Co ma przeciąg do bankructwa

Mama zawsze przestrzegała mnie przed przeciągami. Bo wiadomo, że przeciągi to nic dobrego, bowiem mogą stać się przyczyną wielu przykrych dolegliwości.

Ale dzisiaj nie o takim przewianiu. Jednak o podobnym temacie, a mianowicie o przeciągu, który może sprawić, że z domu będą wypływać pieniądze. Co oczywiście również jest niezmiernie szkodliwe.

Zapytacie, co ma przeciąg do bankructwa. Ano ma i to bardzo dużo.

Jednym z największych problemów w feng shui jest ustawienie drzwi przednich w linii z drzwiami lub oknem z tyłu domu. Kiedy otworzysz frontowe drzwi domu i zobaczysz drzwi naprzeciwko lub duże okno, tworzy to zatrutą strzałę.

Trująca strzała symbolizuje pędzące chi i energię, która leci od drzwi wejściowych do drzwi przeciwnych lub, co gorsza, przez okno. Jeszcze gorzej jest wtedy, gdy widać je od drzwi wejściowych na tyły domu. Jest to szczególnie niepokojące, jeśli z tyłu domu znajduje się basen, ponieważ może to czasami doprowadzić właśnie do bankructwa.

Dlaczego?

Ponieważ chi płynie tam, gdzie oko, a chi jest jak pieniądze. Jeśli Twoje oko wychodzi przez okno na podwórko, możesz się założyć, że tam też idą Twoje pieniądze. Ważne jest, aby zatrzymać wzrok wizualnie, aby chi mogło wejść do domu i swobodnie płynąć, jak meandry rzeki. Dzięki temu w Twoim domu będzie panowała pozytywna energia, która zapewni Ci dochód i nowe możliwości.

Pieniądze przelatują przez dom.

Istnieje wiele problemów, które mogą wynikać z zatrutej strzały w drzwiach wejściowych, jednak najważniejsza jest ilość energii i przy okazji pieniędzy, jakie wylatują z domu w takim układzie. Kiedy energia przepływa przez drzwi, najważniejszy symbol dochodu i możliwości w Twoim domu, możesz mieć trudności z zatrzymaniem pieniędzy.

Pieniądze mogą wpływać do Twojego domu i życia, ale możesz również odkryć, że finanse wymykają Ci się spod kontroli i nagle zauważasz, że pojawia się coraz więcej rachunków lub są coraz wyższe, wynikają zdarzenia losowe, które pozbawiają Cię gotówki, coś się psuje i potrzebny jest nowy zakup lub też zaczyna Ci szwankować zdrowie i zostawiasz w aptece ogromne kwoty pieniędzy.

Możliwości prześlizgują się przez Twoje palce.

Drzwi do Twojego domu są jak szuflada kasy. Po aktywacji i ułożeniu w odpowiedniej pozycji, drzwi wejściowe mogą zapewnić ci możliwości, które pomogą Ci finansowo, przynosząc szczęście, takie jak podwyżki, awans zawodowy, możliwości biznesowe, uznanie i sukces. Kiedy Twoje drzwi frontowe są wyrównane z tylnymi drzwiami lub oknem, szanse te znikają lub nigdy nawet się nie ujawnią.

Relacje stają się trudne lub cierpi Twoje zdrowie.

Pieniądze to nie jedyny problem z zatrutą strzałą w drzwiach wejściowych. Niezależnie od tego, w którym kierunku zmierzają się Twoje drzwi wejściowe. Jeśli drzwi są zwrócone w kierunku relacji południowo-zachodniej, może się okazać, że relacje przychodzą i odchodzą lub że występują w nich trudności. Na przykład, jeśli pochodzi ze wschodu, możesz mieć problemy ze swoim najstarszym synem, stopami lub nogami lub twoja rodzina może się kłócić i mieć problemy.

Drzwi wyjściowe na równi z kominkiem.

Innym problemem jest to, czy przednie drzwi są w linii z kominkiem. Może to spowodować wypalenie pieniędzy w postaci mnóstwa wydatków, ogromnych rachunków i niewielkich oszczędności.

Wyrównanie drzwi do drzwi.

Kiedy przednie drzwi są wyrównane z drzwiami z tyłu domu, nie tylko tworzy to zatrutą strzałę, ale może również wytworzyć próżnię w domu, w której jeśli jedne drzwi zostaną otwarte, drugie czasem się zatrzasną. Ta próżnia pokazuje siłę chi, a są to jedne z najbardziej niebezpiecznych ułożeń.

Wzory powiększają efekt.

Jeśli masz podłogi z płytek lub drewna, które biegną od przodu do tyłu, to tylko powiększa i intensyfikuje efekt zatrutej strzały, który może powodować poważne straty finansowe, problemy w związku lub niebezpieczne wypadki i nieszczęścia. Dotyczy to również drzwi ustawionych w wąskim korytarzu. Wąskie pomieszczenie zwiększa prędkość i siłę zatrutej strzały.

Jak pokonać zatrutą strzałę przy drzwiach wejściowych

Istnieje kilka sposobów zarządzania zatrutą strzałą przy drzwiach wejściowych. Najważniejsze jest to, aby powstrzymać oko od zbyt szybkiego oddalania się lub oglądania tego, co znajduje się za oknami z tyłu domu.

Zatrzymaj oko

Najlepszym sposobem na zatrzymanie zatrutej strzały w drzwiach wejściowych jest powstrzymanie wzroku przed wyjściem z domu, na przykład przez okno lub drzwi z tyłu. Często właściciele domów umieszczają zasłony w oknach i zasłaniają w ten sposób widok z tyłu domu. A to wielki błąd i żadne rozwiązanie dla powyższego problemu. Takie podejście odcina od wyjścia na świat.

Zamiast tego lepszym rozwiązaniem jest zatrzymanie wzroku na jakimś elemencie w pobliżu drzwi wejściowych. Można to uzyskać dzięki zamontowaniu dodatkowych drzwi, ekranu, zasłony po to, aby zablokować widok. Inną opcją jest ustawienie na środku stołu z dużymi elementami dekoracyjnymi, które pomagają spowolnić przypływ chi.

Otwarte kontra narażone

Obecnie bardzo modne stało się tworzenie we wnętrzach otwartych przestrzeni, gdzie z poziomu drzwi wyjściowych widoczne jest całe mieszkanie. Nie jest to dobre z punktu widzenia Feng Shui, gdyż w takich miejscach energia przepływa zbyt szybko i nie ma większej możliwości zatrzymania się na czymkolwiek i spowolnienia swojego przepływu. Nie jest to wtedy otwarcie, ale narażenie się na na zbyt szybki przepływ chi i wypływanie pieniędzy z domu.

Kryształy

Innym sposobem na zatrzymanie zatrutej strzały jest zawieszenie fasetowanych kryształów na suficie między drzwiami a oknem lub drzwiami z tyłu domu. Użyj pięciu kryształów z rzędu, jeśli masz drzwi, które wyrównują się z innymi drzwiami.

Sam więc widzisz, że mama miała rację. Przeciągi potrafią wyrządzić wiele szkód.

JEŚLI POWYŻSZY TEKST CIĘ ZAINTERESOWAŁ, ZOSTAW SWÓJ KOMENTARZ.

JEŻELI CHCIAŁ(A)BYŚ DOWIEDZIEĆ SIĘ WIĘCEJ NA TEMAT RÓŻNYCH ROZWIĄZAŃ, SUBSKRYBUJ MOJEGO BLOGA.

OTRZYMASZ WTEDY WPISY BEZPOŚREDNIO NA TWOJEGO E-MAILA.

Start the conversation

Let's start a personal, meaningful conversation.

Example: Practical philosopher, therapist and writer.

Link copied to your clipboard