PoznajNas

O Nas

Nazywamy się Marta Z. Kowalska i Konstancja Kowalska. Jesteśmy matką i córką.

Wspólnie tworzymy markę BIAŁY MOTYL. Malujemy szczególne obrazy. Obrazy Głosu Twojej Duszy.

Wszystkojest energią

Wierzymy, że dzięki energii, jaką emanują, przypominają kim jesteś, skąd pochodzisz i która droga jest dla Ciebie tą właściwą. Otwierają drzwi, które kiedyś przed Tobą zatrzaśnięto. Przesuwają zewnętrzne granice i pomagają pozbyć się tych wewnętrznych. Wytyczają nowe szlaki życia. Na skutek ich oddziaływania odkrywasz w sobie możliwości, o których dotąd nie miałeś pojęcia. Stajesz się świadomym twórcą własnego życia.

Jesteśmy artystkami obdarzonymi darem, dzięki któremu słyszymy, widzimy i czujemy więcej niż inni. Z tej też przyczyny możemy usłyszeć głos Twojej Duszy, który czasem ignorujesz, bądź do Ciebie nie dociera i przekazać Ci, co ma do powiedzenia, czego pragnie i czego potrzebuje. Wyjaśniamy niewyjaśnione i odkrywamy ukryte. Przelewamy intencje i pragnienia na płótno. Odbieramy sygnały i materializujemy je.

Nasze obrazy wytyczają nowe szlaki życia.

Jeśli chciałbyś mieć taki obraz w swojej przestrzeni, skontaktuj się z nami. Z przyjemnością przejdziemy z Tobą cały proces. Tak, proces, bowiem nasza współpraca z Tobą i czas tworzenia takiego obrazu, są bardzo indywidualne dla każdego człowieka. Czasem może to potrwać nawet kilka miesięcy, bo jesteś dla nas ważny, a tym samym Twoje potrzeby i Twoje dobro. To nie jest banalny obraz. To obraz, który zmieni Twoje życie.

Pracujemy również z energiami. Pokazujemy jak żyć w harmonii z otoczeniem i ze wszystkim, z czym się stykamy i co widzimy. Uczymy, jak prowadzić rozmowy, gdzie szukać podstaw do podejmowania decyzji, jak osiągnąć sukces, jak otworzyć się na ludzi. Uświadamiamy w jaki sposób dobierać najkorzystniejsze dla siebie i swoich bliskich kolory, aby wspierać swoje działania. Wskazujemy kiedy najlepiej i gdzie budować dom dla siebie, jak urządzać ten dom, aby energia w nim płynęła w sposób zharmonizowany (co ma przełożenie na życie osobiste i zawodowe). Analizujemy doświadczenia życiowe i dochodzimy do sedna traum, a następnie towarzyszymy w procesie ich uzdrawiania.

Nasz dar i wiedza pozwalają nam na dogłębne eksplorowanie tematów związanych zarówno z materią, jak i z duchowością. Odkrywamy Światło i utulamy Cień.

Udostępniamy Ci narzędzia, dzięki którym możesz tworzyć swoje życie i manifestować pragnienia. Jesteśmy przy Tobie na każdym kroku Twojego procesu.

MARTA Z. KOWALSKA

TWORZĘ INNOWACYJNE ROZWIĄZANIA

Dzięki mnie firmy osiągają większe zyski, a inwestorzy nieruchomości sprzedają i wynajmują domy oraz mieszkania szybciej i za wyższą cenę. W swojej pracy korzystam z klasycznego chińskiego Feng Shui oraz Kompasu Ki opartych na wiedzy starożytnej. Tworzę obfitość i pomnażam bogactwo.

KONSTANCJA KOWALSKA

POSIADAM DAR I NIE ZAWAHAM SIĘ GO UŻYĆ

Jestem osobą o wielu talentach: maluję obrazy, gram w teatrze, śpiewam, piszę książki i poezję. Dzięki darowi, jaki posiadam, pomagam ludziom w zrozumieniu siebie. Poprzez analizę energetyczną naprowadzam ich na odpowiedni tor i sprawiam, że ich życie staje się łatwiejsze i lżejsze, a przede wszystkim w pełni szczęśliwe i zharmonizowane.