Energia Ognia, czyli jak ruszyć z kopyta

POŁUDNIE – kąt sławy, uznania, statusu społecznego, sukcesu i dóbr materialnych

Zakątek południowy, inaczej zwany zakątkiem sławy, odnosi się do dóbr materialnych, dzięki którym nasze życie staje się przyjemniejsze i łatwiejsze.

Jest czymś więcej niż tylko nazwiskiem na wizytówce lub w mediach społecznościowych. Jest to rodzaj energii, która pomaga Ci awansować w Twojej pracy i cieszyć się dobrą reputacją, odpowiednią pozycją społeczną, zarówno na polu zawodowym, jak i w życiu prywatnym.

Południe to sektor symbolizowany przez feniksa, ptaka, który płonie, a następnie powstaje z popiołów. Po trosze każdy z nas jest takim feniksem, kiedy po porażkach wstajemy, otrzepujemy się i idziemy dalej. Południe to energia ognia, która wyzwala zdolność do ciężkiej pracy i poświęcenia.

Oto ważniejsze wskazówki i szczegóły dotyczące zakątku południa, które mogą pomóc Ci zdobyć przewagę lub wręcz przyćmić konkurencję. Czas dać sobie szansę!

Lato jest szczęśliwą porą roku dla zagospodarowania zakątka południa.

Ponieważ południe odnosi się do ognia, jego sezon to lato. Wszystkie kierunki mają związane z nimi pory roku, a w gorące dni lata chi południa jest najsilniejsza.

To dobry moment, aby wyjść do świata, pokazać się i znaleźć partnerów biznesowych lub wykorzystać pojawiające się szanse. Umieść wizerunek ptaka, czy to feniksa, flaminga, czy koguta w południowym rogu swojego biura, aby pomógł Ci zyskać na znaczeniu.

Konie aktywują energię zwycięstwa.

Koń to znak zodiaku władający południowym kątem, a obrazy koni pomagają uzyskać dobrą reputację w środowisku zawodowym. Umieść figurkę lub obraz z koniem lub końmi w południowym rogu swojego domu, salonu lub biura, aby zaprosić do swego życia sukces i przyciągnąć styl życia łatwiejszy i przyjemniejszy. Chińskie konie Ming są znakomitymi reprezentantami klasy i wzrostu.

Znajdź się w centrum uwagi.

Abyś miał świetne relacje z ludźmi i stał się sławny, dodaj symbol słońca w południowym rogu swojego domu, biura lub salonu. Słońce jest bardzo silnym aktywatorem dla południowego sektora i pomaga oślepić wszystkich innych oprócz Ciebie.

Dodanie dekoracji ściennej lub obrazu słońca pomoże stworzyć więcej przyjaźni, możliwości towarzyskich i energii uznania. Słońce jest także symbolem lata, sezonem sławy, więc dodanie go tutaj pomoże rozjaśnić Twoje imię i pozycję.

Południe symbolizuje ogień.

Ważne jest, aby południowa część domu lub biura była dobrze oświetlona. Pomaga to utrzymać energię ognia związaną z południowym rogiem naładowaną i ożywioną, aby pomóc Ci w promowaniu się, otrzymaniu uznania dla twoich wysiłków i aby przynieść sukces i materialne nagrody do Twojego życia.

Ogień jest silną energią i może przynieść wielki sukces, ale musi być kontrolowany. Zbyt duży ogień może powodować problemy, podobnie jak zbyt mały ogień może spowodować bezwładność w życiu. Ogień reprezentuje ważną energię yang i może pomóc Ci ruszyć z miejsca.

Element ognia może być symbolizowany przez trójkątny kształt. Dopóki trójkąty nie godzą w Twoje drzwi lub łóżko, dopóty są nieszkodliwe i mogą pomóc we wprowadzeniu ożywionej i odnowionej energii do Twojego życia. Również czerwony kolor jest pomocny w południowym rogu, ale używaj go ostrożnie. Zbyt dużo czerwieni może spowodować zbyt dużą energię ognia, zwłaszcza w sypialni, w której może to powodować niespokojny sen.

Południowy róg odnosi się do liczby 9.

Jeśli jesteś gotów dokonać zmiany w swoim życiu, liczba 9 pomoże Ci w tym. Dokonując 9 zmian, możesz pomóc sobie w szybkim starcie w karierze lub na każdym innym polu, gdzie chciałbyś coś osiągnąć. Znajdź dziewięć sposobów wprowadzania ulepszeń lub zmian, wyślij dziewięć CV do nowych miejsc pracy lub dodaj dziewięć nowych ofert dla swoich klientów.

Unikaj „pożaru” w sektorze południowym.

Zawsze utrzymuj element ognia w równowadze. Mały czerwony element lub symbol może wyciągnąć Cię z cienia i postawić na czerwonym dywanie, ale zbyt duża ilość tego koloru może spowodować wyczerpanie nerwowe, utratę pozycji i zrujnowaną reputację.

Szczególną uwagę zwróć na czerwone elementy w sypialni i kuchni. Ich nadmiar może być nadmiernie pobudzający. W kuchni czerwone szafki mogą spowodować zakłócenia w relacjach lub kłótnie.

Unikaj elementów wody w południowym sektorze, bo może przez to ucierpieć Twoja reputacja lub nie będziesz mieć szans na awans i zostaniesz zepchnięty na dalszy plan życia. Jeśli masz wodę w południowym sektorze, na przykład w łazience, dodaj elementy ognia, takie jak czerwona lampa lub obraz słońca w południowym rogu.

Powyższe wskazówki mają zastosowanie ogólne. Jednak każdy z nas posiada swój Osobisty Kompas Ki, którym powinien się kierować przy ustalaniu remediów i kolorów we wnętrzach.

JEŚLI POWYŻSZY TEKST CIĘ ZAINTERESOWAŁ, ZOSTAW SWÓJ KOMENTARZ.

MOŻE MASZ PODOBNY PROBLEM I MOŻEMY GO WSPÓLNIE ROZWIĄZAĆ.

JEŻELI CHCIAŁ(A)BYŚ DOWIEDZIEĆ SIĘ WIĘCEJ NA TEMAT ROZWIĄZAŃ RÓŻNYCH PROBLEMÓW, SUBSKRYBUJ MOJEGO BLOGA.

OTRZYMASZ WTEDY WPISY BEZPOŚREDNIO NA TWOJEGO E-MAILA.

Start the conversation

Let's start a personal, meaningful conversation.

Example: Practical philosopher, therapist and writer.

Link copied to your clipboard