻSZY TEKST CIĘ ZAINTERESOWAŁ, ZOSTAW SWÓJ KOMENTARZ.

JEŻELI CHCIAŁ(A)BYŚ DOWIEDZIEĆ SIĘ WIĘCEJ NA TEMAT RÓŻNYCH ROZWIĄZAŃ, SUBSKRYBUJ MOJEGO BLOGA.

OTRZYMASZ WTEDY WPISY BEZPOŚREDNIO NA TWOJEGO E-MAILA.

Start the conversation

Let's start a personal, meaningful conversation.

Example: Practical philosopher, therapist and writer.

Link copied to your clipboard