Cieknący kran a uciekające finanse

Kiedyś miałam klientkę, którą zapytałam: „Od jak dawna masz problem z pieniędzmi?” Spojrzała na mnie urażona i odpowiedziała, że nie ma problemu z pieniędzmi. Wtedy zmieniłam formę pytania i powiedziałam: „Cóż, możesz nie mieć problemu z pieniędzmi przychodzącymi, ale masz problem z pieniędzmi wychodzącymi”.

„No tak, rzeczywiście mam ten problem” – odparła.

Co było tego powodem?

Przez drzwi frontowe widać było cały dom.

Dzisiejsze projekty domów mają wyglądać imponująco, mają być przestrzenne i ekspansywne ….. i często wyczerpują wszystkie Twoje pieniądze.

Co sprawia, że pieniądze szybko się wyczerpują? Zobacz sam i przeczytaj, co można z tym zrobić.

Widoki od frontu do tyłu

Energia (i pieniądze) płyną tam, gdzie oko. Dodaj przesłonę w formie parawanu, mebla, zasłony lub czegokolwiek, aby zatrzymać wzrok i spowodować, że nie będzie „uciekać” na zewnątrz domu czy mieszkania przez tylne okna lub drzwi. Szczególnie niekorzystna sytuacja jest wtedy, gdy z ulicy widać całe wnętrze domu. Zainstaluj w takim przypadku rolety lub zasłony w oknach.

Drzwi, które są w linii

Często dzieje się tak w przypadku drzwi przednich i tylnych. Kiedy są ustawione w jednej linii, pieniądze wylatują z domu. Spróbuj zablokować ten wypływ energii. Dodaj fasetowany kryształ pomiędzy dwoje drzwi, aby zatrzymać przepływ, dodaj dywan i grafikę na ścianach, aby spowolnić chi (pieniądze).

Pochyły teren z tyłu domu

Może to spowodować poważne straty finansowe. Zasadź pięć drzew w tylnej części domu, aby zatrzymać uciekającą energię.

Widok na drzwi łazienkowe z łóżka

Jeśli widzisz łazienkę z łóżka, będziesz tracić pieniądze. Musisz zamknąć drzwi lub w jakiś sposób zasłonić ten widok.

Słyszysz wodę podczas snu?

Bez względu na to, czy jest to nieszczelny kran, bieżąca toaleta, fontanna na zewnątrz czy basen – słuchanie odgłosu wody spowoduje utratę pieniędzy. Upewnij się, że podczas snu nie słychać wody.

Wyciek wody

Wyciek wody w domu nie jest bez znaczenia. Nawet lekko ociekający kran oznacza, że ​​twoje pieniądze są powoli i systematycznie wyczerpywane.

Twoje łóżko dzieli ścianę z toaletą, prysznicem, umywalką lub kuchenką

Nie ma problemu, jeśli łóżko dzieli ścianę z łazienką lub kuchnią. Ważne jest, aby na przykład nie dzieliła ściany z toaletą lub kuchenką. Jeśli tak, ustaw łóżko pod kątem lub spróbuj je przesunąć. Nawet jeśli Twoje finanse nie doznają uszczerbku bezpośrednio, to wpłynie to na Twoje zdrowie, a to wpłynie na Twoją sytuację finansową.

Czasem z pozoru błache rzeczy mogą spowodować poważne straty. Nie lekceważ ich. Obserwuj swoje życie i jeśli dzieje się w nim coś negatywnego, poszukaj przyczyn.

Życzę Ci obfitości!

JEŚLI POWYŻSZY TEKST CIĘ ZAINTERESOWAŁ, ZOSTAW SWÓJ KOMENTARZ.

JEŻELI CHCIAŁ(A)BYŚ DOWIEDZIEĆ SIĘ WIĘCEJ NA TEMAT RÓŻNYCH ROZWIĄZAŃ, SUBSKRYBUJ MOJEGO BLOGA.

OTRZYMASZ WTEDY WPISY BEZPOŚREDNIO NA TWOJEGO E-MAILA.

Start the conversation

Let's start a personal, meaningful conversation.

Example: Practical philosopher, therapist and writer.

Link copied to your clipboard