9 symboli zwiastujących szczęście i dobrobyt

Dobre feng shui łączy w sobie wiele szczegółów. Obejmuje wszystko, od dobrego układu krajobrazu, pomyślnej topografii obejmującej góry, jeziora, rzeki lub oceany, i dobrego projektu, w tym pomyślnych lub niepomyślnych kształtów, harmonijnego rozmieszczenia elementów i wielu innych czynników.

Ale czy wiesz, że dobre feng shui może również zawierać bardzo subtelne wskazówki pochodzące całkowicie z zewnątrz? To prawda.

Na przykład, czy kiedykolwiek wszedłeś do domu lub biura i od razu poczułeś się nieswojo? A może Twoje dzieci stały się niesforne lub dziecko zaczęło płakać. To wszystko oznaki, że feng shui danej przestrzeni jest niewłaściwe.

Czy obserwujesz znaki, jakie są Ci wysyłane od Wszechświata? Jeśli tak, to wspaniale. Jeśli nie, to chyba warto zacząć. Bo one mogą Ci bardzo wiele powiedzieć o energii Twojego otoczenia, o tym, co nadchodzi lub Cię czeka.

A szczególnie warto przyjrzeć się im, gdy:

… szukasz nowego domu do kupienia

… podejmujesz ważną decyzję

… ma się odbyć ważne wydarzenie (narodziny dziecka, przeprowadzka, małżeństwo, pogrzeb, awans, ukończenie szkoły itp.)

… zaczynasz nowe przedsięwzięcie (małżeństwo, założenie firmy itp.)

Gdzie szukać znaków?

Mogą być za oknem, wisieć na ścianach, możesz usłyszeć o nich w radiu, zobaczyć w telewizji… prawie wszędzie. Bądź więc zestrojony z tym, co widzisz i spotykasz na swojej drodze, bo Wszechświat podpowiada Ci wiele rzeczy.

Jakie są przykłady dobrych znaków?

Szczęśliwe dzieci.

Dzieci, które się śmieją i chichoczą to doskonałe znaki. Jeśli dzieci bawią się w domu, który chcesz kupić, jest to doskonały znak. Gruchanie, szczęśliwe dzieci są szczególnie dobrymi objawami – podobnie jak ciąża!

Deszcz.

Kiedy rozważasz ruch finansowy lub założenie firmy, a deszcz zaczyna padać, jest to bardzo dobry znak, ponieważ woda w pojęciu feng shui to pieniądz. Lekki, piękny deszcz jest zawsze błogosławieństwem i dobrym sygnałem dobrobytu. Tęcza to olśniewający symbol deszczu, będący jednością yin i yang.

Słońce.

Słońce przedzierające się przez chmury lub drzewa to doskonały znak szczęścia. Słońce płynące przez okna (o ile nie oślepia) to kolejny cudowny znak.

Rośliny.

Kiedy widzisz kwitnącą roślinę lub drzewa i kwiaty, które mają się bardzo dobrze, jest to doskonały znak. Jeśli zakładasz firmę i widzisz zdjęcia lasów lub wazonów z kwiatami, jest to bardzo korzystny znak dla Twojej firmy. Szukaj roślin, które wyróżniają się, kwitną lub są szczególnie piękne – na przykład duży, wspaniały dąb.

Zaobserwuj rośliny u siebie w domu bądź biurze. Jeśli są bujne i soczysto zielone, to znaczy, że w danym wnętrzu panuje pozytywna energia. Jeśli zaczynają obumierać, oznacza to, że coś jest nie tak, bo rośliny przejmują energię właścicieli, bądź ich stan jest zapowiedzią tego, co nadchodzi.

Ptaki.

Stado ptaków, zdjęcie ptaka lub ptaków, samotny jastrząb lub latający sokół – wszystko to przykłady doskonałych znaków feng shui. W szczególności żurawie są uważane za dobre oznaki zarówno długowieczności, jak i wielkiej fortuny. Białe ptaki sygnalizują, że zdrowie lub złe sytuacje zmieniają się na lepsze. Ptaki latające nad domem lub biznesem przynoszą dobre wieści o dobrobycie!

Wiatr.

Czy po przyjeździe do domu, który chcesz kupić, deszcz przestaje padać, chmury się rozchodzą, a wiatr zaczyna wiać? A może wita Cię lekki wietrzyk, gdy wychodzisz z domu? To są doskonałe znaki. Lekka, pocieszająca bryza to doskonałe feng shui i wróży szczęście. Jednak silny wiatr niszczy powodzenia.

Zwierzęta.

Czy w pobliżu gromadzą się jakieś zwierzęta? Czy widzisz grupę pięknych koni? Czy może przeskakuje ropucha? Szczęśliwe, piękne zwierzęta są zwiastunem dobrych wiadomości i dobrych wyników. Zwróć uwagę na świat zwierząt na początku każdego przedsięwzięcia lub gdy czasy są stresujące. Nawet motyle są uważane za doskonałe i wspaniałe prognozy pozytywnych wyników. Krowy są symbolami spełniających się życzeń!

Owoce lub kwiaty.

Widzisz owoce lub kwiaty? Czy są świeże i pięknie wyglądają? Są to doskonałe oznaki sukcesu i obfitości, i mogą być prawdziwe lub na obrazach. Różowe kwiaty są uważane za dobre symbole miłości, białe kwiaty za symbole dobrego zdrowia i lepszych czasów, żółte kwiaty są uważane za najlepsze symbole bogactwa, czerwone za symbole szczęścia. Czy masz krzew kwiatowy, który rzadko kwitnie? Zwróć uwagę na to, co dzieje się w Twoim życiu, jeśli zacznie kwitnąć!

Niebiańskie wizje.

Czy zwracasz uwagę na niektóre niezwykłe, niespotykane rzeczy, jak chociażby światło prześwitujące przez chmury i mówiące Ci tym samym, że Ktoś sprawuje nad Tobą opiekę? Można to uznać za znak pieczęci zatwierdzenia wyższego rzędu. Przyglądaj się symbolom, które widzisz, a które sugerują duchowość. Może to również obejmować sny. Zwracaj uwagę na sny, zapisując je każdego ranka, gdy się budzisz, aby uzyskać wskazówki na temat tego, co dzieje się w Twoim życiu lub co może się zadziać.

Rozejrzyj się i zobacz, co się pojawia, gdy stajesz w obliczu sytuacji, takiej jak podjęcie ważnej decyzji, takiej jak otwarcie firmy lub szukanie nowego domu, gdy potrzebujesz kosmicznych „kciuków do góry”. Może to być na wprost Ciebie lub ponad Twoją głową. Szukanie potwierdzenia poza nami może być bardzo potężne i potwierdzające.

JEŚLI POWYŻSZY TEKST CIĘ ZAINTERESOWAŁ, ZOSTAW SWÓJ KOMENTARZ.

MOŻE MASZ PODOBNY PROBLEM I MOŻEMY GO WSPÓLNIE ROZWIĄZAĆ.

JEŻELI CHCIAŁ(A)BYŚ DOWIEDZIEĆ SIĘ WIĘCEJ NA TEMAT ROZWIĄZAŃ RÓŻNYCH PROBLEMÓW, SUBSKRYBUJ MOJEGO BLOGA.

OTRZYMASZ WTEDY WPISY BEZPOŚREDNIO NA TWOJEGO E-MAILA.

Start the conversation

Let's start a personal, meaningful conversation.

Example: Practical philosopher, therapist and writer.

Link copied to your clipboard