02.02.2020 ENERGETYCZNY PORÓD Jak poradzić sobie z jego następstwami

Od kilku dni wiele dzieje się w energiach.

Od momentu otwarcia portalu energetycznego, zwanego kosmicznym zwierciadłem, czyli od magicznej daty 02.02.2020, Wszechświat stara się nam coś pokazać. To bardzo intensywny i niezwykły czas. Śmiem zaryzykować stwierdzenie, że jest to manifestacja boskich sił w naszej ziemskiej rzeczywistości.

Gro osób przechodzi w tym czasie silne transformacje. Wielu wskazuje błędnie na to, iż to grypa, bowiem objawy mogą być bardzo podobne: ból całego ciała, bóle głowy (jakby migrenowe, ale nie do końca), wymioty bądź silne mdłości, gorączka lub wręcz spadek temperatury poniżej normy, raptowne uderzenia zimna bądź gorąca, ogólne osłabienie, senność itp. Objawy psychologiczne to nagłe zmiany nastrojów, od apatii po agresję, nie mający podstaw smutek, żal i wewnętrzny ból, ogólne rozedrganie i inne stany niekoniecznie dla nas zrozumiałe.

Wznosimy się na wyższe wibracje.

Zmiany zachodzą w naszych ciałach i w naszym DNA. Ewoluujemy na wyższe poziomy. Taki proces dla niektórych może być bardzo bolesny. A przynajmniej niekomfortowy. To tak jak z narodzinami. A przecież my właśnie ponownie przeżywamy swoje narodziny. Dziecko, które przeciska się przez wąski kanał rodny odczuwa duży dyskomfort związany z naciskiem. Spróbuj sam przecisnąć się przez bardzo wąski, klaustrofobiczny korytarz podczas, gdy ktoś mocno Cię ściska i uniemożliwia swobodny ruch. To, co obecnie się dzieje, można przyrównać właśnie do powyższego opisu.

Luty ogólnie zapowiada się miesiącem bogatym w zmiany.

Będziemy przechodzić głębokie procesy związane z traumami, oczyszczaniem obciążeń rodowych, pozbywaniem się wszystkiego, co już nam nie służy, co jest dla nas szkodliwe, co spełniło swoją rolę. Może się to nawet objawiać przez zwyczajne odrzucenie używek, czy pokarmów, które zawierają chemię, bądź nie są wskazane dla naszego organizmu. Pojawią się sytuacje, ludzie, którzy będą nam pokazywać nasze najciemniejsze lęki i głęboko ukryte „mankamenty”.

W języku chińskim datę 02.02.2020 wymawia się podobnie do słów „kocham cię, kocham cię”.

Kojarzy mi się to z wychodzeniem z cienia do światła, bo przecież miłość jest najczystszym światłem. To coś w rodzaju apokalipsy. Nie mylcie tego pojęcia z końcem świata. Wręcz przeciwnie, słowo „apokalipsa” wywodzi się z greckiego „αποκάλυψη” (apokalypsi), co oznacza „objawienie” (από-κάλυψη – wyjście z ukrycia, odkrycie, odsłonięcie). Będziemy odkrywać prawdę o sobie i o tym, co nas otacza, o świecie, o programach i schematach, którymi dotychczas nas karmiono, a które nie mają nic wspólnego z rzeczywistością.

Zatrzymajcie się na chwilę.

Przeanalizujcie swoje działania, myśli, sytuacje. To również czas kreacji, tak więc skupienie się na emocjach i myślach jest tak ważne. Utrzymanie pozytywnych myśli, które tak naprawdę są wibracją, stanie się katalizatorem do zamanifestowania się ich w Twoim życiu. Myśli mają ogromną moc, a jeszcze większą w połączeniu z czynnikiem emocjonalnym. Pamiętaj, że myśli to zaklęcia. Tak, jak myślisz, tak jest.

Aby sobie pomóc i zniwelować nieco objawy złego samopoczucia, przyda się zastosowanie Kompasu Życia.

Zwróć szczególnie uwagę na kolor, jaki masz w wibracji Powodzenia. Owa wibracja to „niebiański lekarz”. Sprawi, że procesy odnowy komórkowej, a tym samym rekonwalescencji będą przebiegały znacznie szybciej. Sama osobiście stosuję ten kolor i widzę znaczną poprawę samopoczucia.

Do tego można dołożyć kolor Witalności, który Cię ożywi, doda pozytywnej energii i podniesie wibracje. No i przede wszystkim wykorzystaj energię swojego osobistego koloru, który daje Ci największą moc i reguluje wszelkie procesy zachodzące wewnątrz Ciebie.

Harmonia to podstawa. Zadbaj o siebie w tym okresie, który pomimo chwilowych trudności jest niezwykle wyjątkowy.

Jeśli jeszcze nie wiesz, jaką jesteś wibracją w Kompasie Ki, możesz kliknąć w poniższy link i wypełnić formularz, aby otrzymać swój osobisty darmowy Kompas w Pigułce.

Jeśli wciąż nie wiesz, czym jest Kompas Ki i jakie daje Ci możliwości, zapraszam do zakładki https://bialymotyl.pl/kompas-ki/

Możesz również poczytać wcześniejsze artykuły o Kompasie Życia i w jakich sytuacjach możesz go wykorzystywać.

Niech moc będzie z Tobą!

JEŚLI POWYŻSZY TEKST CIĘ ZAINTERESOWAŁ, ZOSTAW SWÓJ KOMENTARZ.

JEŻELI CHCIAŁ(A)BYŚ DOWIEDZIEĆ SIĘ WIĘCEJ NA TEMAT RÓŻNYCH ROZWIĄZAŃ, SUBSKRYBUJ MOJEGO BLOGA.

OTRZYMASZ WTEDY WPISY BEZPOŚREDNIO NA TWOJEGO E-MAILA.

Start the conversation

Let's start a personal, meaningful conversation.

Example: Practical philosopher, therapist and writer.

Link copied to your clipboard