8 prostych tricków na przyciągnięcie pomyślności

Istnieją pewne elementy w Feng Shui, które są kluczem do aktywowania pozytywnej energii. To tak zwane wzmacniacze.

Wiesz, czym jest żeńszeń? I co robi dla Twojego organizmu? Otóż dzięki niemu możesz między innymi zwiększyć poziom energii w swoim organizmie, a tym samym witalność.

Tym właśnie są wzmacniacze Feng Shui dla Twojego mieszkania czy biura.

Te wzmacniacze również nie są niczym szczególnym. W rzeczywistości większość z nich to zwykłe przedmioty, które można wykorzystać w niezwykle prosty sposób, aby poprawić energię w domu i życiu. I prawdopodobnie już je posiadasz.

Teraz tylko zostaje je umieścić w odpowiednim miejscu i aktywować.

Prawidłowo umieszczone pomogą podnieść zestarzałą, zablokowaną energię i nadadzą Twojemu domowi jasnego i pomocnego chi, które przyciągnie do Twego życia szczęście i nowe możliwości.

Oświetlenie rozjaśnia Twoje życie.

Oświetlenie to uniwersalny sposób na dodanie w domu wspaniałej energii, a także pomoc w zapobieganiu negatywnym zdarzeniom. Oprócz dodawania światła, na poziomie Feng Shui oświetlenie dodaje energii yang, która jest absolutnie niezbędna do zasilenia domu, w którym chcesz, aby panowało szczęście, miłość, zdrowie i bogactwo.

Oświetlenie można wykorzystać do uzupełnienia brakujących narożników lub wzmocnienia konkretnych sektorów, aktywacji drzwi wejściowych, rozjaśnienia foyer, co przyniesie nowe możliwości i rosnące chi.

Utrzymanie domu w jasności jest jednym ze sposobów na pobudzenie jego energii.

Jak stosować?

Dodaj migoczące światła do swoich roślin, utrzymuj jasny przedpokój i wprowadź światło do ciemnych miejsc. Dodaj światła w ogrodzie, co spowoduje zwiększenie energii Yang. W domu zastosuj kryształowe żyrandole, aby przyciągnąć bogactwo.

Jeśli Twój dom jest w kształcie litery L, dodaj słup światła w rogu, w którym znajduje się brakujący sektor, aby symbolicznie uzupełnić brakujący narożnik.

Kryształy wzmacniają i uziemiają nas.

Kryształy to naturalne piękno, które pochodzi od Matki Ziemi. Są doskonałymi energetyzatorami, które można umieścić, aby aktywować Południowo-Zachodni zakątek Związków i Miłości, Północno-Wschodni sektor Edukacji i Wiedzy, Zachodni sektor Dzieci oraz Nowych Idei, a także Północno-Zachodni zakątek Niebiańskiej Energii i Pomocnych Ludzi.

Wybierz kryształy, które do Ciebie przemawiają.

Tam, gdzie to możliwe, dodaj oświetlenie do swoich kryształów, ponieważ pomaga to uaktywnić ich wzmacniające właściwości zdrowotne oraz stworzyć harmonię w dzisiejszym rozgorączkowanym świecie. Pomagają utrwalić nasze relacje z innymi i poprawić nasze zdolności myślenia i podejmowania decyzji.

Jak stosować?

Dodaj dużą kryształową geodę do Południowo-Zachodniego rogu domu lub salonu, aby przynieść korzyści wszystkim tam mieszkającym. Wybierz jasne, przejrzyste i odbijające światło okazy, a nie te, które są mętne i matowe.

Geoda, która jest energią Ziemi (wiąże się także z górami), pomoże Ci przejść przez wszelkie trudności. Kobieta może przewiązać kryształ czerwoną nicią i umieścić go pod łóżkiem. Pomoże jej to uziemić się, a także uchroni przed odejściem partnera.

Zawieś fasetowane kryształy w oknach, aby Twój dom wypełniły wszystkie kolory tęczy. To wspaniały sposób na to, aby wypędzić wszelkie smutki, zmartwienia i pozbyć się stresu.

Rośliny dodają energii do wzrostu i odnowy.

Niezależnie od tego, czy wybierzesz rośliny, czy kwiaty, wprowadzenie ich do wnętrz to wspaniały sposób na dodanie energii wzrostu zarówno do Twojego domu, jak i życia.

Ilekroć czujesz, że gdzieś utknąłeś, a w Twoim życiu panuje zastój, dodanie rośliny do domu, szczególnie w sektorach Drewna na Wschodzie, Południowym-Wschodzie lub na Południu, może pomóc ożywić dom. Zadbaj o to, aby rośliny były zdrowe i atrakcyjne dzięki regularnemu nawożeniu i przycinaniu w razie potrzeby.

Dodaj trio roślin do rogu pokoju, który chcesz szczególnie wzmocnić lub do narożników, gdzie panuje żywioł Drewna. Kwiaty są również doskonałym wzmacniaczem energii w pokojach, gdzie przebywają osoby chore. Wspaniale wzmacniają także zakątek Miłości i Związków.

Jak stosować?

Nieważne, czy wybierzesz prawdziwe kwiaty, czy jedwabne kwiaty lub rośliny. Wykorzystaj je szczególnie w swoim biurze, w narożniku, który znajduje się po przekątnej od drzwi wejściowych, aby pobudzić rozwój kariery.

Możesz także dodać je do Wschodnich i Południowo-Wschodnich narożników domu i salonu lub biura, aby przyspieszyć wzrost i dodać energii życiowej.

Woda przynosi dochód, wzrost i dobrobyt.

Woda zawsze była źródłem bogactwa i dobrobytu, szczególnie w Feng Shui. Stosowana w formie fontanny w krajobrazie z przodu domu lub w samym domu jako fontanna domowa lub akwarium.

Dodanie dźwięku, jaki generuje płynąca woda sprawia, że zapraszamy do swego życia bogactwo i pomyślność.  Jeśli posiadasz ryby w akwarium, są one również aktywatorami energii i mogą przynieść wspaniałe korzyści w rejonach, które zasilisz.

Jak stosować?

Dodaj mały wodospad lub fontannę do swojego krajobrazu lub w pobliżu wejścia do domu, aby zwiększyć przepływ pieniędzy.

Ważne jest, aby woda zawsze płynęła w kierunku drzwi. Używaj fontann w swoim krajobrazie lub małych fontann wewnątrz, aby dodać energii dobrobytu swojemu życiu.

Pamiętaj, aby zachować proporcje fontanny odpowiednio dobrane do Twojego domu. Zbyt duża fontanna może powodować problemy zdrowotne i finansowe, podobnie jak zbyt mała fontanna może być nieskuteczna.

Upewnij się, że woda płynie spokojnie i gładko, a jej dźwięk nie jest zbyt głośny. Zwracaj również uwagę na to, czy Twoja fontanna jest czysta i nie zbiera się na niej kamień, który ją blokuje, a tym samym blokuje przypływ pieniędzy do Twego życia.

Dźwięk oczyszcza i przyciąga energię.

Dźwięk dzwonków przyciąga uwagę. To jeden z powodów, dlaczego dzwonki są tak często używane w sklepach i miejscach prowadzenia działalności.

Słodko brzmiące dźwięki dodają cudownego chi i przynoszą zwiększoną energię przyciągania, która przywołuje bogactwo, okazje i usuwa stare i zastałe chi. Używaj dzwonków, które mają wyraźny dzwonek, a nie stłumiony, ponieważ wskazuje to na gorszą jakość.

Dzwonki są przyjemne dla ucha, kiedy pobrzękują cicho na wietrze, a ich puste rurki pomagają przyciągać życiodajną energię ku drzwiom. Możesz je wykorzystać szczególnie na Zachodzie lub Północnym-Zachodzie i na Północy, aby zwiększyć dochody, przyciągnąć możliwości biznesowe i rozwinąć karierę.

Śpiewające misy to kolejny cudowny metalowy element, który tworzy w Twoim domu fale dźwiękowe usuwające negatywne energie i oczyszczające przestrzeń.

Jak stosować?

Kiedy w Twoim domu są kłótnie, użyj dźwięku dzwonka lub misy śpiewającej, aby oczyścić energię. Zrób to samo w okresie choroby. Jeśli do Twojego życia nie przychodzą nowe możliwości, a dochody maleją, zastosuj dzwonki lub użyj misy w obszarze wokół drzwi, aby aktywować energię i wywołać ruch w eterze.

Jeśli któryś pokój nie był używany przez dłuższy czas, zadzwoń dzwonkami, aby pozbyć się starej energii. To samo można zrobić dla artykułów o nieznanym pochodzeniu, dzwoniąc nad nimi dzwonkami, aby usunąć zablokowane lub ujemne energie związane z tymi przedmiotami.

Ruch aktywuje przepływ energii.

Bardzo ważnym elementem jest ruch. Jeśli w Twoim domu brakuje ruchu, staje się on martwy. Podobnie dzieje się przecież z naszymi ciałami – kiedy nie dostarczamy im wystarczającej dawki ruchu, a co za tym idzie energii, zaczynają obumierać.

Od prostych rzeczy, takich jak zegar wahadłowy, po wentylator sufitowy, a nawet posiadanie zwierząt domowych, wszystkie te rzeczy mogą wprowadzić ruch w Twoim domu.

I tu ważna informacja dla osób, które zajmują się obrotem nieruchomości. Dom, w którym nie są przeprowadzane prezentacje, w którym nie ma ruchu, którego nie wystawisz na portalach, nie sprzeda się. Ruch to podstawa. Spraw, aby nie był grobowcem, a miejscem pełnym życia.

Jednym z remediów może być zegar wahadłowy ustawiony w samym sercu domu, przypominający właśnie bicie serca.

Jak stosować?

Dodaj wentylator, zegar wahadłowy lub kinetyczną rzeźbę do swojego domu, aby wprowadzić do domu ruch i pozytywną energię. Jest to szczególnie ważne w przypadku domów pustych i wymagających sprzedaży. Jeśli twoja energia słabnie, dodaj jakiś poruszający się element, który podniesie chi Twojego domu.

Lustra aktywują i podwajają korzystną energię.

Lustra to wspaniały sposób na zwiększenie chi w twoim domu. Stosowane naprzeciwko okien z pięknymi widokami odbijają je w pomieszczeniach. Lustra można również użyć do dodania światła i stworzenia w domu wrażenia otwartości, które staje się bardziej ekspansywne.

Umieszczając je w pobliżu drzwi wejściowych (ale nigdy naprzeciwko drzwi wejściowych), lustro może pomóc aktywować przód domu, w którym przez drzwi wchodzą możliwości i napływają pieniądze. Lustra można dodawać tam, gdzie brakuje któregoś narożnika, aby symbolicznie go dodać. Lustra można również używać do odbijania zatrutych strzał od domu lub do ukrywania kolumn.

Jak stosować?

Zawsze używaj luster, aby odzwierciedlić piękny widok, który podwaja sheng chi – czyli piękną energię – w Twoim domu. Lustra są doskonałymi aktywatorami w jadalni jako podwojenie bogactwa i obfitości oraz do rozjaśniania ciemnych korytarzy lub narożników. Niech Twoje lustra odbijają wodę dla powiększenia bogactwa, drzewa i naturę dla wzrostu i zdrowia, a góry lub wzgórza dla doskonałej energii relacji.

Otwarta przestrzeń pozwala chi rosnąć i budować nowe.

Chociaż technicznie nie jest to coś, co ludzie uważają za niezbędny wzmacniacz feng shui, otwarta przestrzeń jest cenna sama w sobie.

Kiedy Twój dom ma otwartą przestrzeń, oznacza to, że masz miejsce na rozwój i że Twoje życie może się rozwijać. Kiedy przestrzeń jest zapełniona, zagracona, nie ma możliwości, aby otworzyć się na rozwój.

Podczas gdy większość ekspertów Feng Shui mówi o bałaganie, tak naprawdę otwarta przestrzeń jest drugą stroną monety.

Kiedy będziesz mieć miejsce w domu, będziesz mieć miejsce na rozwój w swoim życiu.

Chi będzie mogła swobodnie się poruszać i płynąć – zapewniając zdrowie, harmonijne relacje, zwiększone dochody oraz korzyści wynikające z nowych możliwości.

Jak stosować?

Otwarte, jasne i pozbawione bałaganu wejście pomoże Ci wnieść nowe możliwości do swojego życia. W salonie odsunięte meble od ścian umożliwią swobodny przepływ energii. Oto główny powód posiadania otwartej przestrzeni w domu.

W pracy odsuń biurko od ściany, aby energia przepływała lekko, co daje szanse na karierę, usprawnia działalność i zwiększa liczbę klientów i dochodów. Wyczyść szafki, szafy i szuflady, aby otworzyć swoje życie na nowe elementy.

JEŚLI POWYŻSZY TEKST CIĘ ZAINTERESOWAŁ, ZOSTAW SWÓJ KOMENTARZ.

JEŻELI CHCIAŁ(A)BYŚ DOWIEDZIEĆ SIĘ WIĘCEJ NA TEMAT RÓŻNYCH ROZWIĄZAŃ, SUBSKRYBUJ MOJEGO BLOGA.

OTRZYMASZ WTEDY WPISY BEZPOŚREDNIO NA TWOJEGO E-MAILA.

Conversations 4 komentarze

Let's start a personal, meaningful conversation.

Example: Practical philosopher, therapist and writer.

gdy nie ma sektorów ,bo jedno pomieszczenie które stanowi korytarz oddzieloną łazienkę wnękę kuchenną bez okien i drzwi  reszta sypialnia i salon razem 29 m2 okna z drzwiami balkonowymi najednej ze ścian na balkon więc nic nie można tu wstawić naprzeciwko drzwi balkonowych łóżko opiera się o ściankę łazienki która jest tak jakby na północy balkonowe to bardziej południe które się ciagnie do południowego zachodu i tu już drugie łózko w rogu ale nie wiem czy to zachód może za łożkiem lodówka szafki pralka zlew zakręca do ścianki łazienki, wejściowe drzwi są lewy dolny róg i mały korytarz wchodzi się już na pokój niby to wschód ale trochę z północą  chyba, wydaje mi się że brak sektora bogactwa ale tam nic nie można wstawić bo wiszą szafki i  biurko jak go  wzmocnić lub dodać , i to samo jest z sektorem związku ,przyjaciół wokół wiszą szafki i łóżka pod ścianami ,i co tu zrobić ???

Reply
Marta Khyati Kowalskasays:
Relevant commenter background or experience:Feng Shui and Qi Compas specialist
Nawet jeśli przestrzeń jest otwarta, to i tak każdy sektor powinien być w jakiś sposób zaznaczony. Zatem dla każdego sektora stosuje się inne remedia. Nie jestem w stanie w pełni odpowiedzieć na powyższe pytanie, bowiem to już jest pełna analiza. W dodatku ja w swoich analizach biorę też pod uwagę wibrację kolorystyczną każdego z domowników (na bazie Kompasu Ki) i dopiero wtedy ustalam odpowiednie remedia.
Reply
Link copied to your clipboard