Dlaczego jedne firmy upadają, a inne pną się w górę?

Jak pisze magazyn Forbes:

„Ani w życiu, ani w biznesie nie można być samotną wyspą. Gdy firma nabiera rozpędu, trzeba znaleźć współpracowników. Ale wcześniej warto się dowiedzieć, dlaczego niektóre zespoły są lepsze niż inne i posłuchać rad doświadczonych praktyków.”

Jednymi z największych ekspertów w tej dziedzinie są chińscy mistrzowie, bowiem to właśnie oni mają największe pojęcie na tematy związane z energią i jej przepływem.

Wszystko jest wibracją: my sami, ludzie, którzy nas otaczają, natura, kształty, znaki i symbole, tak więc otoczenie oddziałuje na nas, a my na siebie nawzajem.

Kompas jest narzędziem, które analizuje wibrację Twoją i Twojego najbliższego otoczenia, a wywodzi się z feng shui.

Tak, jak góry i rzeki są strukturami, które wskazują dobrą i złą energię, a tym samym mogą być dla nas przyjazne i wspierające lub osłabiające, a czasem wręcz destrukcyjne, tak samo ludzie, którzy znajdują się w pobliżu nas i z którymi pracujemy, mogą na nas działać dokładnie w taki sam sposób.

Ta ogromna wiedza, która praktykowana jest od tysięcy lat w największym pod względem ludności kraju świata, powoli zdobywa uznanie i stosowana jest w całym postępowym świecie.

Dawniej mieli do niej dostęp jedynie cesarzowie, teraz jest ona dostępna również dla nas.

Niektóre firmy upadają z niewiadomych przyczyn, inne, jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki, błyskotliwie się rozwijają.

DLACZEGO TAK SIĘ DZIEJE?

Wibracje oddziałują na nas na poziomie fizycznym, a ich kolorystyczny rezonans wibracyjny oddziałując na wyższe stany naszej osobowości powoduje określone powtarzające się reakcje naszej psychiki, wpływając tym samym na nasz emocjonalny stan charakteru, temperament i wewnętrzne emocje.

Kompas jest kluczem do systemu zachowań i reakcji często nieuświadomionych i niekontrolowanych w każdym człowieku.

Wiadomo, że zawsze będziemy wybierać takie wibracje, w których będziemy czuć się komfortowo i bezpiecznie. Nasz wybór będzie dokonywać się nieświadomie. Jednak szefowie dużych koncernów, czy też prezesi korporacji dopasują swoich najbliższych współpracowników w taki sposób, aby Ci swoimi wibracjami wspierali firmę i stymulowali jej rozwój.

PRZYKŁAD:

W firmie przyjmowani są tylko tacy asystenci, których wibracja osobista będzie wyzwalać najwłaściwszy aspekt energetyczny u pracodawców.

Niektórzy biznesmeni zatrudniają hostessy o takich wibracjach osobistych, które stymulują u szefa najwłaściwsze walory osobowości niezbędne w czasie transakcji.

Partnerzy biznesowi ubierają się w takie kolory i dostosowują wystrój biura do wibracji wspólników tak, aby kolory wywierały na wszystkich właściwy wpływ, stymulowały pracę mózgu, sprzyjały podejmowaniu decyzji, skłaniały do przebojowości, ułatwiały sukces i powodzenie finansowe.

Jeśli chcesz, aby w Twojej firmie zaszły konkretne, pozytywne zmiany, właściwie zastosuj wiedzę, do której także Ty możesz już mieć dostęp.

To wiedza, dzięki której tylko niektórzy szefowie stają się SZEFAMI i niektórzy prezesowie PREZESAMI.

JEŚLI POWYŻSZY TEKST CIĘ ZAINTERESOWAŁ, ZOSTAW SWÓJ KOMENTARZ.

MOŻE MASZ PODOBNY PROBLEM I MOŻEMY GO WSPÓLNIE ROZWIĄZAĆ.

JEŻELI CHCIAŁ(A)BYŚ DOWIEDZIEĆ SIĘ WIĘCEJ NA TEMAT ROZWIĄZAŃ RÓŻNYCH PROBLEMÓW, SUBSKRYBUJ MOJEGO BLOGA.

OTRZYMASZ WTEDY WPISY BEZPOŚREDNIO NA TWOJEGO E-MAILA.

Start the conversation

Let's start a personal, meaningful conversation.

Example: Practical philosopher, therapist and writer.

Link copied to your clipboard