Co przyniesie nam 2020, czyli Rok Szczura?

Każdego roku pojawia się nowa energia z nowymi możliwościami. Szczególnie widoczne będzie to teraz, w roku 2020, Roku Szczura. Rok ten otwiera 12-letni cykl.

Rok Szczura przyniesie nam wiele wspaniałych zmian i nowych możliwości. Poprzedni Rok Świni był trudny dla relacji kobieta-mężczyzna, natomiast nadchodzący mocno zbliży obie energie. Świeży powiew bryzy pojawi się szczególnie w sektorach północno-zachodnim, jak i południowo-zachodnim i pomoże podnieść niepokojącą energię z centralnego sektora.

Oczywiście nie obejdzie się bez wyzwań, ponieważ wszystkie energie oparte są na dualności – zawsze istnieje strona pozytywna, jak i negatywna. Pamiętajmy jednak, iż te negatywne również powinny być docenione ze względu na to, iż nie pojawiają się bez powodu, ale po to, aby nam coś pokazać.

KLUCZOWE TEMATY W 2020 r

OBSZARY ZAANGAŻOWANIA

Sprawdź, co możesz uwolnić, aby stworzyć dla siebie życie, jakiego pragniesz. Zachowaj jednak ostrożność, bowiem w Roku Szczura 7 Gwiazda przenosi się do sektora centralnego, a to oznacza, że będzie w tym roku gwiazdą panującą. Jej pojawienie się niektórych przeraża ze względu na ostrość tnącej energii. W tym czasie rodziny mogą się kłócić, a słowa, które padną, mogą być szorstkie. Aby pomóc złagodzić sytuację, możesz umieścić w centrum domu lub biura czerwono-złotego Śmiejącego się Buddę.

Gwiazda 7 jest gwiazdą żalu.

Mogą zdarzyć się momenty, kiedy nie będziesz potrafił zapanować nad swymi emocjami i słowami. Uważaj, abyś czegoś później nie pożałował, ponieważ jest to rok, gdzie nietrudno o niekontrolowane zachowania. Istnieje też możliwość różnego rodzaju wypadków, odniesienia obrażeń lub przemocy. Bądź ostrożny i zachowaj uważność.

Jest to doskonały rok na wyzbycie się uzależnienia związanego z przywiązaniem do przeszłości, porzucenie trudnego, toksycznego związku, rzucenie nałogów i złych przyzwyczajeń. Jeśli cokolwiek chcesz usunąć ze swojego życia, będzie to łatwiejsze właśnie dzięki 7 Gwieździe.

Będzie to też rok, który może przynieść samookaleczenia lub wręcz samobójstwa, dlatego, jeśli masz w rodzinie kogokolwiek, kto ma depresję, o kogo się martwisz, że byłby zdolny do zrobienia sobie krzywdy, zwróć na niego szczególną uwagę, ponieważ 7 Gwiazda może pogorszyć owe aspekty.

Zwracaj też uwagę na wszelkie obietnice, gdyż 7 rządzi ustami, dlatego staraj się mieć wszystko na piśmie. 7 Gwiazda jest również gwiazdą kradzieży.

Zastosuj „ODCINANIE”

Podobnie jak przycina się pędy krzewów czy drzew, Ty możesz w ten sam sposób usunąć wszelkie przeszkody, problemy i trudności, które torują Ci drogę do szczęśliwego życia i osobistego wzrostu. Często, gdy przycinasz drzewa i krzewy, odrastają one większe, zdrowsze i kwitną lub dają więcej owoców.

Lekcja 7 Gwiazdy w Roku Szczura: pobudzi Twój wzrost.

3 Gwiazda na północy

3 Gwiazda w sektorze północnym (kariera, biznes, dochody) może wywoływać u ciebie smutek, melancholię i podejmowanie decyzji oparte na złości. Uważaj, aby nie rzucić pracy w pośpiechu ani nie kłócić się ze współpracownikami. Nie trać wewnętrznego spokoju i opanowania.

W związku z tym, iż 3 Gwiazda będzie się znajdować w sektorze dochodów, uważaj na wszelkie sprawy mające styczność z finansami, z Twoją pracą, z obietnicami, których nie dotrzymujesz, z plotkami w pracy itd.

Może to również powodować problemy. Przeczytaj dokładnie wszystkie umowy, zanim je podpiszesz, a jeśli masz wątpliwości, nie wierz nikomu na słowo, tylko skonsultuj to z odpowiednimi specjalistami. Do tej zasady powinny się zastosować szczególnie osoby spod znaku Szczura.

9 Gwiazda przesuwa się na południe, do strefy Sławy, a także serca i oczu.

W tym roku ważne jest, aby monitorować zdrowie oczu i serca, szczególnie jeśli masz dom skierowany na południe lub sypialnię w południowym rogu.

Południe to także sektor rządzący relacjami społecznymi. Staraj się więc działać na spokojnie i pozwól odejść drobnym irytacjom, bowiem w innym przypadku możesz mieć problemy z reputacją lub utracisz pracę z powodu nieporozumień, polityki i oszczerstw. Pamiętaj więc, aby nie zwracać się w tym roku w pracy plecami w stronę południa.

Relacje rodzinne, najstarszy syn

5 Żółta Gwiazda Katastrofy przenosi się w tym roku na wschód, co wpływa na relacje rodzinne i najstarszego syna. Podjęcie w tym roku ryzykownych działań nie jest dobrym pomysłem, zwłaszcza jeśli sypialnia lub drzwi wejściowe znajdują się na wschodzie.

Korzyścią jest to, że 5 Żółtych jest w stanie osłabienia, ale nie odrzucaj ich zdolności do wyrządzania krzywdy. Uważaj na swoje stopy, ponieważ 5 Żółtych może spowodować problemy z nimi w postaci kontuzji lub choroby.

Dbaj również o relacje rodzinne, bowiem 5 Żółtych może wprowadzać nerwową atmosferę w rodzinie.

Możesz pomóc złagodzić wpływ 5 Żółtych, która jest znana z nowotworów, raka, złamanych kości, poważnych problemów finansowych i poważnych wypadków, ustawiając na wschodzie metalowe przedmioty. Jeśli masz tu usytuowane drzwi wejściowe lub pokój inny niż sypialnia, dodaj bujne zdrowe rośliny, aby chronić swoje zdrowie.

OBSZARY WZROSTU, PIENIĘDZY, PRESTIŻU

6 Gwiazda błogosławieństw i nadzwyczajna wizyta w sektorze bogactwa

W południowo-wschodnim rogu bogactwa istnieje duży potencjał biznesowy. Możesz osiągnąć imponujące zyski, jeśli wykorzystasz tę energię gwiazdy 6 Błogosławieństw, dodając elementy promujące gwiazdę 6, takie jak ziemia i metal. 6-gwiazdkowy gość jest zawsze mile widzianym gościem i niesie ze sobą niespodziankę, pieniądze, szczęście, moc i prestiż, w tym roku szczególnie kobietom. Skorzystają zwłaszcza domy z drzwiami wejściowymi na południowym-wschodzie oraz sypialnią lub salonem w tym samym sektorze!

1 Gwiazda zwycięstwa przenosi się do północno-wschodniego sektora edukacji i mądrości

Jeśli drzwi Twojego domu wychodzą na północny wschód lub znajduje się tutaj sypialnia, ten rok obsypie Cię wspaniałymi możliwościami. Będziesz także mieć szansę przebić swoją konkurencję, jeśli prowadzisz sprzedaż lub ubiegasz się o pracę. Wszystko będzie Ci przychodzić z łatwością.

Dodatkowo możesz otrzymać dobre wiadomości związane z pieniędzmi na edukację, takie jak stypendia, nagrody lub staże.

Poszukaj nowych sposobów zarabiania pieniędzy i nowych możliwości biznesowych, zwłaszcza tych związanych z edukacją, ukończeniem studiów, zdobyciem certyfikatu lub nawet prowadzeniem zajęć. A może napisz książkę? Autorzy i pisarze podwójnie skorzystają z pracy w północno-wschodnim rogu domu lub salonu.

Miłość jest słodka, delikatna … i seksowna w 2020 roku

Gwiazda miłości przeniosła się do południowo-zachodniej części, odpowiedzialnej za Związki, dzięki czemu południowo-zachodni róg Twojego domu będzie podwójnie nasycony słodką energią miłości. Pamiętaj, aby wzmocnić ten obszar kryształami, czerwonymi przedmiotami i świeżymi kwiatami. Jest to także energia związana z edukacją i pisaniem, dzięki czemu jest to idealne miejsce do nauki lub pisania dla studentów i pisarzy.

Dodanie tutaj wszelkiego rodzaju przedmiotów dla wzmocnienia miłości, edukacji, pisania, a nawet podróży pomoże ci dodać do Twojego życia romans, elokwencję, inteligencję i podróże – a nawet więcej, jeśli jest to twoja sypialnia lub drzwi wejściowe. Dodaj zdjęcie globu, które pomoże Ci w egzaminach, pisaniu i rozwijaniu edukacji i podróży.

Jesteś singlem? Możesz przyciągnąć wielbicieli, dodając w tym roku parę kaczek mandaryńskich w południowo-zachodnim rogu salonu lub południowo-zachodnim rogu sypialni. Szczególnym powodzeniem w tym roku będą cieszyć się osoby spod znaku Kozy lub Małpy.

8 Gwiazda Dobrobytu przesuwa się na północny zachód

Gwiazda dobrobytu przenosi się do północno-zachodniego rogu Pomocnych Ludzi. Wszelkie planowanie finansowe, inwestowanie i oszczędzanie będzie nagradzane, szczególnie jeśli w tym sektorze znajduje się Twoja sypialnia lub drzwi wejściowe. Jeśli nie masz konta inwestycyjnego, załóż je lub zatrudnij planistę finansowego. Jest to rok, w którym ten „związek” może być szczególnie korzystny. Mężczyźni znajdą pieniądze i okazje, aby spotkać pieniądze na swojej drodze, albo pojawią się okazje pochodzące od mężczyzn, międzynarodowego biznesu, Internetu lub firm internetowych i inwestycji w metal.

Aktywuj tą strefę za pomocą świateł, kryształów i wody. Poświęć temu miejscu sporo czasu i nakładu, aby móc przyglądać się, jak Twój dobrobyt się zwiększa i rośnie Twoja fortuna.

Znaki zodiaku

W tym roku ogromną ulgę poczują znaki zodiaku: Wół i Tygrys, Smok i Wąż oraz Owca i Małpa. W rzeczywistości do większości znaków przyjdzie pomyślność i wspaniałe możliwości. Największe wyzwania mają przed sobą w nadchodzącym roku Króliki, Szczury, Konie i Koguty.

Spójrz na swój numer Kua w Kompasie Ki, aby odnieść sukces

W 2020 roku najszczęśliwszymi liczbami kua są Kua 4 z Gwiazdą Błogosławieństw i Nadzwyczajności, dla mężczyzn Kua 2 i 5 z Gwiazdą Romansu, Kua 6 zostanie obdarzona dobrobytem i możliwościami, a Kua 8 i 5 u kobiet może oczekiwać dochodu, postępu i transformacji. Kua 7 ma możliwość zarabiania pieniędzy na przyszłość i dalszego rozwoju społecznego.

Kua z trudnościami to Kua 3, uważaj na zdrowie, finanse i trudności w relacjach, zachowaj szczególną ostrożność w tym roku i uważaj na wszelkie oznaki kłopotów, aby zdusić je w zarodku. Również Kua 9 musi monitorować swoje zdrowie i finanse, a także unikać wszelkiego ryzyka. Kua 1 powinien uważać na swój temperament i problemy prawne lub nieporozumienia.

Przepowiednie przepowiedniami, ale najważniejsze jest, jak potrafimy sobie radzić z trudnymi sytuacjami, jeśli takowe się pojawiają. Głowa do góry i do przodu! Nie poddawaj się, a każdą przeszkodę traktuj jak wyzwanie.

Dobra wiadomość jest taka, że jeżeli potrafisz sobie radzić zarówno z pozytywnymi energiami, jak i z tymi negatywnymi oraz będziesz postępować zgodnie z zaleceniami dotyczącymi zarządzania energiami w swoim domu lub biurze poprzez remedia, to nie masz czego się obawiać. Feng Shui jest skuteczne i pokazuje dokładnie, jak i kiedy należy działać. To jak roczna mapa sukcesu, wystarczy iść zgodnie z kierunkami kompasu, a nagrodą będzie SUKCES.

Życzę Ci wspaniałego roku 2020, pełnego obfitości, miłości i sukcesów!

JEŚLI POWYŻSZY TEKST CIĘ ZAINTERESOWAŁ, ZOSTAW SWÓJ KOMENTARZ.

JEŻELI CHCIAŁ(A)BYŚ DOWIEDZIEĆ SIĘ WIĘCEJ NA TEMAT RÓŻNYCH ROZWIĄZAŃ, SUBSKRYBUJ MOJEGO BLOGA.

OTRZYMASZ WTEDY WPISY BEZPOŚREDNIO NA TWOJEGO E-MAILA.