EFEKT MOTYLA, czyli jak jedna decyzja może wpłynąć na całe Twoje życie?

Edward Lorenz był meteorologiem, który odkrył, iż niezwykle małe zaburzenia mogą prowadzić w rezultacie do rewolucyjnych zmian w różnych dziedzinach nauki.

Nazwał to efektem motyla.

Obrazowo mawiał, że „nawet machnięcie skrzydeł motyla w Brazylii może wywołać tornado w Teksasie.”

Ale czy tyczy się to jedynie dziedzin nauki? Otóż nie.

Nawet jedna, niewielka zmiana może sprawić, iż Twoje dotychczasowe życie zmieni się całkowicie. A czy owa zmiana będzie pozytywna czy negatywna, zależy to już wyłącznie od Ciebie.

Stosując świadomie Feng Shui lub też ściśle z nim związany Kompas Osobisty Ki spowodujesz, że staniesz się pilotem własnego losu.

Najpierw jednak musi przyjść zrozumienie, iż wszystko jest energią i wzajemnie na siebie oddziałuje. Jeśli już zakotwiczysz w sobie tę myśl, zaczniesz postrzegać świat zupełnie inaczej, z innej perspektywy.

Przyjrzyj się swoim reakcjom na ludzi, którzy Cię otaczają. Zaobserwuj, w jaki sposób działają na Ciebie kolory i kształty i jakie emocje w Tobie wzbudzają. Poczuj, jak się czujesz w pomieszczeniach jasnych i uporządkowanych, a jak w tych ciemnych i pełnych chaosu. Dotknij faktur, przywołaj zapachy. Przeanalizuj swoje wrażenia w różnych miejscach i sytuacjach.

Zobaczysz wtedy, że są one związane z różnego rodzaju odczuciami. Czasem są one miłe, kiedy indziej wręcz odstręczają.

Dlaczego więc nie zorganizować sobie swojej przestrzeni tak, abyś czuł się komfortowo? Dlaczego by nie uporządkować zarówno jej, jak i swojego życia tak, aby miały pozytywny wpływ na Ciebie i Twoje życie?

Brzmi doskonale, prawda?

Wystarczy zaledwie kilka zmian. W większości przypadków nie potrzebujesz ogromnych nakładów finansowych, aby to zrobić.

Co Ci to da?

Poczucie kontroli nad własnym życiem. Pomyślność na wielu płaszczyznach, zarówno w relacjach, jak i na polu zawodowym. Bogactwo, które będzie się pomnażać. Zyskasz dobrą reputację. Zaczniesz mieć chęć do życia i przeniesiesz to na nowe projekty. Uporządkujesz chaos w głowie, w domu, w firmie, a tym samym w życiu.

Możesz popracować nad każdą strefą i zmienić w niej przepływ energii na taki, który przyniesie wyłącznie pozytywne zmiany.

Kiedy zaczęłam zgłębiać tajniki Feng Shui, pomagałam wszystkim dookoła, ale nie wprowadzałam ich u siebie. Szewc bez butów chodzi, jak to mówią. Moje finanse leżały w gruzach, kariera się nie posuwała do przodu, a życie osobiste… bez komentarza.

Później przyszła kolej na Kompas Ki. Ta sama sytuacja. Zmieniałam życie innych, a moje stało w miejscu. A były momenty, że wręcz się cofało.

Chyba jakoś nie do końca wierzyłam, że w moim przypadku może to zadziałać. Zawsze wydawało mi się, iż wprowadzenie zmian, czy to w domu, czy w życiu, wiąże się z dużymi kosztami.

W pewnym momencie, leżąc na kanapie i rozmyślając, co powinnam zrobić, żeby to zmienić, puknęłam się w czoło i stwierdziłam, że przecież to takie oczywiste.

Zacznij zmiany od siebie! Odważ się!

I kiedy w końcu zdecydowałam się, żeby ruszyć z miejsca całą tą zastałą energię, okazało się, że to faktycznie działa. Zaczęli się pojawiać w moim życiu pomocni ludzie, którzy przyczynili się do tego, że mój biznes poszybował. Zaczęłam przyciągać powodzenie, pojawił się komfort psychiczny, a co za tym idzie, również poprawiło się moje samopoczucie. To przełożyło się na wiarę w samą siebie i w to, że mogę.

Obecnie nie ruszam się bez sprawdzenia wszystkiego pod kątem Feng Shui czy Kompasu Ki.

Najpierw pomóż sobie. Bo to Ty jesteś najważniejszy.

Kiedy stajesz się szczęśliwym człowiekiem, pełnym, spełnionym, możesz to wtedy ofiarować innym ludziom, bez względu na to, czy będzie to dotyczyło Twojego życia zawodowego, czy też prywatnego.

Wiesz, jak to czasem jest – kiedy masz szczęście w finansach, nie masz go w miłości. Lub możesz kochać i być kochany, ale masz problemy zdrowotne.

A prawda jest taka, że ​​chcesz tego wszystkiego, nieprawdaż?

Chcesz być zdrowy, szczęśliwy i bezpieczny finansowo.

I nie ma w tym nic złego. Stare powiedzenie „nie możesz zjeść ciastka i mieć ciastko” jest śmieszne.

Dzięki Feng Shui czy Kompasowi możesz nie tylko zjeść ciasto, ale także mieć duży jego kawałek.

Innymi słowy, możesz mieć to wszystko.

To prawdziwe bogactwo. To prawdziwy dobrobyt.

Ale dobrobyt powstaje dzięki ruchom energii.

Ponieważ jeśli możesz przenosić energię, możesz zarabiać pieniądze. I o to właśnie chodzi!

Tak więc unieś skrzydła i zatrzepocz nimi. Porusz atomy wokół siebie. Niech popłyną i wywołają szereg super pozytywnych zmian w Twoim życiu.

ŻYCZĘ Ci tego z całego serca.

Jeśli chcesz być na bieżąco z ciekawostkami, w jaki sposób możesz zastosować Feng Shui lub jakie zmiany może wprowadzić Kompas Ki do Twojego życia, aby je odblokować, zasubskrybuj mojego bloga, a wtedy nie pominiesz żadnego wpisu i żadna cenna informacja Ci nie umknie.

Start the conversation

Let's start a personal, meaningful conversation.

Example: Practical philosopher, therapist and writer.

Link copied to your clipboard